Informacja o tym, że przebywasz na stronie jest przez nas przetwarzana i wykorzystywana jest w celach statystycznych.
Niektóre z danych podanych w trakcie korzystania z serwisu mogą być przetwarzane do sprzedaży naszych produktów. Zapoznaj się z naszą polityką prywatności, aby dowiedzieć się więcej.

Wina ChardonnayGiramonte Frescobaldi Wina Wina z Nowej ZelandiiGrand Durhene ChampagneWina AustraliiWino WinaBachus Wina o WinieKentucky Bourbon WhiskeyMoet ChandonWINA KOLEKCJONERSKIEWina Chardonnay 1Wina Chilijskie Bachus WinaWina Napa Valley Bachus WinaWina PenfoldsMoet Chandon Szampan w promocjiWino Bachus WinaFerrari Wina MusująceGosset ChampagneChampagne La Grande Dame SzampanWina PrimitivoWina Primitivo BachusWina Antinori Toskaniawina WarszawawinowinaVall Llach WinaWina AllegriniDom Perignon ChampagneChateau Lafite Rothschild WinaPotocki WódkaMichel ChapoutierProsecco WinaBodega Dehesa de los CanonigosBourbon WhiskeyWina BordeauxWhisky JapaneseDalmore WhiskyWhisky Wina w uczciwych cenachAlkohole MocneWhisky Whiskey Bourbon AlkoholeGlenfiddich WhiskyMarques de Riscal Gran ReservaBeringer WinaThe Balvenie WhiskyDom Perignon Champagne VintageLAGAVULIN WHISKY ISLAYBachus Whisky 30% OFFKim Crawford Sauvignon BlancJameson WhiskyPierre Ferrand CognacBowmore Whisky IslayAmrut Whisky IndiePlantation RumsKavalan Whisky BachusDobry RumChampage Demi Sec z Szampan FrancjiWhisky dla CiebieChampagne Vintages Szampan z FrancjiChampagne Rich Szampan z Francji VeuveChampagne Extra Brut Veuve Clicquot SzamChampagne Brut Szampan z Francji Veuve Champagne Rose Szampan Różowy z Francji Aberlour Whisky SpeysideDalmore WhiskyWina Napa ValleyWino na lato
  • Recanati Wina Izraelskie
    Recanati Wina Izraelskie

Sklep Bachus - Recanati Wina Izraelskie

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Recanati Winery Izraelska Winnica Recanati została udrożona w 2000 roku przez Lennego Recanati i Uri Shaked ekspertów w produkcji wina Izraelskiego. Plan to umożliwianie każdemu kto lubi wina muc poznać smaki win Izraelskich utrzymując wysokie standardy. Filozofia winiarstwa timm Recanati ma na celu stworzenie lokalnych i oryginalnych win, win, które najlepiej wyrażą klimat, ziemię i lata. Proces produkcji wina prowadzony jest przez winiarzy Gil Schatzberg i Kobe Arbiv. We wczesnych latach zespół winiarski Recanati badał klasyczne odmiany międzynarodowe, badając - zbiory po zbiorach - idealną jakość i najlepiej rosnące obszary, aby oddać ich najczystszy izraelski smak i ekspresję. Ale dopiero po kilku latach, podczas nocnych zbiorów w 2007 r., Wpadli na rewolucyjny pomysł. Produkcja wina, która będzie stanowić połączenie klasycznych i śródziemnomorskich odmian. Po rewolucji śródziemnomorskiej - w której Recanati Winery było głównym graczem dzięki Wild Carignan Wine - nastąpił kolejny przełom: wino produkowane z odmiany Marawi. Autentyczna izraelska odmiana, licząca 3000 lat, dziko rosnąca w wyjątkowej winnicy. Winnica w najwyżej rosnących regionach kraju, i uprawia ściśle unikalne odmiany śródziemnomorskie, takie jak Petite Syrah, Marslan i Crinean, lokalne odmiany (Marawi), wszystkie rosnące klasyczne odmiany międzynarodowe, takie jak: Cabernet Sauvignon, Sauvignon Blanc, Chardonnay i inne odmiany. Dążenie do doskonałości i innowacyjnych eksperymentów jest sercem i duszą Recanati Winery, a te przykłady są tylko łykiem tego, czego miłośnicy wina mogą oczekiwać w przyszłości. Za każdym logo Recanati Winery znajduje się butikowe wino nadające całości wyrazu jego regionalności. Oryginalne wino śródziemnomorskie, które nigdy nie przestanie ekscytować każdym smakiem. A dzisiaj, po wielu latach inwestycji, pasji i miłości, nie jest przypadkiem, że wina Recanati zdobywają nagrody, komplementy i wysokie noty od najbardziej wpływowych i ważnych krytyków wina na świecie. Winiarnia Racanati szczyci się ze swoich bezprecedensowych osiągnięć na przestrzeni lat, zarówno lokalnych, jak i międzynarodowych. Ale on nie spoczywa na laurach i nadal uprawia nowe winnice, prowadzi badania w dziedzinie rolnictwa i wina, a co najważniejsze - produkuje wino z wielką miłością, jednocześnie dążąc do ciągłego doskonalenia i najlepszego wyrazu wspaniałych izraelskich trików wiejskich dostępnych dla nas. Recanati Winery, symbol doskonałości. Recanati Wina koszerne są potwierdzone podpisem rabina i posiadają certyfikat koszerności. Dowiedź się więcej … Wina koszerne.

 

 

Serwis przeznaczony dla osób pełnoletnich
Czy akceptujesz te warunki i masz ukończone 18 lat?

TAK NIE