Informacja o tym, że przebywasz na stronie jest przez nas przetwarzana i wykorzystywana jest w celach statystycznych.
Niektóre z danych podanych w trakcie korzystania z serwisu mogą być przetwarzane do sprzedaży naszych produktów. Zapoznaj się z naszą polityką prywatności, aby dowiedzieć się więcej.

Wina ChardonnayGiramonte Frescobaldi Wina Wina z Nowej ZelandiiGrand Durhene ChampagneWina AustraliiWino WinaBachus Wina o WinieKentucky Bourbon WhiskeyMoet ChandonWINA KOLEKCJONERSKIEWina Chardonnay 1Wina Chilijskie Bachus WinaWina Napa Valley Bachus WinaWina PenfoldsMoet Chandon Szampan w promocjiWino Bachus WinaFerrari Wina MusująceGosset ChampagneChampagne La Grande Dame SzampanWina PrimitivoWina Primitivo BachusWina Antinori Toskaniawina WarszawawinowinaVall Llach WinaWina AllegriniDom Perignon ChampagneChateau Lafite Rothschild WinaPotocki WódkaMichel ChapoutierProsecco WinaBodega Dehesa de los CanonigosBourbon WhiskeyWina BordeauxWhisky JapaneseDalmore WhiskyWhisky Wina w uczciwych cenachAlkohole MocneWhisky Whiskey Bourbon AlkoholeGlenfiddich WhiskyMarques de Riscal Gran ReservaBeringer WinaThe Balvenie WhiskyDom Perignon Champagne VintageLAGAVULIN WHISKY ISLAYBachus Whisky 30% OFFKim Crawford Sauvignon BlancJameson WhiskyPierre Ferrand CognacBowmore Whisky IslayAmrut Whisky IndiePlantation RumsKavalan Whisky BachusDobry RumChampage Demi Sec z Szampan FrancjiWhisky dla CiebieChampagne Vintages Szampan z FrancjiChampagne Rich Szampan z Francji VeuveChampagne Extra Brut Veuve Clicquot SzamChampagne Brut Szampan z Francji Veuve Champagne Rose Szampan Różowy z Francji Aberlour Whisky SpeysideDalmore WhiskyWina Napa ValleyWino na lato

Sklep Bachus - Sottano Bodega Mendoza

Sottano Winery znajduje się w jednym z najbardziej unikalnych regionów winiarskich na uprawy winogron wysokiej klasy w Mendozie.

 

Winnica leży u podnóża góry Andów, w Perdriel, w miejscowości Lujan de Cuyo, w Mendozie w Argentynie. Pan Fioravante Sottano przybył z Włoch, aby osiedlić się w Mendozie, gdzie stał się pionierem w produkcji, w promowaniu i eksportowaniu win w regionie Cuyo. Jego pasję do wina odziedziczył w 1998 r. Jego wnuk, Ricardo Sottano, który mógł przekazać to dziedzictwo swoim synom Diego, Pablo i Mauricio. W 2016 roku rodzina Wincentynów kupiła winiarnię, aby kontynuować rozwój wysokiej klasy produkcji wina. W odniesieniu do zdolności produkcyjnych, winnica produkuje około 800 000 litrów wina rocznie. W pełni zautomatyzowany proces polega na rozprowadzaniu win w zbiornikach ze stali nierdzewnej o różnych rozmiarach, co pozwala utrzymać dokładną kontrolę jakości. Wina doceniane na rynku światowym wielokrotnie nagradzany bardzo wysoko. Zobacz wina:

 

Serwis przeznaczony dla osób pełnoletnich
Czy akceptujesz te warunki i masz ukończone 18 lat?

TAK NIE