Informacja o tym, że przebywasz na stronie jest przez nas przetwarzana i wykorzystywana jest w celach statystycznych.
Niektóre z danych podanych w trakcie korzystania z serwisu mogą być przetwarzane do sprzedaży naszych produktów. Zapoznaj się z naszą polityką prywatności, aby dowiedzieć się więcej.

Wina ChardonnayGiramonte Frescobaldi Wina Wina z Nowej ZelandiiGrand Durhene ChampagneWina AustraliiWino WinaBachus Wina o WinieKentucky Bourbon WhiskeyMoet ChandonWINA KOLEKCJONERSKIEWina Chardonnay 1Wina Chilijskie Bachus WinaWina Napa Valley Bachus WinaWina PenfoldsMoet Chandon Szampan w promocjiWino Bachus WinaFerrari Wina MusująceGosset ChampagneChampagne La Grande Dame SzampanWina PrimitivoWina Primitivo BachusWina Antinori Toskaniawina WarszawawinowinaVall Llach WinaWina AllegriniDom Perignon ChampagneChateau Lafite Rothschild WinaPotocki WódkaMichel ChapoutierProsecco WinaBodega Dehesa de los CanonigosBourbon WhiskeyWina BordeauxWhisky JapaneseDalmore WhiskyWhisky Wina w uczciwych cenachAlkohole MocneWhisky Whiskey Bourbon AlkoholeGlenfiddich WhiskyMarques de Riscal Gran ReservaBeringer WinaThe Balvenie WhiskyDom Perignon Champagne VintageLAGAVULIN WHISKY ISLAYBachus Whisky 30% OFFKim Crawford Sauvignon BlancJameson WhiskyPierre Ferrand CognacBowmore Whisky IslayAmrut Whisky IndiePlantation RumsKavalan Whisky BachusDobry RumChampage Demi Sec z Szampan FrancjiWhisky dla CiebieChampagne Vintages Szampan z FrancjiChampagne Rich Szampan z Francji VeuveChampagne Extra Brut Veuve Clicquot SzamChampagne Brut Szampan z Francji Veuve Champagne Rose Szampan Różowy z Francji Aberlour Whisky SpeysideDalmore WhiskyWina Napa ValleyWino na lato
  • Wagram Wina Austriackie
    Wagram Wina Austriackie

Sklep Bachus - Wagram Wina Austriackie

 

 

 

 

 

 

Wagram region doskonały dla Grüner Veltliner Wina Austriackie Warunki naturalne w północnej części tworzą jednolity profil geologiczny i klimatyczny, który oferuje najlepsze warunki do tłoczenia bogatych i aromatycznych win z Wagram. W kilku warstwach lodowata lessowa pokryła powierzchnię osadów morskich ("Wagram" pochodzi z "Wogenrain"), a rzeki sondują i kształtują krajobraz. Przede wszystkim Grüner Veltliner dojrzewa do obfitych pikantnych win, które łączą przyjemność z piciem i wodą, zarówno w wersji klasycznej-suchej, jak i dużych, charakterystycznych rezerwach. Autochtoniczny specjalista odmiany Roter Veltliner dostarcza eleganckie i niezależne białe wina, które są szczególnie magazynowane w regulacji wydajności. Jednak niektóre z najbogatszych czerwonych win Dolnej Austrii znajdują się w wiodących firmach, zwłaszcza z Blue Zweigelt i Pinot Noir. Region Wagram znany też jest za pośrednictwem win słodkich a w szczególności przez wina lodowe z przyjaznej środowisku społeczności Großriedenthal. Dużo winnic z Wagram zanika poprzez przejmowanie winnic poprzez duże firmy twozace produkcje win na skalę przemysłową. Miejsca Feuersbrunn, Fels, Kirchberg (z winiarnią Weritas) lub Großriedenthal są adresami zaangażowanych firm, które już dawno otrzymały status poufnych informacji. Największa austriacka prywatna winnica Stift Klosterneuburg pisała historię wina w Austrii. Dzięki najnowocześniejszemu zarządzaniu i technologicznemu wsparciu w umiarkowanych ramach, efekt modelu roli będzie kontynuowany w przyszłości. Jedną z nich praktykuje również Höhere Bundeslehranstalt für Wein- und Obstbau - pierwsza szkoła winiarska na świecie (założona w 1860 r.) - która uczy wiedzę o winie na poziomie międzynarodowym dla następnego pokolenia. Ponadto zakres działalności Weinstadt obejmuje zarówno małe rodzinne spadkobiercy, jak i duże piwnice win musujących - wszystko to w bezpośrednim sąsiedztwie Wiednia, stolicy państwa.

 

 

Serwis przeznaczony dla osób pełnoletnich
Czy akceptujesz te warunki i masz ukończone 18 lat?

TAK NIE