Informacja o tym, że przebywasz na stronie jest przez nas przetwarzana i wykorzystywana jest w celach statystycznych.
Niektóre z danych podanych w trakcie korzystania z serwisu mogą być przetwarzane do sprzedaży naszych produktów. Zapoznaj się z naszą polityką prywatności, aby dowiedzieć się więcej.

Wina ChardonnayGiramonte Frescobaldi Wina Wina z Nowej ZelandiiGrand Durhene ChampagneWina AustraliiWino WinaBachus Wina o WinieKentucky Bourbon WhiskeyMoet ChandonWINA KOLEKCJONERSKIEWina Chardonnay 1Wina Chilijskie Bachus WinaWina Napa Valley Bachus WinaWina PenfoldsMoet Chandon Szampan w promocjiWino Bachus WinaFerrari Wina MusująceGosset ChampagneChampagne La Grande Dame SzampanWina PrimitivoWina Primitivo BachusWina Antinori Toskaniawina WarszawawinowinaVall Llach WinaWina AllegriniDom Perignon ChampagneChateau Lafite Rothschild WinaPotocki WódkaMichel ChapoutierProsecco WinaBodega Dehesa de los CanonigosBourbon WhiskeyWina BordeauxWhisky JapaneseDalmore WhiskyWhisky Wina w uczciwych cenachAlkohole MocneWhisky Whiskey Bourbon AlkoholeGlenfiddich WhiskyMarques de Riscal Gran ReservaBeringer WinaThe Balvenie WhiskyDom Perignon Champagne VintageLAGAVULIN WHISKY ISLAYBachus Whisky 30% OFFKim Crawford Sauvignon BlancJameson WhiskyPierre Ferrand CognacBowmore Whisky IslayAmrut Whisky IndiePlantation RumsKavalan Whisky BachusDobry RumChampage Demi Sec z Szampan FrancjiWhisky dla CiebieChampagne Vintages Szampan z FrancjiChampagne Rich Szampan z Francji VeuveChampagne Extra Brut Veuve Clicquot SzamChampagne Brut Szampan z Francji Veuve Champagne Rose Szampan Różowy z Francji Aberlour Whisky SpeysideDalmore WhiskyWina Napa ValleyWino na lato
  • Pierre Ferrand Cognac
    Pierre Ferrand Cognac

Sklep Bachus - Pierre Ferrand Cognac

 

 

 

 

 

 

 

 

Pierre Ferrand Cognac koniaki z Francji. Maison Ferrand jest wynikiem spotkania w 1989 roku między Alexandrem Gabrielem i jedną z najstarszych rodzin uprawy winorośli w regionie Cognac. Intencją Alexandre'a Gabriela było tchnąć nowe życie w koniaki Ferranda i uczynić go najlepszym na świecie koniakiem. Celem Pierre Ferrand Cognac tworzenia doskonałego karniaku było powrócenie do krzeni tradycji, czyi zachować odwieczne, oparte na rzemiośle metody produkcji, które były światem niezależnym od technik produkcji masowej i starał się przywrócić na rynek prawdziwą ekspresję Grande Champagne - znanego jako najlepszy region Cognac - wielkiego terroir. Emisja Pierre Ferrand Cognac, autentyczności i charakteru to podstawowe wartości, na których Maison Ferrand zbudowała swoją działalność. Najpierw z koniakiem, a następnie z innymi wyrazistymi duchami takimi jak gin, których szczególny charakter opiera się na unikalnej metodzie produkcji, a rums z którym dojrzewają za pomocą bardzo specjalnej techniki. Obecnie Pierre Ferrand Cognac czyli Maison Ferrand jest wysoce cenioną firmą, która rozpowszechnia swoje dobre duchy Pierre Ferrand Cognac w ponad 40 krajach, w niektórych najbardziej prestiżowych sklepach na świecie. Maison Ferrand opiera się na dynamicznym zespole ludzi, którzy żywo interesują się tym, co robią. We Francji główna siedziba firmy Pierre Ferrand Cognac a zakład produkcyjny znajdują się w winnicach Charente, w XVIII-wiecznym zamku Bonbonnet w Ars. Firma Maison Ferrand poczyniła znaczne inwestycje, aby spełnić rygorystyczne wymagania jakościowe i wspierać jej ekspansję: zakład produkcyjny jest jednym z najbardziej wydajnych w regionie i obejmuje ultranowoczesną halę mieszania, która została odsłonięta w 2004 roku. Maison Ferrand jest współwłaścicielem Logis d'Angeac, 100-hektarowej (247-hektarowej) winnicy w sercu Grande Champagne, w której znajduje się destylarnia pochodząca z 1776 roku. Oprócz głównej siedziby Pierre Ferrand Cognac w Ars, Maison Ferrand ma również biuro w Viroflay w regionie paryskim.

 

 

Serwis przeznaczony dla osób pełnoletnich
Czy akceptujesz te warunki i masz ukończone 18 lat?

TAK NIE