Informacja o tym, że przebywasz na stronie jest przez nas przetwarzana i wykorzystywana jest w celach statystycznych.
Niektóre z danych podanych w trakcie korzystania z serwisu mogą być przetwarzane do sprzedaży naszych produktów. Zapoznaj się z naszą polityką prywatności, aby dowiedzieć się więcej.

Wina ChardonnayGiramonte Frescobaldi Wina Wina z Nowej ZelandiiGrand Durhene ChampagneWina AustraliiWino WinaBachus Wina o WinieKentucky Bourbon WhiskeyMoet ChandonWINA KOLEKCJONERSKIEWina Chardonnay 1Wina Chilijskie Bachus WinaWina Napa Valley Bachus WinaWina PenfoldsMoet Chandon Szampan w promocjiWino Bachus WinaFerrari Wina MusująceGosset ChampagneChampagne La Grande Dame SzampanWina PrimitivoWina Primitivo BachusWina Antinori Toskaniawina WarszawawinowinaVall Llach WinaWina AllegriniDom Perignon ChampagneChateau Lafite Rothschild WinaPotocki WódkaMichel ChapoutierProsecco WinaBodega Dehesa de los CanonigosBourbon WhiskeyWina BordeauxWhisky JapaneseDalmore WhiskyWhisky Wina w uczciwych cenachAlkohole MocneWhisky Whiskey Bourbon AlkoholeGlenfiddich WhiskyMarques de Riscal Gran ReservaBeringer WinaThe Balvenie WhiskyDom Perignon Champagne VintageLAGAVULIN WHISKY ISLAYBachus Whisky 30% OFFKim Crawford Sauvignon BlancJameson WhiskyPierre Ferrand CognacBowmore Whisky IslayAmrut Whisky IndiePlantation RumsKavalan Whisky BachusDobry RumChampage Demi Sec z Szampan FrancjiWhisky dla CiebieChampagne Vintages Szampan z FrancjiChampagne Rich Szampan z Francji VeuveChampagne Extra Brut Veuve Clicquot SzamChampagne Brut Szampan z Francji Veuve Champagne Rose Szampan Różowy z Francji Aberlour Whisky SpeysideDalmore WhiskyWina Napa ValleyWino na lato
  • Vina Errazuriz Dolinie Aconcagua Chile
    Vina Errazuriz Dolinie Aconcagua Chile

Sklep Bachus - Vina Errazuriz Dolinie Aconcagua Chile

 

 

 

 

 

 

 

 

Don Maximiano Errázuriz założył pierwsze winnice Viña Errázuriz w 1870 roku. Dzięki swojej wiedzy, wizji przyszłości i nowatorskiemu pionierskiemu duchowi zasadził pierwsze francuskie odmiany winorośli w Dolinie Aconcagua. Jego inicjatywa, wiedza i kreatywność zostały przekazane przyszłym pokoleniom, a w ciągu ponad wieku jego potomkowie skonsolidowali winnicę i umieścili wina Errazuriz wśród najbardziej pożądanych win na świecie. Eduardo Chadwick Claro , prezes Viña Errázuriz, jest bez wątpienia jednym z najważniejszych aktorów chilijskiej sceny winiarskiej, a także jednym z najbardziej entuzjastycznych i charyzmatycznych promotorów. Rozbudował i wzmocnił winnicę Vina Errazuriz wprowadzenia nowych winiarskich praktyk i technologicznych modernizacji do rodzinnej winnicy, i umożliwił mu wstawienie winnicy w XXI wieku i umieszczenie Chile na światowej mapie win najwyższej. Od ponad wieku historyczna winiarnia Viña Errázuriz w Panquehue pozostała symbolem wizji przyszłości, inicjatywy i ducha przedsiębiorczości, którą pokazał jej założyciel, Don Maximiano Errázuriz. Jego budowa, która rozpoczęła się w 1870 roku pod kierownictwem francuskiego producenta wina, przejęła 14 lat i włączyła najnowszą technologię tamtych czasów. Winiarnia została zbudowana jako dwupiętrowa budowla. Prace wykopaliskowe i budowa ogromnych piwnicznych pomieszczeń trwały pięć lat. W 2009 r. powstaje DON MAXIMIANO ICON WINERY Potrzeba projektu w XXI wieku i poszukiwanie wina o jeszcze wyższej jakości zainspirowała Viñę Errázuriz do rozpoczęcia budowy nowej winnicy poświęconej wyłącznie wysokiej jakości winom. W tym przypadku integracja najnowocześniejszych technologii szła w parze ze zrównoważonym rozwojem i ochroną środowiska, tym samym oddając hołd wizjonerskiemu i odważnemu duchowi Dona Maximiano. Nowa wytwórnia Don Maximiano Icon, zdolna wyprodukować 347 000 litrów, została zaprojektowana przez architekta Samuela Claro i zbudowana całkowicie z wybielonego betonu. Jego główne ciało jest pod ziemią, a jego spiralny kształt pozwala na ruch owoców i płynów za pomocą siły grawitacji i uchwycenie odświeżającej bryzy z doliny. Aby utrzymać odpowiedni poziom temperatury i oświetlenia, budynek wykorzystuje energię geotermalną i słoneczną, które są całkowicie przyjazne dla środowiska. Winiarstwo zostało oficjalnie otwarte w październiku 2010 r. Z udziałem ponad 100 gości z całego świata, w tym liderów branży i prasy specjalistycznej.

 

DOLINA ACONCAGUA

Położona zaledwie 90 kilometrów na północ od Santiago, stolicy Chile, tradycyjna dolina Aconcagua jest ostatnią z poprzecznych dolin w kraju. Jego dorzecze jest ukształtowane przez rzekę Aconcagua, która płynie z Pasma Andów do Oceanu Spokojnego. Brzegi rzeczne są utworzone przez tarasy aluwialne i kolluwalne, idealne do uprawy najlepszych odmian winorośli. Ogromne, telluryczne piękno doliny i łagodny śródziemnomorski klimat, w którym panuje długa pora sucha i deszcze skoncentrowane głównie zimą, były fakty, które najpewniej przyciągnęły uwagę Don Maximiano Errazuriza, który 145 lat temu, z wielką wizją, ustanowił tam swoją winnicę . I nie mylił się: łatwy dostęp do wody w celu nawadniania oraz wulkaniczne i kolumbijne pochodzenie jej gleb sprawia, że ​​Aconcagua jest prawdziwym rajem dla winnic. Od gór do wybrzeża jest to początek wielu najbardziej znanych chorwackich win.

 

 

 

Serwis przeznaczony dla osób pełnoletnich
Czy akceptujesz te warunki i masz ukończone 18 lat?

TAK NIE