Informacja o tym, że przebywasz na stronie jest przez nas przetwarzana i wykorzystywana jest w celach statystycznych.
Niektóre z danych podanych w trakcie korzystania z serwisu mogą być przetwarzane do sprzedaży naszych produktów. Zapoznaj się z naszą polityką prywatności, aby dowiedzieć się więcej.

Wina ChardonnayGiramonte Frescobaldi Wina Wina z Nowej ZelandiiGrand Durhene ChampagneWina AustraliiWino WinaBachus Wina o WinieKentucky Bourbon WhiskeyMoet ChandonWINA KOLEKCJONERSKIEWina Chardonnay 1Wina Chilijskie Bachus WinaWina Napa Valley Bachus WinaWina PenfoldsMoet Chandon Szampan w promocjiWino Bachus WinaFerrari Wina MusująceGosset ChampagneChampagne La Grande Dame SzampanWina PrimitivoWina Primitivo BachusWina Antinori Toskaniawina WarszawawinowinaVall Llach WinaWina AllegriniDom Perignon ChampagneChateau Lafite Rothschild WinaPotocki WódkaMichel ChapoutierProsecco WinaBodega Dehesa de los CanonigosBourbon WhiskeyWina BordeauxWhisky JapaneseDalmore WhiskyWhisky Wina w uczciwych cenachAlkohole MocneWhisky Whiskey Bourbon AlkoholeGlenfiddich WhiskyMarques de Riscal Gran ReservaBeringer WinaThe Balvenie WhiskyDom Perignon Champagne VintageLAGAVULIN WHISKY ISLAYBachus Whisky 30% OFFKim Crawford Sauvignon BlancJameson WhiskyPierre Ferrand CognacBowmore Whisky IslayAmrut Whisky IndiePlantation RumsKavalan Whisky BachusDobry RumChampage Demi Sec z Szampan FrancjiWhisky dla CiebieChampagne Vintages Szampan z FrancjiChampagne Rich Szampan z Francji VeuveChampagne Extra Brut Veuve Clicquot SzamChampagne Brut Szampan z Francji Veuve Champagne Rose Szampan Różowy z Francji Aberlour Whisky SpeysideDalmore WhiskyWina Napa ValleyWino na lato
  • Quiet Man Irlandzkie
    Quiet Man Irlandzkie

Sklep Bachus - Quiet Man Irlandzkie Whiskey

 

 

 

 

 

 

 

 

Whiskey Quiet Man w 1800 roku Derry produkował więcej whisky The Quiet Man niż gdziekolwiek indziej na świecie. Słynny złoty The Quiet Man trunek miasta był powodem lokalnej dumy i międzynarodowego rozgłosu. Ale przemysł, podobnie jak wiele wielkich przemysłów, zaczął cierpieć na przełomie wieków. W 1921 r. Nie było już destylarni w niegdyś kwitnącej Derry. Produkcja whisky w okolicy już się skończyła aż do dziś. The Quiet Man przenosi produkcję whisky z powrotem do domu z najnowocześniejszą destylarnią whisky, otwierając się w samym sercu miasta w starej bazie Ebrington Naval. Retro pasujemy do czterech oryginalnych budynków z 1841 roku z w pełni działającą destylarnią. Odwiedzający będą mogli śledzić proces produkcyjny The Quiet Man od przemiału zbóż do potrójnej destylacji w Copper Pot Stills, zanim zdejmą masę z nóg i spróbują TQM w naszym ogródku z whisky. Ostrożnie destylowane Whiskey Quiet Man w małych partiach i dojrzewające w beczkach po burbonie z litego dębu amerykańskiego, whisky Quiet Man są łagodne i niezwykle gładkie. Wyrafinowany hołd dla cichego, wybitnego dżentelmena, który zainspirował dom Quiet Man.

 

 

 

Serwis przeznaczony dla osób pełnoletnich
Czy akceptujesz te warunki i masz ukończone 18 lat?

TAK NIE