Informacja o tym, że przebywasz na stronie jest przez nas przetwarzana i wykorzystywana jest w celach statystycznych.
Niektóre z danych podanych w trakcie korzystania z serwisu mogą być przetwarzane do sprzedaży naszych produktów. Zapoznaj się z naszą polityką prywatności, aby dowiedzieć się więcej.

Wina ChardonnayGiramonte Frescobaldi Wina Wina z Nowej ZelandiiGrand Durhene ChampagneWina AustraliiWino WinaBachus Wina o WinieKentucky Bourbon WhiskeyMoet ChandonWINA KOLEKCJONERSKIEWina Chardonnay 1Wina Chilijskie Bachus WinaWina Napa Valley Bachus WinaWina PenfoldsMoet Chandon Szampan w promocjiWino Bachus WinaFerrari Wina MusująceGosset ChampagneChampagne La Grande Dame SzampanWina PrimitivoWina Primitivo BachusWina Antinori Toskaniawina WarszawawinowinaVall Llach WinaWina AllegriniDom Perignon ChampagneChateau Lafite Rothschild WinaPotocki WódkaMichel ChapoutierProsecco WinaBodega Dehesa de los CanonigosBourbon WhiskeyWina BordeauxWhisky JapaneseDalmore WhiskyWhisky Wina w uczciwych cenachAlkohole MocneWhisky Whiskey Bourbon AlkoholeGlenfiddich WhiskyMarques de Riscal Gran ReservaBeringer WinaThe Balvenie WhiskyDom Perignon Champagne VintageLAGAVULIN WHISKY ISLAYBachus Whisky 30% OFFKim Crawford Sauvignon BlancJameson WhiskyPierre Ferrand CognacBowmore Whisky IslayAmrut Whisky IndiePlantation RumsKavalan Whisky BachusDobry RumChampage Demi Sec z Szampan FrancjiWhisky dla CiebieChampagne Vintages Szampan z FrancjiChampagne Rich Szampan z Francji VeuveChampagne Extra Brut Veuve Clicquot SzamChampagne Brut Szampan z Francji Veuve Champagne Rose Szampan Różowy z Francji Aberlour Whisky SpeysideDalmore WhiskyWina Napa ValleyWino na lato
  • Peter Lehmann
    Peter Lehmann

Sklep Bachus - Peter Lehmann Barossa Australia

 

 

 

 

 

 

 

 

Peter Lehmann Barossa - Portret Shiraz reprezentuje serce Barossa. Owoce z ponad 60 plantatorów na całym obszarze tworzą ostateczną mieszankę, zapewniając spójność z oryginalnym stylem Peter Lehmann: solidny i obfity. Kilka z tych winnic ma ponad 100 lat. Jeszcze sam wiek nie robi wielkiego wina - tak jest w odniesieniu do winnicy. Producenci winorośli i plantatorzy pracują przez cały rok, aby wzbogacać jakość wina. W 1982 roku powstały pierwsze wina pod nazwą Peter Lehmann Barossa. Owoce kupione na kredyt od rolników Barossy miały dać wino, które uzdrowi fatalną sytuację finansową w regionie. Peter Lehmann postawił wszystko na jedną kartę. Namówił klientów,  aby w ciemno kupili wino z regionu, o którym świat nie słyszał. Kiedy wino dotarło do odbiorców, ocena była zgodna – warto było czekać. Kolekcja obejmuje wszystkie znaczące odmiany i style win, począwszy od sztandarowego Stonewell Shiraz po wina przygotowywane na co dzień do przyjemności. Zobacz wina:

 

Serwis przeznaczony dla osób pełnoletnich
Czy akceptujesz te warunki i masz ukończone 18 lat?

TAK NIE