Informacja o tym, że przebywasz na stronie jest przez nas przetwarzana i wykorzystywana jest w celach statystycznych.
Niektóre z danych podanych w trakcie korzystania z serwisu mogą być przetwarzane do sprzedaży naszych produktów. Zapoznaj się z naszą polityką prywatności, aby dowiedzieć się więcej.

Wina ChardonnayGiramonte Frescobaldi Wina Wina z Nowej ZelandiiGrand Durhene ChampagneWina AustraliiWino WinaBachus Wina o WinieKentucky Bourbon WhiskeyMoet ChandonWINA KOLEKCJONERSKIEWina Chardonnay 1Wina Chilijskie Bachus WinaWina Napa Valley Bachus WinaWina PenfoldsMoet Chandon Szampan w promocjiWino Bachus WinaFerrari Wina MusująceGosset ChampagneChampagne La Grande Dame SzampanWina PrimitivoWina Primitivo BachusWina Antinori Toskaniawina WarszawawinowinaVall Llach WinaWina AllegriniDom Perignon ChampagneChateau Lafite Rothschild WinaPotocki WódkaMichel ChapoutierProsecco WinaBodega Dehesa de los CanonigosBourbon WhiskeyWina BordeauxWhisky JapaneseDalmore WhiskyWhisky Wina w uczciwych cenachAlkohole MocneWhisky Whiskey Bourbon AlkoholeGlenfiddich WhiskyMarques de Riscal Gran ReservaBeringer WinaThe Balvenie WhiskyDom Perignon Champagne VintageLAGAVULIN WHISKY ISLAYBachus Whisky 30% OFFKim Crawford Sauvignon BlancJameson WhiskyPierre Ferrand CognacBowmore Whisky IslayAmrut Whisky IndiePlantation RumsKavalan Whisky BachusDobry RumChampage Demi Sec z Szampan FrancjiWhisky dla CiebieChampagne Vintages Szampan z FrancjiChampagne Rich Szampan z Francji VeuveChampagne Extra Brut Veuve Clicquot SzamChampagne Brut Szampan z Francji Veuve Champagne Rose Szampan Różowy z Francji Aberlour Whisky SpeysideDalmore WhiskyWina Napa ValleyWino na lato
  • Pascual Toso  Mendoza
    Pascual Toso Mendoza

Sklep Bachus - Pascual Toso Mendoza

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Pascual Toso w połowie 1880 zbudował winnicę Pascual Toso Bodega Toso i jako jeden z pierwszych obierających kierunek Argentyny dotrze do regionu Mendoza i stworzy fantastyczną winnicę winnice w Maipú dokładnie Las Barrancas znajdującej się na południu hrabstwa Tierra Robada w San Andreas, tuż nad Sherman Reservoir. Ludzie pracujący w winnicy są najważniejszą wartością, to oni muszą mądrze zarządzać ziemią i nasadzeniami winorośli aby przekazać najlepsze zalety regionu w winie. Począwszy od kierownika winiarza Felipe Stahlschmidt wszyscy żyją pasją do tworzenia doskonałych win. Dumą winnicy są wina powstałe z szczwpu Malbec. Głeboka historia , mądrość i udoskonalane winnic pozwoliło uzyskać wysokiej klasy wina. Las Barrancas znajduje się w oszałamiającej lokalizacji z wysokiej jakości glebami, idealnym klimatem i środowiskiem, w miejscowości Mendoza, w dzielnicy Maipu, w górach rzeki Mendoza. W okolicy, na wysokości około 750 metrów nad poziomem morza, ponad 400 hektarów należy do Pascual Toso. Jest to heterogeniczny terroir, nierówny kawałek ziemi schodzący 7 metrów, w którym rozciągają się gleby z gołą skałą, w których winogrona stoją z całą swoją jakością, na głębsze gleby o zielonym pokryciu. Las Barrancas posiada doskonałe warunki dla rolnictwa klimatycznego, z ciepłymi dniami i świeżymi nocami, niską wilgotnością względną i wysokim udarem cieplnym, co przekłada się na winnice o doskonałej jakości owoców i zdrowiu psychicznym. Woda do nawadniania pochodzi ze śniegu w górach Andów przez główną rzekę hrabstwa „rzekę Mendozę”. Materia organiczna jest bardzo rzadka ze względu na szybki rozkład, przez który przechodzi, ponieważ deszcze nie są obfite i istnieje intensywna działalność kulturalna. Chociaż gleby mają podobne pochodzenie, na małych obszarach można znaleźć różne tekstury. Wina Pascual Toso są wyrazem naszej pasji, naszego zaangażowania w jakość i wspaniałego terroir Las Barrancas. Specjalnie wybieramy nasze winogrona dla każdego z naszych asortymentów, aby osiągnąć najlepszą jakość wspaniałych i niepowtarzalnych win. Po pierwsze, winogrona z naszej oferty pochodzą z winnic od 15 do 25 lat, w wysokich kratach. Rośliny są podlewane przez system nawadniania kropelkowego, który pozwala kontrolować przepływ wody w celu osiągnięcia najlepszych rezultatów. Następnie produkowane są wina rezerwowe z winogron pochodzących z winorośli od 30 do 50 lat. Kamienista i słaba gleba, dodana do warunków klimatycznych tego miejsca, daje nam winogrona o doskonałej barwie i dużej koncentracji aromatów i smaków. Na zakończenie, dla naszych win z wyższej półki, poświęciliśmy najstarsze winnice i konkretne działki naszej własności, w ten sposób otrzymując wina, które wyrażają majestat terroiru.

 

 

Serwis przeznaczony dla osób pełnoletnich
Czy akceptujesz te warunki i masz ukończone 18 lat?

TAK NIE