Informacja o tym, że przebywasz na stronie jest przez nas przetwarzana i wykorzystywana jest w celach statystycznych.
Niektóre z danych podanych w trakcie korzystania z serwisu mogą być przetwarzane do sprzedaży naszych produktów. Zapoznaj się z naszą polityką prywatności, aby dowiedzieć się więcej.

Wina ChardonnayGiramonte Frescobaldi Wina Wina z Nowej ZelandiiGrand Durhene ChampagneWina AustraliiWino WinaBachus Wina o WinieKentucky Bourbon WhiskeyMoet ChandonWINA KOLEKCJONERSKIEWina Chardonnay 1Wina Chilijskie Bachus WinaWina Napa Valley Bachus WinaWina PenfoldsMoet Chandon Szampan w promocjiWino Bachus WinaFerrari Wina MusująceGosset ChampagneChampagne La Grande Dame SzampanWina PrimitivoWina Primitivo BachusWina Antinori Toskaniawina WarszawawinowinaVall Llach WinaWina AllegriniDom Perignon ChampagneChateau Lafite Rothschild WinaPotocki WódkaMichel ChapoutierProsecco WinaBodega Dehesa de los CanonigosBourbon WhiskeyWina BordeauxWhisky JapaneseDalmore WhiskyWhisky Wina w uczciwych cenachAlkohole MocneWhisky Whiskey Bourbon AlkoholeGlenfiddich WhiskyMarques de Riscal Gran ReservaBeringer WinaThe Balvenie WhiskyDom Perignon Champagne VintageLAGAVULIN WHISKY ISLAYBachus Whisky 30% OFFKim Crawford Sauvignon BlancJameson WhiskyPierre Ferrand CognacBowmore Whisky IslayAmrut Whisky IndiePlantation RumsKavalan Whisky BachusDobry RumChampage Demi Sec z Szampan FrancjiWhisky dla CiebieChampagne Vintages Szampan z FrancjiChampagne Rich Szampan z Francji VeuveChampagne Extra Brut Veuve Clicquot SzamChampagne Brut Szampan z Francji Veuve Champagne Rose Szampan Różowy z Francji Aberlour Whisky SpeysideDalmore WhiskyWina Napa ValleyWino na lato
  • Tenuta Sant'Anna Wines
    Tenuta Sant'Anna Wines

Sklep Bachus - Tenuta Sant'Anna Wines

 

 

 

 

 

 

 

 

Tenuta Sant'Anna w sercu Veneto ma dziewięć różnych intrygujących win musujących produkowanych w procesie Charmat. Tenuta Sant'Anna ma te same cechy doskonałości win musujących z serii Tenuta Sant'Anna są widoczne w Frizzante: druga fermentacja w zbiornikach izobarycznych i ciśnienie zbliżone do trzech atmosfer, dla miękkiego i przyjemnego perlage. Tenuta Sant'Anna zaczęła zamykać wina z zamknięciem nakrętki, które gwarantuje świeżość produktu i łatwość użycia! Tradycja Tenuta Sant'Anna i innowacyjna wizja znajdują swoje miejsce spotkań podczas infekcji linii Goccia i Poderi. Filozofią Tenuta Sant'Anna jest oferowanie win o wielkiej przyjemności i łatwych do dopasowania do wspaniałych włoskich potraw. Zawsze sprzyjało wywyższeniu odmian, które mogą wzmocnić najszlachetniejsze cechy każdego wina. Tenuta Sant'Anna została założona w latach 60-tych w sercu Veneto regionu DOC Lison Pramaggiore, gdzie gleby gliniaste tego obszaru były od czasów rzymskich poświęcone uprawie winorośli, a więc przez całe średniowiecze, podczas których te ziemie dostarczały wino do Republiki Weneckiej u szczytu swojej świetności. Tenuta Sant'Anna jest aktywnym pionierem w uprawie winorośli od czasu pierwszych zbiorów winogron w regionie Veneto. W czasach, gdy wino było spożywane codziennie, Tenuta Sant'Anna nadała mu większe znaczenie, produkując wina z pojedynczych odmian winorośli i podnosząc cechy każdego z winogron, otwierając nowe horyzonty dla miłośników wina i pomagając stworzyć światowy wizerunek dla Włochów i wina z Veneto . Tenuta Sant'Anna 140 hektarów winnic to najcenniejsze aktywa Spółki, bardziej niż cokolwiek, co poświadcza więź z ziemią i naturą. Gliniaste i nieprzepuszczalne gleby, popękane pod letnim słońcem, kształtują charakter win i zapewniają tę łagodność i intensywność, która od starożytności nobilitowała te ziemie. Tenuta Sant'Anna dotrzymywania kroku ciągłym innowacjom technologicznym wymagało ciągłych inwestycji w systemy monitorowania wszystkich procesów, które przekształcają winogrona w wino, oraz oprzyrządowania, które naukowo analizuje właściwości zdrowotne każdego produktu i zapewnia jego trwałość.

 

 

Serwis przeznaczony dla osób pełnoletnich
Czy akceptujesz te warunki i masz ukończone 18 lat?

TAK NIE