Informacja o tym, że przebywasz na stronie jest przez nas przetwarzana i wykorzystywana jest w celach statystycznych.
Niektóre z danych podanych w trakcie korzystania z serwisu mogą być przetwarzane do sprzedaży naszych produktów. Zapoznaj się z naszą polityką prywatności, aby dowiedzieć się więcej.

Wina ChardonnayGiramonte Frescobaldi Wina Wina z Nowej ZelandiiGrand Durhene ChampagneWina AustraliiWino WinaBachus Wina o WinieKentucky Bourbon WhiskeyMoet ChandonWINA KOLEKCJONERSKIEWina Chardonnay 1Wina Chilijskie Bachus WinaWina Napa Valley Bachus WinaWina PenfoldsMoet Chandon Szampan w promocjiWino Bachus WinaFerrari Wina MusująceGosset ChampagneChampagne La Grande Dame SzampanWina PrimitivoWina Primitivo BachusWina Antinori Toskaniawina WarszawawinowinaVall Llach WinaWina AllegriniDom Perignon ChampagneChateau Lafite Rothschild WinaPotocki WódkaMichel ChapoutierProsecco WinaBodega Dehesa de los CanonigosBourbon WhiskeyWina BordeauxWhisky JapaneseDalmore WhiskyWhisky Wina w uczciwych cenachAlkohole MocneWhisky Whiskey Bourbon AlkoholeGlenfiddich WhiskyMarques de Riscal Gran ReservaBeringer WinaThe Balvenie WhiskyDom Perignon Champagne VintageLAGAVULIN WHISKY ISLAYBachus Whisky 30% OFFKim Crawford Sauvignon BlancJameson WhiskyPierre Ferrand CognacBowmore Whisky IslayAmrut Whisky IndiePlantation RumsKavalan Whisky BachusDobry RumChampage Demi Sec z Szampan FrancjiWhisky dla CiebieChampagne Vintages Szampan z FrancjiChampagne Rich Szampan z Francji VeuveChampagne Extra Brut Veuve Clicquot SzamChampagne Brut Szampan z Francji Veuve Champagne Rose Szampan Różowy z Francji Aberlour Whisky SpeysideDalmore WhiskyWina Napa ValleyWino na lato
  • Tarlant Champagne Vineyards
    Tarlant Champagne Vineyards

Sklep Bachus - Tarlant Champagne Vineyards

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Champagne Tarlant winnica została założona w 1687 roku, zgodnie z lokalnymi zapisami, Pierre TARLANT (1648-1744) rozpoczął uprawę winnic. Był pierwszym winiarzem w Glandzie, w dzielnicy Aisne. Następnie Michel Tarlant (1687-1744) i jego syn Michel (1716-1773) obaj kontynuowali kierunek, który miał być przeznaczeniem przyszłych pokoleń. W 1780 r. Louis Tarlant (1750-1806) i jego żona Marie-Madeleine zamieszkali w Oeuilly w Marnie i zaczęli sadzić swoje winnice, dziedzictwo, które miało być przekazywane z pokolenia na pokolenie. W 1814 armia Napoleona była w odwrocie, a Rosjanie przybyli do Szampanii. Podczas inwazji kozackiej urodził się Louis Honoré Roch Tarlant (1814-1872), syn Luisa Nicolasa Tarlanta (1779-1825) i Marie Catherine. Rodzina uciekła przed Rosjanami, a młody Ludwik urodził się za kamieniem na Wzgórzu Festigny'ego. Do dziś dnia każdy, kto jest na spacerze, może natrafić na skałę Tarlanta. W czasie, gdy winnice Tarlant były uprawiane przez całą rodzinę, szczególnie Alexis Theodore Tarlant (1842-1928) i jego żona Julie, którzy stworzyli białe i czerwone wino sprzedawane głównie w paryskich karczmach i kabaretach. W 1911 r. Louis Adrien Tarlant (1878-1960) wziął udział w "rewolucji szampańskiej", aby uznać AOC na całym świecie, Louis, jako burmistrz Oeuilly, i jego koledzy odegrali kluczową rolę w określeniu obszaru Szampanii AOC w 1927 roku. Podczas żniw we wrześniu 1938 r. Georges Tarlant (1908-2008) został wcielony do armii. Jego żona, Germaine , wspomagana przez swojego teścia Louisa i syna Georgesa (1928-2007) zrobili wszystko, co w ich mocy, by ocalić winnice uszkodzone podczas II wojny światowej . W listopadzie 1945 r., Kiedy wrócił jego ojciec, Georges Tarlant stał się winiarzem, kupując kilka działek winnych. Z Denise, jego żoną , przeżyli prawdziwą ekspansję Szampanii w latach 50-tych. Utrwalili rodzinną tradycję i przyjęli z inteligencją ulepszenia dostępne w maszynach do produkcji wina. W 1972 r. Ich syn Jean-Mary Tarlant (1951-) i jego żona Micheline zaczęli sprawdzać się w rodzinnym majątku. Mają dwoje dzieci, Benoît (1976-) i Mélanie (1980-), którzy dołączyli do nich w biznesie u zarania XXI wieku. Pierwsza wojna światowa zniszczyła winnice, ale mimo siedmiu długich lat, kiedy patriarcha Louis był nieobecny, przeznaczenie rodziny Tarlantów pozostało niezmienione. Po powrocie stopniowo odbudował posiadłość i zdecydował wraz z żoną Julią o stworzeniu pierwszego Cuvee Tarlant .

Kiedy Louis wrócił, przebudował wszystko i wraz z żoną, Julią, postanowił stworzyć pierwszego Cuvee Tarlant . Tirage (butelkowanie) rozpoczęło się w 1928 r., Aw 1929 r. Zaczęli wprowadzać go na rynek pod nazwą " Carte Blanche ". Pomiędzy dwiema wojnami światowymi ten Cuvee stał się sukcesem na rodzimym rynku. Obecnie ekipa domu Tarlant Champagne szczególnie skłaniają się do odzwierciedlenia terror 14 hektarów na 4 różnych "crus" 55 parceri działek 55 znajdujących się w miejscowości Oeuilly, Boursault, St-Agnan i Celles-lès-Condé. Ciężko pracujemy, aby stworzyć wina odzwierciedlające rocznik. Degustacje są nieskończenie zróżnicowane z punktu widzenia zmysłów i emocjonalnie satysfakcjonujące. Pracując razem, różne pokolenia tworzą swoje szampany z wiedzą, przyjemnością i inspiracją.

 

 

Serwis przeznaczony dla osób pełnoletnich
Czy akceptujesz te warunki i masz ukończone 18 lat?

TAK NIE