Informacja o tym, że przebywasz na stronie jest przez nas przetwarzana i wykorzystywana jest w celach statystycznych.
Niektóre z danych podanych w trakcie korzystania z serwisu mogą być przetwarzane do sprzedaży naszych produktów. Zapoznaj się z naszą polityką prywatności, aby dowiedzieć się więcej.

Wina ChardonnayGiramonte Frescobaldi Wina Wina z Nowej ZelandiiGrand Durhene ChampagneWina AustraliiWino WinaBachus Wina o WinieKentucky Bourbon WhiskeyMoet ChandonWINA KOLEKCJONERSKIEWina Chardonnay 1Wina Chilijskie Bachus WinaWina Napa Valley Bachus WinaWina PenfoldsMoet Chandon Szampan w promocjiWino Bachus WinaFerrari Wina MusująceGosset ChampagneChampagne La Grande Dame SzampanWina PrimitivoWina Primitivo BachusWina Antinori Toskaniawina WarszawawinowinaVall Llach WinaWina AllegriniDom Perignon ChampagneChateau Lafite Rothschild WinaPotocki WódkaMichel ChapoutierProsecco WinaBodega Dehesa de los CanonigosBourbon WhiskeyWina BordeauxWhisky JapaneseDalmore WhiskyWhisky Wina w uczciwych cenachAlkohole MocneWhisky Whiskey Bourbon AlkoholeGlenfiddich WhiskyMarques de Riscal Gran ReservaBeringer WinaThe Balvenie WhiskyDom Perignon Champagne VintageLAGAVULIN WHISKY ISLAYBachus Whisky 30% OFFKim Crawford Sauvignon BlancJameson WhiskyPierre Ferrand CognacBowmore Whisky IslayAmrut Whisky IndiePlantation RumsKavalan Whisky BachusDobry RumChampage Demi Sec z Szampan FrancjiWhisky dla CiebieChampagne Vintages Szampan z FrancjiChampagne Rich Szampan z Francji VeuveChampagne Extra Brut Veuve Clicquot SzamChampagne Brut Szampan z Francji Veuve Champagne Rose Szampan Różowy z Francji Aberlour Whisky SpeysideDalmore WhiskyWina Napa ValleyWino na lato

Sklep Bachus - Tenuta Delle Terre Nere – Włochy – Sycylia

Tenuta Delle Terre Nere to około 15 hektarów winnic leżących na zboczach Etny, z których niemal 4 hektary ocalały przed filokserą. Od roku 2008 winnice posiadają już certyfikat upraw biologicznych. Nazwa Terre Nere pochodzi od czarnej, wulkanicznej gleby, na której rosną winne krzewy. Duże wahania temperatur między dniem a nocą sprawiają, że wina z Etny są eleganckie, chłodne, pozbawione ciepła i posmaku przejrzałych gron tak charakterystycznych dla win z południa. Znawcy twierdzą, że stylem zbliżają się do burgundów lub win z Barolo. Przyczyniają się do tego takrze tutejsze szczepy, nerello, mascalese i nerello capuccio, lekkie, złożone, z finezyjnymi garbnikami. Właściciel Terre Nere, Marc de Grazia, jest jednym z pionierów apelacji Etna, zarówno pod względem przywrócenia konsumentom starych, tradycyjnych odmian, jak i przywiązanie do terror i perfekcyjnej wiwifikacji. To sprawia, że wszystkie wina z Terre Nere, jak pisze Robert Parker, są „zdumiewająco złożone i zarazem świeże”.

 

Serwis przeznaczony dla osób pełnoletnich
Czy akceptujesz te warunki i masz ukończone 18 lat?

TAK NIE