Informacja o tym, że przebywasz na stronie jest przez nas przetwarzana i wykorzystywana jest w celach statystycznych.
Niektóre z danych podanych w trakcie korzystania z serwisu mogą być przetwarzane do sprzedaży naszych produktów. Zapoznaj się z naszą polityką prywatności, aby dowiedzieć się więcej.

Wina ChardonnayGiramonte Frescobaldi Wina Wina z Nowej ZelandiiGrand Durhene ChampagneWina AustraliiWino WinaBachus Wina o WinieKentucky Bourbon WhiskeyMoet ChandonWINA KOLEKCJONERSKIEWina Chardonnay 1Wina Chilijskie Bachus WinaWina Napa Valley Bachus WinaWina PenfoldsMoet Chandon Szampan w promocjiWino Bachus WinaFerrari Wina MusująceGosset ChampagneChampagne La Grande Dame SzampanWina PrimitivoWina Primitivo BachusWina Antinori Toskaniawina WarszawawinowinaVall Llach WinaWina AllegriniDom Perignon ChampagneChateau Lafite Rothschild WinaPotocki WódkaMichel ChapoutierProsecco WinaBodega Dehesa de los CanonigosBourbon WhiskeyWina BordeauxWhisky JapaneseDalmore WhiskyWhisky Wina w uczciwych cenachAlkohole MocneWhisky Whiskey Bourbon AlkoholeGlenfiddich WhiskyMarques de Riscal Gran ReservaBeringer WinaThe Balvenie WhiskyDom Perignon Champagne VintageLAGAVULIN WHISKY ISLAYBachus Whisky 30% OFFKim Crawford Sauvignon BlancJameson WhiskyPierre Ferrand CognacBowmore Whisky IslayAmrut Whisky IndiePlantation RumsKavalan Whisky BachusDobry RumChampage Demi Sec z Szampan FrancjiWhisky dla CiebieChampagne Vintages Szampan z FrancjiChampagne Rich Szampan z Francji VeuveChampagne Extra Brut Veuve Clicquot SzamChampagne Brut Szampan z Francji Veuve Champagne Rose Szampan Różowy z Francji Aberlour Whisky SpeysideDalmore WhiskyWina Napa ValleyWino na lato

Sklep Bachus - SILVERLAKE VINEYARD

SILVERLAKE VINEYARD założona przez Surachai Tangjaitrong i Panią Supansa Nuangpirom w 2002 roku na zasadzie łączenia ludzi poprzez pasje do dobrego wina i dobrej muzyki. Silverlake wine jest pionierem z planowanej linii win Silverlace Wina. Silny etos produkcji wysokiej jakości wina, które podkreślają potencjał regionu. Zanurzając się w kulturze uprawy winogron i produkcji wina, SILVERLAKE VINEYARD posiada zarówno winne, jak i stołowe odmiany winogron i może pochwalić się najnowszym sprzętem do produkcji wina i soku z Włoch, przemawiając do interesu założycieli, pomagając w promowaniu Tajlandii jako nowej szerokości geograficznej region winiarski. SILVERLAKE VINEYARD znajduje się na wschodnim wybrzeżu Tajlandii, gdzie długi, suchy sezon wegetacyjny, silne przybrzeżne słońce i otoczenie winnic przez bogatą glebę i czystą wodę, stwarzają idealne warunki do uprawy dla kilku różnych odmian winorośli, które składają się na WINA SILVERLE. jako Shiraz, Chenin Blanc i Colombard.

 

Serwis przeznaczony dla osób pełnoletnich
Czy akceptujesz te warunki i masz ukończone 18 lat?

TAK NIE