Informacja o tym, że przebywasz na stronie jest przez nas przetwarzana i wykorzystywana jest w celach statystycznych.
Niektóre z danych podanych w trakcie korzystania z serwisu mogą być przetwarzane do sprzedaży naszych produktów. Zapoznaj się z naszą polityką prywatności, aby dowiedzieć się więcej.

Wina ChardonnayGiramonte Frescobaldi Wina Wina z Nowej ZelandiiGrand Durhene ChampagneWina AustraliiWino WinaBachus Wina o WinieKentucky Bourbon WhiskeyMoet ChandonWINA KOLEKCJONERSKIEWina Chardonnay 1Wina Chilijskie Bachus WinaWina Napa Valley Bachus WinaWina PenfoldsMoet Chandon Szampan w promocjiWino Bachus WinaFerrari Wina MusująceGosset ChampagneChampagne La Grande Dame SzampanWina PrimitivoWina Primitivo BachusWina Antinori Toskaniawina WarszawawinowinaVall Llach WinaWina AllegriniDom Perignon ChampagneChateau Lafite Rothschild WinaPotocki WódkaMichel ChapoutierProsecco WinaBodega Dehesa de los CanonigosBourbon WhiskeyWina BordeauxWhisky JapaneseDalmore WhiskyWhisky Wina w uczciwych cenachAlkohole MocneWhisky Whiskey Bourbon AlkoholeGlenfiddich WhiskyMarques de Riscal Gran ReservaBeringer WinaThe Balvenie WhiskyDom Perignon Champagne VintageLAGAVULIN WHISKY ISLAYBachus Whisky 30% OFFKim Crawford Sauvignon BlancJameson WhiskyPierre Ferrand CognacBowmore Whisky IslayAmrut Whisky IndiePlantation RumsKavalan Whisky BachusDobry RumChampage Demi Sec z Szampan FrancjiWhisky dla CiebieChampagne Vintages Szampan z FrancjiChampagne Rich Szampan z Francji VeuveChampagne Extra Brut Veuve Clicquot SzamChampagne Brut Szampan z Francji Veuve Champagne Rose Szampan Różowy z Francji Aberlour Whisky SpeysideDalmore WhiskyWina Napa ValleyWino na lato
  • Tommasi Viticoltori Veneto
    Tommasi Viticoltori Veneto

Sklep Bachus - Tommasi - Włochy - Valpolicella

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Tommasi Viticoltori nieruchomość obejmuje obecnie ponad 135 hektarów winnic: 40 hektarów dla produkcji win w strefach DOC Werony i 95 hektarów w rejonie Valpolicella Classica, które jest ściśle związane z rodziną Tommasi i gdzie posiada winnice w obszarze między najbardziej znanych i prestiżowych jak "Groletta", "Conca d'Oro" i "Ca'Florian." Sukces tego projektu pozwala Tommasi Viticoltori na szeroki asortyment wysokiej jakości win. Winiarnie należą bez wątpienia do najważniejszych i najbardziej prestiżowych. Valpolicella Amarone jest szlachetne i majestatyczne, jedene z najlepszych win na świecie. Tommasi Viticoltori specjalizuje się od wielu lat w produkcji tego "nektaru Boskiego", stając się jednym z głównych ambasadorów w świecie, jak również w produkcji innych win czerwonych tradycji: Valpolicella Classico Superiore Ripasso i słodkie Recioto. Tommasi Viticoltori to nazwa jednej z najstarszych i najbardziej znanych winnic w prowincji Werona, zakorzenionej od kilku pokoleń w regionie Valpolicella, o właściwościach rozciągających się na inne regiony Włoch. Początki tej ważnej rodzinnej firmy produkcyjnej sięgają 1902 roku, a dzięki przodkowi Giacomo Tommasi, od lat 60. XX wieku stał się punktem odniesienia dla wina gatunkowego w Valpolicella. Dziś zarządza nią z pasją, kompetencjami i odpowiedzialnością 9 kuzynów, spadkobierców chwalebnej i wielowiekowej tradycji rodzinnej . Winnica Tommasi ma siedzibę w San Pietro in Cariano, w sercu Valpolicella Classica, a jej nieruchomości rozciągają się na całą prowincję Werona na łącznej powierzchni 205 hektarów. To rozległe dziedzictwo obejmuje winorośle o wielkim prestiżu i uderzającej urodzie, takie jak Groletta, zamieszkana przez stare winorośle z pergoli lub Cà Florian, kolebka Amarone, która reprezentuje czołową pozycję w produkcji, mistrza tej kategorii. Praca w piwnicy opiera się na tradycyjnym podejściu, z wyłącznym użyciem dużych dębowych beczek do starzenia, w tym Magnifica, jednej z największych beczek na świecie. Wina Tommasi są paradygmatycznymi wyrazami Valpolicella, tak znanymi, że stały się prawdziwymi modelami referencyjnymi przez dziesięciolecia. Wszystkie etykiety wyróżniają się elegancją, równowagą i strukturą . Potęgi i bogactwa typowego dla czerwonych terytorium, zwłaszcza Ripasso, Amarone i Recioto, zaskakująco towarzyszy przyjemność i doskonała pijalność, jak nakazuje tradycja. Rezultaty te są wynikiem cnotliwej spójności rodzinnej i współpracy, a także wielkiego profesjonalizmu i dyscypliny. Jest to prawdopodobnie sekret wielkiego sukcesu rodziny Tommasi we Włoszech i na całym świecie, zrodzonej z głębokiego przywiązania do tradycji rodzinnych i regionu Valpolicella.

 

 

Serwis przeznaczony dla osób pełnoletnich
Czy akceptujesz te warunki i masz ukończone 18 lat?

TAK NIE