Informacja o tym, że przebywasz na stronie jest przez nas przetwarzana i wykorzystywana jest w celach statystycznych.
Niektóre z danych podanych w trakcie korzystania z serwisu mogą być przetwarzane do sprzedaży naszych produktów. Zapoznaj się z naszą polityką prywatności, aby dowiedzieć się więcej.

Wina ChardonnayGiramonte Frescobaldi Wina Wina z Nowej ZelandiiGrand Durhene ChampagneWina AustraliiWino WinaBachus Wina o WinieKentucky Bourbon WhiskeyMoet ChandonWINA KOLEKCJONERSKIEWina Chardonnay 1Wina Chilijskie Bachus WinaWina Napa Valley Bachus WinaWina PenfoldsMoet Chandon Szampan w promocjiWino Bachus WinaFerrari Wina MusująceGosset ChampagneChampagne La Grande Dame SzampanWina PrimitivoWina Primitivo BachusWina Antinori Toskaniawina WarszawawinowinaVall Llach WinaWina AllegriniDom Perignon ChampagneChateau Lafite Rothschild WinaPotocki WódkaMichel ChapoutierProsecco WinaBodega Dehesa de los CanonigosBourbon WhiskeyWina BordeauxWhisky JapaneseDalmore WhiskyWhisky Wina w uczciwych cenachAlkohole MocneWhisky Whiskey Bourbon AlkoholeGlenfiddich WhiskyMarques de Riscal Gran ReservaBeringer WinaThe Balvenie WhiskyDom Perignon Champagne VintageLAGAVULIN WHISKY ISLAYBachus Whisky 30% OFFKim Crawford Sauvignon BlancJameson WhiskyPierre Ferrand CognacBowmore Whisky IslayAmrut Whisky IndiePlantation RumsKavalan Whisky BachusDobry RumChampage Demi Sec z Szampan FrancjiWhisky dla CiebieChampagne Vintages Szampan z FrancjiChampagne Rich Szampan z Francji VeuveChampagne Extra Brut Veuve Clicquot SzamChampagne Brut Szampan z Francji Veuve Champagne Rose Szampan Różowy z Francji Aberlour Whisky SpeysideDalmore WhiskyWina Napa ValleyWino na lato

Sklep Bachus - Tierra Alta - Chile

Winnica Vinedos Terranoble powstała w 1993 r. w regionie Valle del Maule słynącym z największej produkcji wina w Chile. Założycielem był Mr. Jorge Elgueta. Pierwsze zbiory zostały dokonane juz w 1994 r. a wyprodukowane wina zyskały uznanie na arenie międzynarodowej. W 2006 roku dzięki połączonym siłom rodziny Elgueta i Mr. Wolf von Appen, winnica została uznana za jedną z najlepszych w Chile jak również i na świecie, wysyłając wina w każdy zakątek świata. Dzisiaj winnica Terranoble uprawia winoroślą na przeszło 350 hektarach usytuowanych pomiędzy dolinami Colchagua, Maule i Casablanca osiągając przez to położenie, najlepsze winogrona do produkcji wina. Wina z Chile to efekt działania geograficznych i klimatycznych czynników powstałych dzięki wiatrowi wiejącemu z północnych obszarów pustyni Atakama, południowemu, zimnemu prądowi powietrznemu z Patagonii, sąsiedztwu łańcucha Andów na wschodzie i wspaniałej bryzie z nad Pacyfiku od zachodu. Te warunki wpływają na wyjątkowość win Tierra Alta produkowanych przez winnicę Vinedos Tierranoble.

 

Serwis przeznaczony dla osób pełnoletnich
Czy akceptujesz te warunki i masz ukończone 18 lat?

TAK NIE