Informacja o tym, że przebywasz na stronie jest przez nas przetwarzana i wykorzystywana jest w celach statystycznych.
Niektóre z danych podanych w trakcie korzystania z serwisu mogą być przetwarzane do sprzedaży naszych produktów. Zapoznaj się z naszą polityką prywatności, aby dowiedzieć się więcej.

Wina ChardonnayGiramonte Frescobaldi Wina Wina z Nowej ZelandiiGrand Durhene ChampagneWina AustraliiWino WinaBachus Wina o WinieKentucky Bourbon WhiskeyMoet ChandonWINA KOLEKCJONERSKIEWina Chardonnay 1Wina Chilijskie Bachus WinaWina Napa Valley Bachus WinaWina PenfoldsMoet Chandon Szampan w promocjiWino Bachus WinaFerrari Wina MusująceGosset ChampagneChampagne La Grande Dame SzampanWina PrimitivoWina Primitivo BachusWina Antinori Toskaniawina WarszawawinowinaVall Llach WinaWina AllegriniDom Perignon ChampagneChateau Lafite Rothschild WinaPotocki WódkaMichel ChapoutierProsecco WinaBodega Dehesa de los CanonigosBourbon WhiskeyWina BordeauxWhisky JapaneseDalmore WhiskyWhisky Wina w uczciwych cenachAlkohole MocneWhisky Whiskey Bourbon AlkoholeGlenfiddich WhiskyMarques de Riscal Gran ReservaBeringer WinaThe Balvenie WhiskyDom Perignon Champagne VintageLAGAVULIN WHISKY ISLAYBachus Whisky 30% OFFKim Crawford Sauvignon BlancJameson WhiskyPierre Ferrand CognacBowmore Whisky IslayAmrut Whisky IndiePlantation RumsKavalan Whisky BachusDobry RumChampage Demi Sec z Szampan FrancjiWhisky dla CiebieChampagne Vintages Szampan z FrancjiChampagne Rich Szampan z Francji VeuveChampagne Extra Brut Veuve Clicquot SzamChampagne Brut Szampan z Francji Veuve Champagne Rose Szampan Różowy z Francji Aberlour Whisky SpeysideDalmore WhiskyWina Napa ValleyWino na lato
  • Tenuta Ulisse wina Abruzji
    Tenuta Ulisse wina Abruzji

Sklep Bachus - Tenuta Ulisse wina Abruzji

 

 

 

 

 

 

 

Tenuta Ulisse wina to współczesny wyraz wielowiekowej tradycji pasji i oddania się ziemi, jest jedną z głównych posiadłości winiarskich Abruzji. Agresywnie zanurkował w olbrzymi potencjał wyjątkowych odmian terroir i starożytnych Abruzzo, umieszczając współczesny spin na rdzennych winogronach, takich jak Montepulciano D'Abruzzo, Trebbiano D'Abruzzo, Pecorino, Passerina e Cococciola. Wina Tenuta Ulisse są owocem pasji i doświadczenia Antonio i Luigi Ulisse, dwóch braci poświęconych myślami, działaniami i pragnieniem utrwalonym działaniem do tworzenia perfekcyjnego smaku wina. Wina Tenuta Ulisse to wyrażania potencjału i charakteru regionalnych win. Każda szklanka wina Tenuta Ulisse to podróż, doświadczenie, które zadziwia, wizja. «Jesteśmy zdeterminowani, aby użyć najbardziej wyrazistych i wyjątkowych terroirów Abruzji, aby stworzyć wspaniałe wino Abruzji". Tenuta Ulisse wina Abruzji to wiedza o tym, jak zostać zespołem, wzbudzić entuzjazm, podzielić się wartościami i emocjami w winie jest niezbędna, tak jak oddychać. Sercem za winem, życie za smak, duszę za precyzje oddania dla tworzenia dobrego wina. Tenuta Ulisse utrzymuje silny, rodzinny charakter, charakteryzujący się szacunkiem dla wartości takich jak tradycja, historia i terytorium, a obecnie jest prowadzony przez braci Antonio i Luigi Ulisse. W Tenuta Ulisse poczucie przynależności i dumy z dzielenia się planem wzrostu i rozwoju regionu wina Abruzzo można zobaczyć wszędzie, a najważniejsze można to poczuć w doskonałości smaku wina. Czytasz to w oczach, słuchasz słów tych, którzy tam pracują i angażują się w prawdziwa i nieumniejszona namiętność. Wina jest dobre gdy smakuje, tego pragniemy aby każdy sam ocenił dobry smak, unikając kupionych medali z przemysłowych wytwórni napoi wpinanych, gdzie wino od 10 lat każdego roku ma taki sam smak wyprodukowany dla biznesu. Tenuta Ulisse, w tym sensie, jest firmą rodzinną, ponieważ jest wielką rodziną, która jest rozpoznawana we śnie młodego przedsiębiorcy, który był w stanie przewidzieć potrzebę renesansu wina gatunkowego Abruzji. Tenuta Ulisse prezentuje się jako nowoczesna, dynamiczna wytwórnia win, która ceni nową erę, w której łączy nowoczesną technologię produkcji wina z energicznym stylem życia współczesnego życia, wyrażając potencjał i charakter rodzimych winogron Abruzji. Tenuta Ulisse wina Abruzji opracowany własny styl działania, co znajduje odzwierciedlenie w winach Tenuta Ulisse wina Abruzji przy podejściu do produkcji wina. Jakość i pasja. Te słowa wpisują się w każdy aspekt Tenuta Ulisse wina Abruzji, zaangażowania w odkrywanie rodzimych odmian winogron i reinterpretację międzynarodowych odmian. Wina Tenuta Ulisse Abruzji wyrażają wyjątkową wizję winiarską Tenuty Ulisse, a mianowicie produkują wspaniałe wina z ekscytującą osobowością, wyrazem naszej ziemi, ale zawsze z wyraźne międzynarodowe powołanie.

 

 

Wina wybrane Tenuta Ulisse wina Abruzji:

 

Sogno di Ulisse Chardonnay Malvasia

SOGNO DI ULISSE Montepulciano d’Abruzzo

ULISSE Cococciola

ULISSE Passerina

ULISSE Pecorino

ULISSE Trebbiano d’Abruzzo

ULISSE Merlot Rose

ULISSE Cerasuolo d’Abruzzo Rose

ULISSE Montepulciano d’Abruzzo

AMARANTA Montepulciano d’Abruzzo DOP

NATIVAE Trebbiano d’Abruzzo DOP

NATIVAE Abruzzo Pecorino DOP

NATIVAE Cerasuolo d’Abruzzo DOP

NATIVAE Montepulciano d’Abruzzo DOP

10 VENDEMMIE Limited Edition

ULISSE Pecorino Brut

ULISSE Merlot Rosè Brut

Metodo Classico Dosaggio Zero

 

 

Serwis przeznaczony dla osób pełnoletnich
Czy akceptujesz te warunki i masz ukończone 18 lat?

TAK NIE