Informacja o tym, że przebywasz na stronie jest przez nas przetwarzana i wykorzystywana jest w celach statystycznych.
Niektóre z danych podanych w trakcie korzystania z serwisu mogą być przetwarzane do sprzedaży naszych produktów. Zapoznaj się z naszą polityką prywatności, aby dowiedzieć się więcej.

Villa San – Juliette - Bachus Sklep Warszawa. Wina na każdą okazję.
Giramonte Frescobaldi Wina Grand Durhene ChampagneWina ChardonnayWina z Nowej ZelandiiWino WinaBachus Wina o WinieKentucky Bourbon WhiskeyMoet ChandonWINA KOLEKCJONERSKIEWina Chardonnay 1Wina Napa ValleyWina Chilijskie Bachus WinaWina Napa Valley Bachus WinaWina PenfoldsMoet Chandon Szampan w promocjiWino Bachus WinaFerrari Wina MusująceChampagne La Grande Dame SzampanWina PrimitivoWina Primitivo BachusWina Antinori Toskaniawina WarszawawinowinaVall Llach WinaWina AllegriniDom Perignon ChampagneChateau Lafite Rothschild WinaPotocki WódkaMichel ChapoutierProsecco WinaBodega Dehesa de los CanonigosBourbon WhiskeyWina BordeauxWhisky JapaneseDalmore WhiskyWhisky Wina w uczciwych cenachAlkohole MocneWhisky Whiskey Bourbon AlkoholeGlenfiddich WhiskyMarques de Riscal Gran ReservaBeringer WinaThe Balvenie WhiskyDom Perignon Champagne VintageLAGAVULIN WHISKY ISLAYBachus Whisky 30% OFFKim Crawford Sauvignon BlancJameson WhiskyPierre Ferrand CognacBowmore Whisky IslayAmrut Whisky IndiePlantation RumsKavalan Whisky BachusDobry RumChampage Demi Sec z Szampan FrancjiWhisky dla CiebieChampagne Vintages Szampan z FrancjiChampagne Rich Szampan z Francji VeuveChampagne Extra Brut Veuve Clicquot SzamChampagne Brut Szampan z Francji Veuve Champagne Rose Szampan Różowy z Francji Aberlour Whisky SpeysideDalmore WhiskyWino na lato

Sklep Bachus - Villa San – Juliette

Villa San Juliette to piękna, licząca 168 akrów winnica w dolinie Pleasan San Miguel, na północ od Paso Robles w Kalifornii. Twórcami i właścicielami są Nigel Lythgoe i Ken Warwick, uznani producenci telewizyjni, którzy spełnili w ten sposób swoje marzenie. Pierwotnie planowali zakup winnicy wraz z kilkoma wspólnikami, jednak potencjalni inwestorzy wycofali się, pozostawiając Kena i Nigela samym sobie. Łutem szczęścia nowo upieczonych winiarzy było pozyskanie do współpracy charyzmatycznego winemakera Adama La Zarre, uhonorowanego w 2005 roku przez San Francisco Chronicle za jednego z pięciu najlepszych producentów wina w Kalifornii. Pierwsze wina z San Juliette opuściły winiarnię w roku 2008 i szybko zdobyły renomę wśród restauratorów i właścicieli sklepów z winami w całym stanie. Obecnie w San Juliette wytwarza się szeroką gamę win, a w śród nich Cabernet Sauvignon, Merlot, Petite Sirah, Syrah, Zinfandel i Sauvignon Blanc.

 

Serwis przeznaczony dla osób pełnoletnich
Czy akceptujesz te warunki i masz ukończone 18 lat?

TAK NIE