Informacja o tym, że przebywasz na stronie jest przez nas przetwarzana i wykorzystywana jest w celach statystycznych.
Niektóre z danych podanych w trakcie korzystania z serwisu mogą być przetwarzane do sprzedaży naszych produktów. Zapoznaj się z naszą polityką prywatności, aby dowiedzieć się więcej.

Wina ChardonnayGiramonte Frescobaldi Wina Wina z Nowej ZelandiiGrand Durhene ChampagneWina AustraliiWino WinaBachus Wina o WinieKentucky Bourbon WhiskeyMoet ChandonWINA KOLEKCJONERSKIEWina Chardonnay 1Wina Chilijskie Bachus WinaWina Napa Valley Bachus WinaWina PenfoldsMoet Chandon Szampan w promocjiWino Bachus WinaFerrari Wina MusująceGosset ChampagneChampagne La Grande Dame SzampanWina PrimitivoWina Primitivo BachusWina Antinori Toskaniawina WarszawawinowinaVall Llach WinaWina AllegriniDom Perignon ChampagneChateau Lafite Rothschild WinaPotocki WódkaMichel ChapoutierProsecco WinaBodega Dehesa de los CanonigosBourbon WhiskeyWina BordeauxWhisky JapaneseDalmore WhiskyWhisky Wina w uczciwych cenachAlkohole MocneWhisky Whiskey Bourbon AlkoholeGlenfiddich WhiskyMarques de Riscal Gran ReservaBeringer WinaThe Balvenie WhiskyDom Perignon Champagne VintageLAGAVULIN WHISKY ISLAYBachus Whisky 30% OFFKim Crawford Sauvignon BlancJameson WhiskyPierre Ferrand CognacBowmore Whisky IslayAmrut Whisky IndiePlantation RumsKavalan Whisky BachusDobry RumChampage Demi Sec z Szampan FrancjiWhisky dla CiebieChampagne Vintages Szampan z FrancjiChampagne Rich Szampan z Francji VeuveChampagne Extra Brut Veuve Clicquot SzamChampagne Brut Szampan z Francji Veuve Champagne Rose Szampan Różowy z Francji Aberlour Whisky SpeysideDalmore WhiskyWina Napa ValleyWino na lato
  • Sogevinus Fine Wines Porto
    Sogevinus Fine Wines Porto

Sklep Bachus - Sogevinus Fine Wines Porto

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Sogevinus - Fine Wines Porto Firma zajmuje się pielęgnacją i nadzorem pięciu winić. Winnice i terroir, bogate w łupki gleby, strome wzgórza i surowy klimat bardzo gorących lat i mroźnych zim nie tworzą oczywiście żyznej ziemi. Ale 2000-letnia historia kultury wina udowodniła inaczej. Rozciągnięta przez wzdłuż rzeki Douro, otoczonej górami, które nadają jej szczególny klimat, około 250 000 hektarów. Region Douro podzielony jest na trzy podregiony - Baixo Corgo, Cima Corgo e Douro Superior - które różnią się warunkami klimatycznymi i cechami gleby. Trzy winnice Sogevinus - kwinta - znajdują się w każdym z tych podregionów, gwarantując, że są one reprezentowane we wszystkich naszych markach.

Barros Porto - Wina Barros to święto portugalskich talentów. Wyrażają talent, który jest bardzo portugalski, wzbogacony o doświadczenie i wiedzę. Powstały one na początku XX wieku, w 1913 roku i wkrótce stały się marką referencyjną dla konsumentów wina porto. Na cześć portugalskiego konsumenta wina Barros obejmują wina Port Tawny i wina Port Ruby.

 

Burmester Porto - Burmester bierze całą spuściznę regionu pełnego tradycji i historii i projektuje go w kosmopolityczny i wyrafinowany sposób. Dzięki zdecydowanemu podejściu udało mu się bardzo wcześnie przekroczyć granice, a dziś jest rozpoznawany na wielu rynkach jako prestiżowa marka Port. Burmester jest ikoną od 1750 roku.

 

Kopke Porto - Kopke istniała jeszcze zanim powstał Demarkowany Region Douro. Założona w 1638 r. Najstarsza winiarnia portowa zbudowała nienaganną reputację w oparciu o najwyższą jakość. Lider produkcji wina Port Tawny Colheita, w tym białego portu, Kopke ma wyjątkową ofertę specjalnej kategorii Porty, produkując również znakomite wina DOC Douro.

 

Calem Porto – Cálem Porto Profil Cálem sprawia, że jest to prawdziwa marka ambasadorów w Porto. Niezwykle popularny, ze spokojnym, pełnym przygód i konsensusu wizerunkiem, Cálem jest niekwestionowanym liderem na portugalskim rynku. Łatwe i dostępne wina pomogły firmie Cálem osiągnąć sukces na kilku innych rynkach międzynarodowych. Jego reputacja przechodzi pokolenia i dla wielu wino portowe oznacza Cálem.

 

Velhotes Porto – Velhotes Porto to emblematyczna etykieta jest tak popularna jak jej główna marka Cálem. Velhotes Wino portowe ma bezcenną reputację: nie tylko je kupujecie, ale także dziedziczę. Wybór dla Velhotesa jest przekazywany z pokolenia na pokolenie, jego cechy kształcą podniebienie następnego pokolenia, które zawsze będzie szukało znajomego smaku.

 

 

Serwis przeznaczony dla osób pełnoletnich
Czy akceptujesz te warunki i masz ukończone 18 lat?

TAK NIE