Informacja o tym, że przebywasz na stronie jest przez nas przetwarzana i wykorzystywana jest w celach statystycznych.
Niektóre z danych podanych w trakcie korzystania z serwisu mogą być przetwarzane do sprzedaży naszych produktów. Zapoznaj się z naszą polityką prywatności, aby dowiedzieć się więcej.

Wina ChardonnayGiramonte Frescobaldi Wina Wina z Nowej ZelandiiGrand Durhene ChampagneWina AustraliiWino WinaBachus Wina o WinieKentucky Bourbon WhiskeyMoet ChandonWINA KOLEKCJONERSKIEWina Chardonnay 1Wina Chilijskie Bachus WinaWina Napa Valley Bachus WinaWina PenfoldsMoet Chandon Szampan w promocjiWino Bachus WinaFerrari Wina MusująceGosset ChampagneChampagne La Grande Dame SzampanWina PrimitivoWina Primitivo BachusWina Antinori Toskaniawina WarszawawinowinaVall Llach WinaWina AllegriniDom Perignon ChampagneChateau Lafite Rothschild WinaPotocki WódkaMichel ChapoutierProsecco WinaBodega Dehesa de los CanonigosBourbon WhiskeyWina BordeauxWhisky JapaneseDalmore WhiskyWhisky Wina w uczciwych cenachAlkohole MocneWhisky Whiskey Bourbon AlkoholeGlenfiddich WhiskyMarques de Riscal Gran ReservaBeringer WinaThe Balvenie WhiskyDom Perignon Champagne VintageLAGAVULIN WHISKY ISLAYBachus Whisky 30% OFFKim Crawford Sauvignon BlancJameson WhiskyPierre Ferrand CognacBowmore Whisky IslayAmrut Whisky IndiePlantation RumsKavalan Whisky BachusDobry RumChampage Demi Sec z Szampan FrancjiWhisky dla CiebieChampagne Vintages Szampan z FrancjiChampagne Rich Szampan z Francji VeuveChampagne Extra Brut Veuve Clicquot SzamChampagne Brut Szampan z Francji Veuve Champagne Rose Szampan Różowy z Francji Aberlour Whisky SpeysideDalmore WhiskyWina Napa ValleyWino na lato

Sklep Bachus - Possums Wines – Australia – McLaren Vale

Winiarnia Possums Wines powstała w roku 2000 dzieki pasji dr. Johna Possinghama, absolwenta nauk rolniczych uniwersytetów Oxford i Adelaide oraz Carol Summers, menadżer w Centrum Medycznym, która wybrała karierę winiarza. Od pierwszych sylab ich nazwisk pochodzi nazwa winiarni. Nie tylko połączenie nazwisk, ale przede wszystkim wiedzy, umiejętności i pasji właścicieli sprawiło, że już po paru latachich wina zdobyły sobie serca konsumentów i renomę w gronie specjalistów. Obecnie Possums Wines uprawia 60 hektarów winnic w McLaren Vale, nadmorskim regionie o łagodnych, wilgotnych zimach i gorących latach. Część winogron sprzedawana jest innym winiarzom, zaś część przeznacza się do produkcji własnych win pod nazwą Possums. Seria Pouch została przygotowana przez pochodzącego z RPA winemakera Pietera Breugema pod hasłem „suma jest większa niż poszczególne części razem”. Z tej idei wywodzi się opracowywanie kupaży, tak aby nie tylko wykorzystać zalety poszczególnych odmian, ale by stworzyć z nich nową, lepszą i ciekawszą kompozycję.

 

Serwis przeznaczony dla osób pełnoletnich
Czy akceptujesz te warunki i masz ukończone 18 lat?

TAK NIE