Informacja o tym, że przebywasz na stronie jest przez nas przetwarzana i wykorzystywana jest w celach statystycznych.
Niektóre z danych podanych w trakcie korzystania z serwisu mogą być przetwarzane do sprzedaży naszych produktów. Zapoznaj się z naszą polityką prywatności, aby dowiedzieć się więcej.

Wina ChardonnayGiramonte Frescobaldi Wina Wina z Nowej ZelandiiGrand Durhene ChampagneWina AustraliiWino WinaBachus Wina o WinieKentucky Bourbon WhiskeyMoet ChandonWINA KOLEKCJONERSKIEWina Chardonnay 1Wina Chilijskie Bachus WinaWina Napa Valley Bachus WinaWina PenfoldsMoet Chandon Szampan w promocjiWino Bachus WinaFerrari Wina MusująceGosset ChampagneChampagne La Grande Dame SzampanWina PrimitivoWina Primitivo BachusWina Antinori Toskaniawina WarszawawinowinaVall Llach WinaWina AllegriniDom Perignon ChampagneChateau Lafite Rothschild WinaPotocki WódkaMichel ChapoutierProsecco WinaBodega Dehesa de los CanonigosBourbon WhiskeyWina BordeauxWhisky JapaneseDalmore WhiskyWhisky Wina w uczciwych cenachAlkohole MocneWhisky Whiskey Bourbon AlkoholeGlenfiddich WhiskyMarques de Riscal Gran ReservaBeringer WinaThe Balvenie WhiskyDom Perignon Champagne VintageLAGAVULIN WHISKY ISLAYBachus Whisky 30% OFFKim Crawford Sauvignon BlancJameson WhiskyPierre Ferrand CognacBowmore Whisky IslayAmrut Whisky IndiePlantation RumsKavalan Whisky BachusDobry RumChampage Demi Sec z Szampan FrancjiWhisky dla CiebieChampagne Vintages Szampan z FrancjiChampagne Rich Szampan z Francji VeuveChampagne Extra Brut Veuve Clicquot SzamChampagne Brut Szampan z Francji Veuve Champagne Rose Szampan Różowy z Francji Aberlour Whisky SpeysideDalmore WhiskyWina Napa ValleyWino na lato
  • Vinho Verde Region Win Portugalii
    Vinho Verde Region Win Portugalii

Sklep Bachus - VINHO VERDE

 

 

 

 

 

 

 

 

"Vinho Verde" (Zielone Wina) Region winiarski jest największym regionem w Portugalii, a jego 34 000 hektarów rozciąga się wzdłuż wybrzeża dobrze położonego geograficznie, bogatego w zasoby wodne, z łagodnymi temperaturami i obfitymi deszczami, które stworzyły jednorodną i głównie granitową gleby żyzne i o wysokiej kwasowości, doskonałe do produkcji win białych. Wizerunek marki tego regionu to odmiana Alvarinho. Rażąca typowość i oryginalność wynikają przede wszystkim ze specyfiki autochtonicznych odmian regionu i sposobu, w jaki są uprawiane. Z tych wszystkich czynników wynika naturalne, lekkie, orzeźwiające i aromatyczne wino, różniące się od wszystkich innych na świecie. Kwestie naturalne, mikroklimaty, typy win, odmiany winorośli i sposoby ich uprawy doprowadziły do ​​podziału Demarkowanego Regionu Zielonego Wina w dziewięciu podregionach: Amarante, Ave, Baião, Basto, Cávado, Lima, Monção e Melgaço, Paiva i Sousa . Dominującymi białymi odmianami są Alvarinho, Arinto (Pedernã), Azal, Loureiro, Avesso i Trajadura, natomiast w odmianach czerwonych dominują Borraçal, Espadeiro, Brancelho e Vinhão. VINHO VERDE Region jest wytyczony od 1908 roku i znajduje się w skrajnej północnej części Portugalii, ograniczony na północ przez rzekę Minho, rozprzestrzenia się wzdłuż wybrzeża Atlantyku do miasta Porto, a na południe do brzegów rzeki Vouga. Od 1999 roku region produkuje wina musujące wysokiej jakości i prezentuje się jako jedno z najbardziej obiecujących miejsc do produkcji najlepszych win musujących.

 

 

Serwis przeznaczony dla osób pełnoletnich
Czy akceptujesz te warunki i masz ukończone 18 lat?

TAK NIE