Giramonte Frescobaldi Wina Grand Durhene ChampagneWina ChardonnayWina z Nowej ZelandiiWino WinaBachus Wina o WinieMoet ChandonWINA KOLEKCJONERSKIEWina Chardonnay 1Wina Chilijskie Bachus WinaWina Napa Valley Bachus WinaWina PenfoldsMoet Chandon Szampan w promocjiWino Bachus WinaWina PrimitivoWina Primitivo BachusWina Antinori Toskaniawina WarszawawinowinaVall Llach WinaWina AllegriniDom Perignon ChampagneChateau Lafite Rothschild WinaPotocki WódkaMichel ChapoutierProsecco WinaBodega Dehesa de los CanonigosBourbon WhiskeyWina BordeauxWhisky JapaneseDalmore WhiskyWhisky Wina w uczciwych cenachAlkohole MocneWhisky Whiskey Bourbon AlkoholeGlenfiddich WhiskyMarques de Riscal Gran ReservaBeringer WinaThe Balvenie WhiskyDom Perignon Champagne VintageLAGAVULIN WHISKY ISLAYBachus Whisky 30% OFFJameson WhiskyAberlour Whisky SpeysideDalmore WhiskyWino na lato

Sklep Bachus - Thomas Hardy & Sons Wina Australii.

Thomas Hardy & Sons Wina Australii.


Thomas Hardy wielki producent, miłośnik wina. Wyemigrował do Australii Południowej w poszukiwaniu doskonałych warunków terror i odpowiednich warunków klimatycznych do hodowli winorośli. Poszukiwania były trudno i mozolne. Aż  1853 roku Hardy założył własną winnicę nad brzegiem rzeki Torrens, na obrzeżach Adelajdy. W 1876 roku Hardy zakupiony winnicę Tintara w McLaren Vale, na południe od Adelajdy.

 

W 1887 roku firma rozszerzyła się do wielkich hektarów upraw winorośli, że Hardy poprosił swoich synów, James Thomas i Robert, do przyłączenia się do biznesu. Firma następnie stał Thomas Hardy & Sons Ltd. nadal rozwija się, a po federacji w 1901 roku, otworzyła biura międzypaństwowych. Przez 1920 Thomas Hardy & Sons Ltd. posiadał winnice w obszarze nawadniania Waikerie na rzece Murray oraz w Barossa Valley. Oferta firmy win obejmuje takie marki jak Hardys, Banrock Station, Moondah Brook, Stanley, głodu Dog Lane i Chateau Reynella.

 

 

Zobacz wina:

 

Serwis przeznaczony dla osób pełnoletnich
Czy akceptujesz te warunki i masz ukończone 18 lat?

TAK NIE

Informacja o tym, że przebywasz na stronie jest przez nas przetwarzana i wykorzystywana jest w celach statystycznych.
Niektóre z danych podanych w trakcie korzystania z serwisu mogą być przetwarzane do sprzedaży naszych produktów. Zapoznaj się z naszą polityką prywatności, aby dowiedzieć się więcej.