Giramonte Frescobaldi Wina Grand Durhene ChampagneWina ChardonnayWina z Nowej ZelandiiWino WinaBachus Wina o WinieMoet ChandonWINA KOLEKCJONERSKIEWina Chardonnay 1Wina Chilijskie Bachus WinaWina Napa Valley Bachus WinaWina PenfoldsMoet Chandon Szampan w promocjiWino Bachus WinaWina PrimitivoWina Primitivo BachusWina Antinori Toskaniawina WarszawawinowinaVall Llach WinaWina AllegriniDom Perignon ChampagneChateau Lafite Rothschild WinaPotocki WódkaMichel ChapoutierProsecco WinaBodega Dehesa de los CanonigosBourbon WhiskeyWina BordeauxWhisky JapaneseDalmore WhiskyWhisky Wina w uczciwych cenachAlkohole MocneWhisky Whiskey Bourbon AlkoholeGlenfiddich WhiskyMarques de Riscal Gran ReservaBeringer WinaThe Balvenie WhiskyDom Perignon Champagne VintageLAGAVULIN WHISKY ISLAYBachus Whisky 30% OFFJameson WhiskyAberlour Whisky SpeysideDalmore WhiskyWino na lato

Sklep Bachus - Vinedos Balmoral Edone Maravides Kastylia La Mancha

Vinedos Balmoral - Edone & Maravides Kastylia La Mancha

Winnice położone są w naturalnym obszarze na wysokości ponad 1050 metrów nad poziomem morza, w Albacete. Latem  temperatury nie przekraczają  30%. Dlatego twierdzą, że Balmoral jest doskonały dla  odmian północnej Europie, takich jak Chardonnay i Pinot Noir.

 

 

Dumą  Vinedos Balmoral są winnice tworzone w oparciu o międzynarodowe odmiany winogron oraz hiszpańskie tempranillo. Latem  temperatury nie przekraczają  30%. Dlatego twierdzą, że Balmoral jest doskonały dla  odmian północnej Europie, takich jak Chardonnay i Pinot Noir. Przez cały rok w ramach zrównoważonej uprawy winorośli, z poszanowaniem różnorodności biologicznej obszaru i z mocnym zaangażowaniem w ochronę winnicy. Łącznie 102 hektarów winnic, upraw Chardonnay, Pinot Noir Macabeo, Merlot Tempranillo Syrah i Cabernet Sauvignon. Wysoka jakość produkcji, uniwersalny smak oraz efektowne etykiety to znaki rozpoznawcze Vinedos Balmoral. Wiekszość win wysoko nagradzana na Europejskich konkursach. Zobacz wina i Nagrody:

 

Serwis przeznaczony dla osób pełnoletnich
Czy akceptujesz te warunki i masz ukończone 18 lat?

TAK NIE

Informacja o tym, że przebywasz na stronie jest przez nas przetwarzana i wykorzystywana jest w celach statystycznych.
Niektóre z danych podanych w trakcie korzystania z serwisu mogą być przetwarzane do sprzedaży naszych produktów. Zapoznaj się z naszą polityką prywatności, aby dowiedzieć się więcej.