Informacja o tym, że przebywasz na stronie jest przez nas przetwarzana i wykorzystywana jest w celach statystycznych.
Niektóre z danych podanych w trakcie korzystania z serwisu mogą być przetwarzane do sprzedaży naszych produktów. Zapoznaj się z naszą polityką prywatności, aby dowiedzieć się więcej.

Wina ChardonnayGiramonte Frescobaldi Wina Wina z Nowej ZelandiiGrand Durhene ChampagneWina AustraliiWino WinaBachus Wina o WinieKentucky Bourbon WhiskeyMoet ChandonWINA KOLEKCJONERSKIEWina Chardonnay 1Wina Chilijskie Bachus WinaWina Napa Valley Bachus WinaWina PenfoldsMoet Chandon Szampan w promocjiWino Bachus WinaFerrari Wina MusująceGosset ChampagneChampagne La Grande Dame SzampanWina PrimitivoWina Primitivo BachusWina Antinori Toskaniawina WarszawawinowinaVall Llach WinaWina AllegriniDom Perignon ChampagneChateau Lafite Rothschild WinaPotocki WódkaMichel ChapoutierProsecco WinaBodega Dehesa de los CanonigosBourbon WhiskeyWina BordeauxWhisky JapaneseDalmore WhiskyWhisky Wina w uczciwych cenachAlkohole MocneWhisky Whiskey Bourbon AlkoholeGlenfiddich WhiskyMarques de Riscal Gran ReservaBeringer WinaThe Balvenie WhiskyDom Perignon Champagne VintageLAGAVULIN WHISKY ISLAYBachus Whisky 30% OFFKim Crawford Sauvignon BlancJameson WhiskyPierre Ferrand CognacBowmore Whisky IslayAmrut Whisky IndiePlantation RumsKavalan Whisky BachusDobry RumChampage Demi Sec z Szampan FrancjiWhisky dla CiebieChampagne Vintages Szampan z FrancjiChampagne Rich Szampan z Francji VeuveChampagne Extra Brut Veuve Clicquot SzamChampagne Brut Szampan z Francji Veuve Champagne Rose Szampan Różowy z Francji Aberlour Whisky SpeysideDalmore WhiskyWina Napa ValleyWino na lato
  • Te Awanga Estate Hawke's Bay
    Te Awanga Estate Hawke's Bay

Sklep Bachus - Te Awanga Estate Hawke's Bay

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Te Awanga Estate to rodzinny biznes winiarski. Opierało się to na miłości do wyrobu wina i miejsca, które nazywamy domem, zatoce Hawke'a. W 2006 roku zaczęliśmy szukać wspaniałych witryn z winnicami, które ostatecznie dostarczałyby winogrona do produkcji wspaniałych win przyszłości. Mamy trwały cel: uprawiać, zbierać i wytwarzać wina światowej klasy. I uśmiechnij się, robiąc to. Winnica Te Awanga usytułowana jest na wzniesionym wzgórza Te Awanga, z widokiem na 42 akry winnic, w dorzeczu Te Awanga i z widokiem na Pacyfik i bruzą. Nadmorskie gliny i słone powietrze są dookoła Te Awanga Estate Hawke's Bay. Jedną z największych zalet Hawke's Bay jest różnorodność geograficzna i klimatyczna, dlatego Te Awanga doskonale odnajduje się w regionie Nowej Zelandii. Ten urozmaicony krajobraz zapewnia środowisko, w którym można wyhodować wiele odmian dla różnych stylów win. Wybraliśmy jedne z największych winnic w Hawke's Bay; od naszego najbardziej wewnętrznego lądu na starożytnych tarasach rzecznych w Maraekakaho, do doliny doliny aluwialnej w Bridge Pa i wreszcie na wybrzeżu w Te Awanga. W naszej najwyższej i najbardziej śródlądowej winnicy w Maraekakaho, najbliżej gór, uprawiamy Chardonnay, Sauvignon Blanc i Pinot Noir. Chłodniejsze noce zapewniają naszym winom warunki, jakich potrzebują do produkcji pachnących, złożonych i skoncentrowanych win. Most Pa jest tam, gdzie mamy nasze największe nasadzenia Syrah i nasze jedyne winorośli Viognier. Są to jedne z naszych najgorętszych bloków, kluczowe w pełnym dojrzewaniu tych odmian. W Te Awanga na wybrzeżu uprawiamy Merlot, Chardonnay i Sauvignon Blanc, z morskim klimatem, który zapewnia jasną kwasowość i długi okres wegetacji. Obecnie ponad połowa winogron, które uprawiamy, ma certyfikat ekologiczny i planuje pełną produkcję w najbliższej przyszłości. Zespół Te Awanga przykłada wszelkich starań aby wina cieszyły i umilały czas spędzony na ziemi.

 

 

Serwis przeznaczony dla osób pełnoletnich
Czy akceptujesz te warunki i masz ukończone 18 lat?

TAK NIE