Informacja o tym, że przebywasz na stronie jest przez nas przetwarzana i wykorzystywana jest w celach statystycznych.
Niektóre z danych podanych w trakcie korzystania z serwisu mogą być przetwarzane do sprzedaży naszych produktów. Zapoznaj się z naszą polityką prywatności, aby dowiedzieć się więcej.

Wina ChardonnayGiramonte Frescobaldi Wina Wina z Nowej ZelandiiGrand Durhene ChampagneWina AustraliiWino WinaBachus Wina o WinieKentucky Bourbon WhiskeyMoet ChandonWINA KOLEKCJONERSKIEWina Chardonnay 1Wina Chilijskie Bachus WinaWina Napa Valley Bachus WinaWina PenfoldsMoet Chandon Szampan w promocjiWino Bachus WinaFerrari Wina MusująceGosset ChampagneChampagne La Grande Dame SzampanWina PrimitivoWina Primitivo BachusWina Antinori Toskaniawina WarszawawinowinaVall Llach WinaWina AllegriniDom Perignon ChampagneChateau Lafite Rothschild WinaPotocki WódkaMichel ChapoutierProsecco WinaBodega Dehesa de los CanonigosBourbon WhiskeyWina BordeauxWhisky JapaneseDalmore WhiskyWhisky Wina w uczciwych cenachAlkohole MocneWhisky Whiskey Bourbon AlkoholeGlenfiddich WhiskyMarques de Riscal Gran ReservaBeringer WinaThe Balvenie WhiskyDom Perignon Champagne VintageLAGAVULIN WHISKY ISLAYBachus Whisky 30% OFFKim Crawford Sauvignon BlancJameson WhiskyPierre Ferrand CognacBowmore Whisky IslayAmrut Whisky IndiePlantation RumsKavalan Whisky BachusDobry RumChampage Demi Sec z Szampan FrancjiWhisky dla CiebieChampagne Vintages Szampan z FrancjiChampagne Rich Szampan z Francji VeuveChampagne Extra Brut Veuve Clicquot SzamChampagne Brut Szampan z Francji Veuve Champagne Rose Szampan Różowy z Francji Aberlour Whisky SpeysideDalmore WhiskyWina Napa ValleyWino na lato
  • Vinedos Marchigue Santa Alexandra Chile
    Vinedos Marchigue Santa Alexandra Chile

Sklep Bachus - Vinedos Marchigue Santa Alexandra Chile

 

 

 

 

 

Vinedos Marchigue Santa Alexandra Chile Od dziesięcioleci rodzina Errazuriz Ovalle produkuje wino na ponad 2700 hektarach w dolinach Colchagua i Curicó. Odmiany czerwonych i białych winogron są produkowane każdego roku w pięknych krainach winnic Marchigue. Winnice Marchigüe znajdują się po zachodniej stronie doliny Colchagua; Obszar uprzywilejowany o niezwykłym klimacie i świetlistości. Ponadto niektóre nasze białe winogrona są produkowane w Dolinie Curicó, gdzie dominuje produkcja Sauvginon Blanc. Stałe innowacje dostosowujące się do światowych trendów rynkowych i wymagań naszych klientów. Wspierany przez zaangażowany zespół, nowoczesne urządzenia i najlepsze gleby winne w Chile. Viñedos Marchigüe to najnowszy dodatek do portfolio rodziny Errazuriz Ovalle. Rodzina szczyci się wytwarzaniem win produkowanych z winogron uprawianych na najbardziej poszukiwanych gruntach w Chile. Ich winnice są głównie gliniaste / pumacytowe w typie gleby i znajdują się w dolinach Colchagua (wina czerwone) i Curico (wina białe) i to tutaj rodzina Errazuriz Ovalle produkuje wina od 1994 roku. Winnice posiadłości na odcinku Colchagua ponad 2000 hektarów winorośli i są podzielone na 14 różnych odmian, podczas gdy białe odmiany lepiej nadają się do chłodniejszej Doliny Curico i gdzie Chardonnay i Sauvignon Blanc kwitną na około 500 hektarach winorośli. Marchigüe ma cztery posiadłości, które zostały delikatnie opracowane i utrzymywane w celu produkcji winogron premium. W rezultacie wiele znanych na całym świecie chilijskich winnic pozyskuje winogrona z tej posiadłości dla swoich wysokiej klasy win. Wysiłki rodziny Errazuriz Ovalle przekształciły gleby o niskiej wartości handlowej w prawdziwe jądro dobrobytu i źródło pracy dla tysięcy ludzi, kontynuując rodzinną tradycję przyczyniania się do postępu Chile. Dolina Colchagua od dawna jest synonimem wyjątkowych czerwonych win znanych z głębokości smaku i doskonałości w odmianach takich jak Carmenere, Cabernet Sauvignon i Syrah. Niedawno producenci rozszerzają swoje nasadzenia w kierunku wybrzeża, co pozwala na rozwój chłodnych odmian klimatu, takich jak Pinot Noir i Sauvignon Blanc. Winnice znajdują się po zachodniej stronie doliny Colchagua, gdzie korzystają z unikalnego mikroklimatu ciepłych dni z chłodnymi bryzy morskiej i długich godzin dziennych, z których wszystkie są idealne do produkcji wielu różnych odmian: Cabernet Sauvignon, Merlot, Carmenere, Malbec i Syrah.

 

 

 

Serwis przeznaczony dla osób pełnoletnich
Czy akceptujesz te warunki i masz ukończone 18 lat?

TAK NIE