Informacja o tym, że przebywasz na stronie jest przez nas przetwarzana i wykorzystywana jest w celach statystycznych.
Niektóre z danych podanych w trakcie korzystania z serwisu mogą być przetwarzane do sprzedaży naszych produktów. Zapoznaj się z naszą polityką prywatności, aby dowiedzieć się więcej.

Wina ChardonnayGiramonte Frescobaldi Wina Wina z Nowej ZelandiiGrand Durhene ChampagneWina AustraliiWino WinaBachus Wina o WinieKentucky Bourbon WhiskeyMoet ChandonWINA KOLEKCJONERSKIEWina Chardonnay 1Wina Chilijskie Bachus WinaWina Napa Valley Bachus WinaWina PenfoldsMoet Chandon Szampan w promocjiWino Bachus WinaFerrari Wina MusująceGosset ChampagneChampagne La Grande Dame SzampanWina PrimitivoWina Primitivo BachusWina Antinori Toskaniawina WarszawawinowinaVall Llach WinaWina AllegriniDom Perignon ChampagneChateau Lafite Rothschild WinaPotocki WódkaMichel ChapoutierProsecco WinaBodega Dehesa de los CanonigosBourbon WhiskeyWina BordeauxWhisky JapaneseDalmore WhiskyWhisky Wina w uczciwych cenachAlkohole MocneWhisky Whiskey Bourbon AlkoholeGlenfiddich WhiskyMarques de Riscal Gran ReservaBeringer WinaThe Balvenie WhiskyDom Perignon Champagne VintageLAGAVULIN WHISKY ISLAYBachus Whisky 30% OFFKim Crawford Sauvignon BlancJameson WhiskyPierre Ferrand CognacBowmore Whisky IslayAmrut Whisky IndiePlantation RumsKavalan Whisky BachusDobry RumChampage Demi Sec z Szampan FrancjiWhisky dla CiebieChampagne Vintages Szampan z FrancjiChampagne Rich Szampan z Francji VeuveChampagne Extra Brut Veuve Clicquot SzamChampagne Brut Szampan z Francji Veuve Champagne Rose Szampan Różowy z Francji Aberlour Whisky SpeysideDalmore WhiskyWina Napa ValleyWino na lato

Sklep Bachus - Tommasi - Włochy - Valpolicella

Od 1997 r. wszystkie inwestycje były kierowane do nabywania gruntów dla upraw winorośli wysokie. Nieruchomość obejmuje obecnie ponad 135 hektarów winnic: 40 hektarów dla produkcji win w strefach DOC Werony i 95 hektarów w rejonie Valpolicella Classica, które jest ściśle związane z rodziną Tommasi i gdzie posiada winnice w obszarze między najbardziej znanych i prestiżowych jak "Groletta", "Conca d'Oro" i "Ca'Florian." Sukces tego projektu pozwala Tommasi Viticoltori na szeroki asortyment wysokiej jakości win. Winiarnie należą bez wątpienia do najważniejszych i najbardziej prestiżowych.  Valpolicella Amarone jest szlachetne i majestatyczne, jedene z najlepszych win na świecie. Tommasi Viticoltori specjalizuje się od wielu lat w produkcji tego "nektaru Boskiego", stając się jednym z głównych ambasadorów w świecie, jak również w produkcji innych win czerwonych tradycji: Valpolicella Classico Superiore Ripasso i słodkie Recioto.

 

Serwis przeznaczony dla osób pełnoletnich
Czy akceptujesz te warunki i masz ukończone 18 lat?

TAK NIE