Informacja o tym, że przebywasz na stronie jest przez nas przetwarzana i wykorzystywana jest w celach statystycznych.
Niektóre z danych podanych w trakcie korzystania z serwisu mogą być przetwarzane do sprzedaży naszych produktów. Zapoznaj się z naszą polityką prywatności, aby dowiedzieć się więcej.

Wina ChardonnayGiramonte Frescobaldi Wina Wina z Nowej ZelandiiGrand Durhene ChampagneWina AustraliiWino WinaBachus Wina o WinieKentucky Bourbon WhiskeyMoet ChandonWINA KOLEKCJONERSKIEWina Chardonnay 1Wina Chilijskie Bachus WinaWina Napa Valley Bachus WinaWina PenfoldsMoet Chandon Szampan w promocjiWino Bachus WinaFerrari Wina MusująceGosset ChampagneChampagne La Grande Dame SzampanWina PrimitivoWina Primitivo BachusWina Antinori Toskaniawina WarszawawinowinaVall Llach WinaWina AllegriniDom Perignon ChampagneChateau Lafite Rothschild WinaPotocki WódkaMichel ChapoutierProsecco WinaBodega Dehesa de los CanonigosBourbon WhiskeyWina BordeauxWhisky JapaneseDalmore WhiskyWhisky Wina w uczciwych cenachAlkohole MocneWhisky Whiskey Bourbon AlkoholeGlenfiddich WhiskyMarques de Riscal Gran ReservaBeringer WinaThe Balvenie WhiskyDom Perignon Champagne VintageLAGAVULIN WHISKY ISLAYBachus Whisky 30% OFFKim Crawford Sauvignon BlancJameson WhiskyPierre Ferrand CognacBowmore Whisky IslayAmrut Whisky IndiePlantation RumsKavalan Whisky BachusDobry RumChampage Demi Sec z Szampan FrancjiWhisky dla CiebieChampagne Vintages Szampan z FrancjiChampagne Rich Szampan z Francji VeuveChampagne Extra Brut Veuve Clicquot SzamChampagne Brut Szampan z Francji Veuve Champagne Rose Szampan Różowy z Francji Aberlour Whisky SpeysideDalmore WhiskyWina Napa ValleyWino na lato
  • Tinpot Hut Wines Nev Zealand
    Tinpot Hut Wines Nev Zealand

Sklep Bachus - Tinpot Hut Wines Nev Zealand

 

 

 

 

 

 

Tinpot Hut Wines Nev Zealand zainicjowała właścicielka i winiarz Tinpot Hut Fiona Turner zaczęła rozwijać winnicę "Home Block" w dolinie Awatere w Marlborough wraz z mężem Hamish w 2005 roku. Tinpot Wines to ekscytujące solo przedsięwzięcia winiarza i hodowcy winorośli Fiony Turner. Po ukończeniu studiów magisterskich w dziedzinie Science with Honors, Fiona pogrążyła się w przemyśle winiarskim od ponad 15 lat. Historia Tinpot rozpoczęła się w 2003 roku, kiedy Fiona i mąż Hamish założyli własną winnicę. Była to jedna z właściwości założycielskich, które miały zostać zasadzone w wschodzącym podregionie Ślepej Rzeki, na południe od Doliny Awatere w Marlborough. Fiona kontynuuje podróż do różnych rynków na całym świecie i cieszy się różnorodnością bycia wszechstronnym winiarzem, hodowcą winogron, konsultantem win i matką. Teraz w pełni dojrzałe, Sauvignon Blanc, Pinot Gris, Pinot Noir i Riesling należą do podstaw. Turner "Home Block" Vineyard in Blind River produkuje Sauvignon Blanc, Pinot Gris, Riesling i Pinot Noir dla Tinpot Hut Wines. Suche i słoneczne, a jednocześnie chłodne miejsce Home Block w Blind River podkreśla świeżą, żywą i aromatyczną intensywność z wyraźną złożonością mineralną wina. Tinpot Hut owoc Home Block uzupełniają winogrona z innych winnic w Marlborough, wybrane przez Fionę ze względu na ich lokalizację, rodzaj gleby i jakość owoców, a także podobne filozofie uprawy winogron i etykę hodowcy. Kolejna różnorodność odmian jest dodawana do gamy poprzez wybrane paczki Blind River Grüner Veltliner.

 

Miłość Fana do Hawke's Bay Syrah była motywacją do zidentyfikowania wysokiej jakości witryn i hodowców, które pozwalają Tinpot Hut Wines na wyprodukowanie syrah - wina z zatoki Hawke's Bay, które Tinpot Hut Fiona z dumą dodaje do swojej kolekcji Marlborough. Tinpot Hut Wines produkuje wina z winnic położonych w podregionach Blind River (Awatere), Lower Wairau, Rapaura i Omaka. Zintegrowane podejście w winnicy oznacza, że ​​jest to prawdziwy wysiłek zespołu Fiony i hodowców, którzy wspólnie wykorzystują techniki uprawy winorośli w celu osiągnięcia umiarkowanych plonów i doskonałego smaku odmianowego.

Wina Tinpot Hut Wines Nev Zealand

Tinpot Hut Sauvignon Blanc Marlborough

Tinpot Hut Pinot Gris Marlborough

Tinpot Hut Riesling Marlborough

Tinpot Hut Grüner Veltliner Marlborough

Tinpot Hut Chardonnay Marlborough

Tinpot Hut Late Harvest Riesling Marlborough

Tinpot Hut Pinot Noir Marlborough

Tinpot Hut Syrah Hawkes Bay

Tinpot Hut Sauvignon Blanc dla Ciebie

WYJĄTKOWY " 98 PUNKT 2016 SAUVIGNON BLANC!

Nasz rocznik 2016 Tinpot Hut Sauvignon Blanc uzyskał najwyższy wynik w historii Sauvignon Blanc - prawie idealny 98 punktów z magazynu Decanter . Wcześniej żaden z Sauvignon Blanc z jakiegokolwiek miejsca na świecie nie został kiedykolwiek oceniony przez prestiżowy brytyjski magazyn "98 punktów" . Ta ocena jest dla Tinpot Hut skarbem pozwalającym kontynuować tworzenie ekskluzywnych smaków za rozsądną cenę…

 

Kontynuując wyjątkowy sukces rocznika Tinpot Hut Sauvignon Blanc 98 point 2016 otrzymał nagrodę Top 100 Blue Gold Medal na Międzynarodowym Konkursie Wina w Sydney.

 

Tinpot Hut Sauvignon Blanc to którym wszyscy piszą w pełni smaku zadowolenia, Marlborough czyste sauvignon blanc wytrawne i teksturowane wino. Skoncentrowana, gotowa mieszanka złożoności i stylu, bez wysiłku czysta i dobrze skomponowana z ładnymi fenolikami i ostrą kwasowością. Szeroki Sauvignon Blanc z krojoną trawą i stonowanymi smakami owoców męczennicy. To dość żywe, energetyczne wino o długim finiszu. Klasyczny bukiet ziołowych, trawiastych i owocowych zapachów świeżych cytryn i grejpfrutów, a następnie czerwone jabłko i niektóre owoce tropikalne. Zrównoważony i dobrze wytworzony Sauvignon o żywej, orzeźwiającej kwasowości i przyzwoitej długości.

 

Serwis przeznaczony dla osób pełnoletnich
Czy akceptujesz te warunki i masz ukończone 18 lat?

TAK NIE