Informacja o tym, że przebywasz na stronie jest przez nas przetwarzana i wykorzystywana jest w celach statystycznych.
Niektóre z danych podanych w trakcie korzystania z serwisu mogą być przetwarzane do sprzedaży naszych produktów. Zapoznaj się z naszą polityką prywatności, aby dowiedzieć się więcej.

Wina ChardonnayGiramonte Frescobaldi Wina Wina z Nowej ZelandiiGrand Durhene ChampagneWina AustraliiWino WinaBachus Wina o WinieKentucky Bourbon WhiskeyMoet ChandonWINA KOLEKCJONERSKIEWina Chardonnay 1Wina Chilijskie Bachus WinaWina Napa Valley Bachus WinaWina PenfoldsMoet Chandon Szampan w promocjiWino Bachus WinaFerrari Wina MusująceGosset ChampagneChampagne La Grande Dame SzampanWina PrimitivoWina Primitivo BachusWina Antinori Toskaniawina WarszawawinowinaVall Llach WinaWina AllegriniDom Perignon ChampagneChateau Lafite Rothschild WinaPotocki WódkaMichel ChapoutierProsecco WinaBodega Dehesa de los CanonigosBourbon WhiskeyWina BordeauxWhisky JapaneseDalmore WhiskyWhisky Wina w uczciwych cenachAlkohole MocneWhisky Whiskey Bourbon AlkoholeGlenfiddich WhiskyMarques de Riscal Gran ReservaBeringer WinaThe Balvenie WhiskyDom Perignon Champagne VintageLAGAVULIN WHISKY ISLAYBachus Whisky 30% OFFKim Crawford Sauvignon BlancJameson WhiskyPierre Ferrand CognacBowmore Whisky IslayAmrut Whisky IndiePlantation RumsKavalan Whisky BachusDobry RumChampage Demi Sec z Szampan FrancjiWhisky dla CiebieChampagne Vintages Szampan z FrancjiChampagne Rich Szampan z Francji VeuveChampagne Extra Brut Veuve Clicquot SzamChampagne Brut Szampan z Francji Veuve Champagne Rose Szampan Różowy z Francji Aberlour Whisky SpeysideDalmore WhiskyWina Napa ValleyWino na lato

Sklep Bachus - Santi Proemio

Dom Santi został założony w 1843 przez Attilio Carlo Santi, który rozpoczął swoją produkcję z klasyki - Soave, Valpolicella, Recioto, Amarone i Bardolino otrzymanego z winogron zebranych w jego własnych winnic w sercu najlepsze stref. Z biegiem lat, stopniowo przekształciła Santi. Rozpoczęła "system jakości", który działa GIV przez cały proces produkcji, od winnicy do technik winifikacji do produkcji wina filozofii do butelkowania. Santi ma trzy winifikacji piwnice, Tenuta Pule, San Pietro Incariano i Tenuta Preella, piwnicy dojrzewanie i rozlewnia wyposażone w state-of-the-art technologii w Pedemonte. Dzisiaj, Santi jest synonimem bardzo prestiżowych win stworzony przez wykwalifikowanych i doświadczonych, którzy łączą tradycję enologu z myślą o przyszłości. Dom Santi został założony w 1843 przez Attilio Carlo Santi, który rozpoczął się produkcją klasycznej Soave, Valpolicella, Recioto, Amarone i Bardolino z winogron uprawianych w posiadłości własnych winnic w najlepszych stref. Z biegiem lat, stopniowo przekształciła Santi i wdrożony system jakości, który obejmuje jego cały proces produkcyjny, od winnicy do winifikacji na filozofii produkcji wina do butelkowania. Santi ma trzy winifikacji piwnice w Pule, San Pietro i Preella, piwnicy dojrzewania gdzie wina dojrzewają w dębowych beczkach, oraz rozlewni w Pedemonte wyposażonym w najnowsze technologie.
Ma też zespół trzech enologu którzy pracują razem, aby osiągnąć jasny cel.
 

Serwis przeznaczony dla osób pełnoletnich
Czy akceptujesz te warunki i masz ukończone 18 lat?

TAK NIE