Informacja o tym, że przebywasz na stronie jest przez nas przetwarzana i wykorzystywana jest w celach statystycznych.
Niektóre z danych podanych w trakcie korzystania z serwisu mogą być przetwarzane do sprzedaży naszych produktów. Zapoznaj się z naszą polityką prywatności, aby dowiedzieć się więcej.

Wina ChardonnayGiramonte Frescobaldi Wina Wina z Nowej ZelandiiGrand Durhene ChampagneWina AustraliiWino WinaBachus Wina o WinieKentucky Bourbon WhiskeyMoet ChandonWINA KOLEKCJONERSKIEWina Chardonnay 1Wina Chilijskie Bachus WinaWina Napa Valley Bachus WinaWina PenfoldsMoet Chandon Szampan w promocjiWino Bachus WinaFerrari Wina MusująceGosset ChampagneChampagne La Grande Dame SzampanWina PrimitivoWina Primitivo BachusWina Antinori Toskaniawina WarszawawinowinaVall Llach WinaWina AllegriniDom Perignon ChampagneChateau Lafite Rothschild WinaPotocki WódkaMichel ChapoutierProsecco WinaBodega Dehesa de los CanonigosBourbon WhiskeyWina BordeauxWhisky JapaneseDalmore WhiskyWhisky Wina w uczciwych cenachAlkohole MocneWhisky Whiskey Bourbon AlkoholeGlenfiddich WhiskyMarques de Riscal Gran ReservaBeringer WinaThe Balvenie WhiskyDom Perignon Champagne VintageLAGAVULIN WHISKY ISLAYBachus Whisky 30% OFFKim Crawford Sauvignon BlancJameson WhiskyPierre Ferrand CognacBowmore Whisky IslayAmrut Whisky IndiePlantation RumsKavalan Whisky BachusDobry RumChampage Demi Sec z Szampan FrancjiWhisky dla CiebieChampagne Vintages Szampan z FrancjiChampagne Rich Szampan z Francji VeuveChampagne Extra Brut Veuve Clicquot SzamChampagne Brut Szampan z Francji Veuve Champagne Rose Szampan Różowy z Francji Aberlour Whisky SpeysideDalmore WhiskyWina Napa ValleyWino na lato
  • Treasury Wine Estates Squealing Pig
    Treasury Wine Estates Squealing Pig

Sklep Bachus - Treasury Wine Estates Squealing Pig

 

 

 

 

 

 

Treasury Wine Estates ogłosiło wprowadzenie na rynek w Wielkiej Brytanii swojego pierwszego asortymentu win pochodzących z wielu krajów. Squealing Pig to portfolio sześciu win, które ma spodobać się konsumentom, którzy lubią odkrywać autentyczne produkty z pierwszej ręki. Pełna gama Squealing Pig obejmuje: Sauvignon Blanc, Marlborough, Nowa Zelandia; Chardonnay, Padthaway, Australia; Malbec, Mendoza, Argentyna; Primitivo, Puglia, Włochy; Picpoul de Pinet, Francja; i Grenache Syrah Carignan, Langwedocja, Francja. Squealing Pig to wyjątkowa propozycja TWE”, powiedziała Kirstie McCosh, europejski dyrektor marketingu w właścicielu marki Treasury Wine Estates. „Jest to jedna z naszych pierwszych marek pochodzących z wielu krajów i podkreśla naszą zdolność do pozyskiwania wysokiej jakości win z całego świata. Jest to ważne nie tylko w obecnym klimacie, ale ma również kluczowe znaczenie, jeśli chodzi o zaangażowanie naszego docelowego konsumenta, który wymaga coraz większego wyboru. „Dzięki Squealing Pig dajemy konsumentom coś nowego i ekscytującego - szansę łatwego odkrywania różnych odmian wina z różnych krajów pod jedną zaufaną marką, wyjątkową osobowość marki, która już spodobała się konsumentom w całym stawie, oraz wiodącą w branży technologię AR . Jesteśmy bardzo podekscytowani, widząc, jak ten rynek reaguje na to. ” Treasury Wine Estates wesprze inaugurację kampanią marketingową obejmującą działania w sklepie, działalność społeczną, cyfrową i próby. Wina są teraz dostępne w Wielkiej Brytanii w zalecanej cenie detalicznej 10 GBP za butelkę. Na początku tego roku Treasury Wine Estates rozszerzyło swoją ofertę Blossom Hill w Wielkiej Brytanii o Gin Fizz , musującą mieszankę białego wina, wody z dodatkiem botaniki i odrobiną ginu.

 

Serwis przeznaczony dla osób pełnoletnich
Czy akceptujesz te warunki i masz ukończone 18 lat?

TAK NIE