Informacja o tym, że przebywasz na stronie jest przez nas przetwarzana i wykorzystywana jest w celach statystycznych.
Niektóre z danych podanych w trakcie korzystania z serwisu mogą być przetwarzane do sprzedaży naszych produktów. Zapoznaj się z naszą polityką prywatności, aby dowiedzieć się więcej.

Wina ChardonnayGiramonte Frescobaldi Wina Wina z Nowej ZelandiiGrand Durhene ChampagneWina AustraliiWino WinaBachus Wina o WinieKentucky Bourbon WhiskeyMoet ChandonWINA KOLEKCJONERSKIEWina Chardonnay 1Wina Chilijskie Bachus WinaWina Napa Valley Bachus WinaWina PenfoldsMoet Chandon Szampan w promocjiWino Bachus WinaFerrari Wina MusująceGosset ChampagneChampagne La Grande Dame SzampanWina PrimitivoWina Primitivo BachusWina Antinori Toskaniawina WarszawawinowinaVall Llach WinaWina AllegriniDom Perignon ChampagneChateau Lafite Rothschild WinaPotocki WódkaMichel ChapoutierProsecco WinaBodega Dehesa de los CanonigosBourbon WhiskeyWina BordeauxWhisky JapaneseDalmore WhiskyWhisky Wina w uczciwych cenachAlkohole MocneWhisky Whiskey Bourbon AlkoholeGlenfiddich WhiskyMarques de Riscal Gran ReservaBeringer WinaThe Balvenie WhiskyDom Perignon Champagne VintageLAGAVULIN WHISKY ISLAYBachus Whisky 30% OFFKim Crawford Sauvignon BlancJameson WhiskyPierre Ferrand CognacBowmore Whisky IslayAmrut Whisky IndiePlantation RumsKavalan Whisky BachusDobry RumChampage Demi Sec z Szampan FrancjiWhisky dla CiebieChampagne Vintages Szampan z FrancjiChampagne Rich Szampan z Francji VeuveChampagne Extra Brut Veuve Clicquot SzamChampagne Brut Szampan z Francji Veuve Champagne Rose Szampan Różowy z Francji Aberlour Whisky SpeysideDalmore WhiskyWina Napa ValleyWino na lato
  • Sileni Estates Winery
    Sileni Estates Winery

Sklep Bachus - Sileni Estates

 

 

 

 

 

 

 

 

 

W starożytnej Grecji Sileni byli towarzyszami Dionizosa, boga wina, winnic i teatru. Kiedy było coś do świętowania, Wina Sileni byli zawsze pod ręką, aby zachęcić do korzystania z pysznego jedzenia, wspaniałego wina i towarzyskich interakcji. Nazwany na ich cześć, Sileni Estates produkuje szeroki wybór światowej klasy win z Hawke's Bay i Marlborough, stworzonych by być świetnymi współpracownikami z talentem do wzmacniania smaków i tekstur. Wina Sileni cieszą się międzynarodową sławą i są eksportowane na 82 różne rynki na całym świecie. Behind Sileni to kultura rodzinna wprowadzona w 1997 roku przez firmę medyczną Graeme Avery i jego przyjaciela winiarza Granta Edmondsa. Wspierane przez starannie dobrany zespół, poświęciły się budowaniu marki wina, która ma serce na właściwym miejscu. Zrównoważony rozwój ma podstawowe znaczenie, winnica Sileni jest jedną z nielicznych na świecie certyfikowanych w zakresie zrównoważonych praktyk biznesowych i posiada certyfikat ISO 14001. Sileni Wina przy zbiorach najlepsze wina z Hawke's Bay gdzie produkują linię Overstone Wina i Marlborough gdzie produkują linie Sileni Estates wszystkie trafiają do domu win z Sileni, jednak my również wprowadzamy naszą winiarstwo w światową perspektywę. Podróże niezbędne do sprzedaży win Sileni na całym świecie znacznie wykraczają poza pozyskiwanie klientów z zagranicy, poszerzają naszą wiedzę i doświadczenie na temat tego, jak różne kultury cieszą się winem, lokalną kuchnią i towarzyskością. Kiedy pierwszy raz spróbujesz wina Sileni , odkryjesz, że łatwo je kochać. To tak, jakby spotkać kogoś, kogo od razu wiesz, że ci się spodoba. Wina Sileni mają tę sympatię, ponieważ zostały zaprojektowane, aby wydobyć to, co najlepsze w lokalnej kuchni z całego świata. Są współpracownikami posiadającymi umiejętność ulepszania smaków i tekstur. A kiedy wino dobrze łączy się z jedzeniem i dobrze smakuje aperitif, jest miło i przyjemnie.

 

 

Serwis przeznaczony dla osób pełnoletnich
Czy akceptujesz te warunki i masz ukończone 18 lat?

TAK NIE