Informacja o tym, że przebywasz na stronie jest przez nas przetwarzana i wykorzystywana jest w celach statystycznych.
Niektóre z danych podanych w trakcie korzystania z serwisu mogą być przetwarzane do sprzedaży naszych produktów. Zapoznaj się z naszą polityką prywatności, aby dowiedzieć się więcej.

Wina ChardonnayGiramonte Frescobaldi Wina Wina z Nowej ZelandiiGrand Durhene ChampagneWina AustraliiWino WinaBachus Wina o WinieKentucky Bourbon WhiskeyMoet ChandonWINA KOLEKCJONERSKIEWina Chardonnay 1Wina Chilijskie Bachus WinaWina Napa Valley Bachus WinaWina PenfoldsMoet Chandon Szampan w promocjiWino Bachus WinaFerrari Wina MusująceGosset ChampagneChampagne La Grande Dame SzampanWina PrimitivoWina Primitivo BachusWina Antinori Toskaniawina WarszawawinowinaVall Llach WinaWina AllegriniDom Perignon ChampagneChateau Lafite Rothschild WinaPotocki WódkaMichel ChapoutierProsecco WinaBodega Dehesa de los CanonigosBourbon WhiskeyWina BordeauxWhisky JapaneseDalmore WhiskyWhisky Wina w uczciwych cenachAlkohole MocneWhisky Whiskey Bourbon AlkoholeGlenfiddich WhiskyMarques de Riscal Gran ReservaBeringer WinaThe Balvenie WhiskyDom Perignon Champagne VintageLAGAVULIN WHISKY ISLAYBachus Whisky 30% OFFKim Crawford Sauvignon BlancJameson WhiskyPierre Ferrand CognacBowmore Whisky IslayAmrut Whisky IndiePlantation RumsKavalan Whisky BachusDobry RumChampage Demi Sec z Szampan FrancjiWhisky dla CiebieChampagne Vintages Szampan z FrancjiChampagne Rich Szampan z Francji VeuveChampagne Extra Brut Veuve Clicquot SzamChampagne Brut Szampan z Francji Veuve Champagne Rose Szampan Różowy z Francji Aberlour Whisky SpeysideDalmore WhiskyWina Napa ValleyWino na lato
  • Terra Andina Chile Wina
    Terra Andina Chile Wina

Sklep Bachus - Terra Andina Chile Wina

 

 

 

 

 

 

 

Terra Andina Chile Wina –  Od pięknych Andów po chłodne wody Pacyfiku, Terra Andina wykorzystuje nowoczesne i innowacyjne umiejętności produkcji wina do produkcji doskonałych win. Terra Andina jest innowatorem w chilijskim przemyśle winiarskim. Mieszając winogrona z różnych dolin o różnych mikroklimatach i warunkach glebowych, Terra Andina w pełni wykorzystuje bogactwo i różnorodność różnych regionów uprawy winorośli w Chile. Współczesna, świeża i innowacyjna winiarnia, wolna od tabu, Terra Andina koncentruje się na produkcji wysokiej jakości win, które oddają pełny potencjał chilijskiej uprawy winorośli. Winnice Chile położone na zachodnim wybrzeżu Ameryki Południowej o długości 5000 km wzdłuż wybrzeża Oceanu Spokojnego, Chile stało się znane na całym świecie z jakości swoich win. Naturalne bariery Chile; pustynia Atacama na północy; lodowce Patagonii na południu, góry Andów na wschodzie i Ocean Spokojny od zachodu; bronili kraju przed plagami przez wiele wieków. Bliskość oceanu pozwala na chłodniejsze wiatry, bliskość gór powoduje duże zróżnicowanie temperatur w nocy i w dzień, a klimat śródziemnomorski pozwala na powolne i stałe dojrzewanie winogron przy dużym nasłonecznieniu. Dziś, wieki później od wprowadzenia pierwszych winorośli, świat uznaje Chile za ważny kraj produkujący wyjątkową jakość. W oparciu o różnorodność chilijskiej Terrairs Terra Andina łączy najlepsze cechy z najważniejszych obszarów, aby stworzyć dobrze wyważone, spójne i wyjątkowe wino. Obecnie Terra Andina Chile Wina jest własnością Grup Claro podobnie jak winnice: Vina Santa Rita Chile, Viña Carmen Chile, Nativa Chile Wina, Terra Andina Chile Wina, Doña Paula Wina Argentyny… Poznaj Win Kolekcję Terra Andina Chile Wina:

 

 

Serwis przeznaczony dla osób pełnoletnich
Czy akceptujesz te warunki i masz ukończone 18 lat?

TAK NIE