Informacja o tym, że przebywasz na stronie jest przez nas przetwarzana i wykorzystywana jest w celach statystycznych.
Niektóre z danych podanych w trakcie korzystania z serwisu mogą być przetwarzane do sprzedaży naszych produktów. Zapoznaj się z naszą polityką prywatności, aby dowiedzieć się więcej.

Wina ChardonnayGiramonte Frescobaldi Wina Wina z Nowej ZelandiiGrand Durhene ChampagneWina AustraliiWino WinaBachus Wina o WinieKentucky Bourbon WhiskeyMoet ChandonWINA KOLEKCJONERSKIEWina Chardonnay 1Wina Chilijskie Bachus WinaWina Napa Valley Bachus WinaWina PenfoldsMoet Chandon Szampan w promocjiWino Bachus WinaFerrari Wina MusująceGosset ChampagneChampagne La Grande Dame SzampanWina PrimitivoWina Primitivo BachusWina Antinori Toskaniawina WarszawawinowinaVall Llach WinaWina AllegriniDom Perignon ChampagneChateau Lafite Rothschild WinaPotocki WódkaMichel ChapoutierProsecco WinaBodega Dehesa de los CanonigosBourbon WhiskeyWina BordeauxWhisky JapaneseDalmore WhiskyWhisky Wina w uczciwych cenachAlkohole MocneWhisky Whiskey Bourbon AlkoholeGlenfiddich WhiskyMarques de Riscal Gran ReservaBeringer WinaThe Balvenie WhiskyDom Perignon Champagne VintageLAGAVULIN WHISKY ISLAYBachus Whisky 30% OFFKim Crawford Sauvignon BlancJameson WhiskyPierre Ferrand CognacBowmore Whisky IslayAmrut Whisky IndiePlantation RumsKavalan Whisky BachusDobry RumChampage Demi Sec z Szampan FrancjiWhisky dla CiebieChampagne Vintages Szampan z FrancjiChampagne Rich Szampan z Francji VeuveChampagne Extra Brut Veuve Clicquot SzamChampagne Brut Szampan z Francji Veuve Champagne Rose Szampan Różowy z Francji Aberlour Whisky SpeysideDalmore WhiskyWina Napa ValleyWino na lato
  • Villa Maria Private Bin Sauvignon Blanc
    Villa Maria Private Bin Sauvignon Blanc

Sklep Bachus - Villa Maria Private Bin Sauvignon Blanc

 

 

 

 

 

 

 

Nagrody:

90 points Wine Spectator

Smart Buy – Wine Spectator

Top 10 – Cuisine

Top 50 – National Post

Silver Medal – NZ Inter. Wine Show

Grand Champion – Old Ebblit Grill Inter. Wines for Oysters

 

Villa Maria Estate założona w 1961 roku przez George'a Fistonicha który poswięcił więkrzosc życia aby twozyć najlepze wina w Nowozelandzkie. Obecnie winiarnia jest jedną z najbardziej prawdziwycvh prywatnych winnic w Nowej Zelandii. Winogrona z nagradzanych win pochodzą z najlepszych miejsc, takich jak Marlborough, Hawkes Bay, Gisborne lub Auckland. Sauvignon Blanc świeci w szkle w jasnożółtym kolorze z zielonymi refleksami i prezentuje wspaniały bukiet limonki, marakui i grejpfruta. Na podniebieniu egzotyczne owocowe smaki bukietu zostają potwierdzone i kończą się intensywnym, długotrwałym finałem. Bardzo dobry jako aperitif z chrupiącymi sałatkami z przystawek lub „owocami morza”. Villa Maria opowiada o pasji do wina. Od 1961 r. Właściciel winnicy George Fistonich pracuje samotnie, a teraz jako duża firma rodzinna w Nowej Zelandii produkuje wysokiej jakości wino. Z winogronami z najlepszych miejsc, takich jak obszary premium Marlborough i Hawkes Bay, winiarz Alastair Maling winifikowany z najwyższym zaangażowaniem, szczególnie najlepsze wina z odmian winogron Chardonnay i Sauvignon Blanc. Odważny pionierski charakter i wyłączne stosowanie zakrętek sprawiły, że winnica stała się nowozelandzką i rycerzem George'a Fistonicha.

 

 

Serwis przeznaczony dla osób pełnoletnich
Czy akceptujesz te warunki i masz ukończone 18 lat?

TAK NIE