Informacja o tym, że przebywasz na stronie jest przez nas przetwarzana i wykorzystywana jest w celach statystycznych.
Niektóre z danych podanych w trakcie korzystania z serwisu mogą być przetwarzane do sprzedaży naszych produktów. Zapoznaj się z naszą polityką prywatności, aby dowiedzieć się więcej.

Wina ChardonnayGiramonte Frescobaldi Wina Wina z Nowej ZelandiiGrand Durhene ChampagneWina AustraliiWino WinaBachus Wina o WinieKentucky Bourbon WhiskeyMoet ChandonWINA KOLEKCJONERSKIEWina Chardonnay 1Wina Chilijskie Bachus WinaWina Napa Valley Bachus WinaWina PenfoldsMoet Chandon Szampan w promocjiWino Bachus WinaFerrari Wina MusująceGosset ChampagneChampagne La Grande Dame SzampanWina PrimitivoWina Primitivo BachusWina Antinori Toskaniawina WarszawawinowinaVall Llach WinaWina AllegriniDom Perignon ChampagneChateau Lafite Rothschild WinaPotocki WódkaMichel ChapoutierProsecco WinaBodega Dehesa de los CanonigosBourbon WhiskeyWina BordeauxWhisky JapaneseDalmore WhiskyWhisky Wina w uczciwych cenachAlkohole MocneWhisky Whiskey Bourbon AlkoholeGlenfiddich WhiskyMarques de Riscal Gran ReservaBeringer WinaThe Balvenie WhiskyDom Perignon Champagne VintageLAGAVULIN WHISKY ISLAYBachus Whisky 30% OFFKim Crawford Sauvignon BlancJameson WhiskyPierre Ferrand CognacBowmore Whisky IslayAmrut Whisky IndiePlantation RumsKavalan Whisky BachusDobry RumChampage Demi Sec z Szampan FrancjiWhisky dla CiebieChampagne Vintages Szampan z FrancjiChampagne Rich Szampan z Francji VeuveChampagne Extra Brut Veuve Clicquot SzamChampagne Brut Szampan z Francji Veuve Champagne Rose Szampan Różowy z Francji Aberlour Whisky SpeysideDalmore WhiskyWina Napa ValleyWino na lato
  • Weingut Mayer am Pfarrplatz Wina Austriackie
    Weingut Mayer am Pfarrplatz Wina Austriackie

Sklep Bachus - Weingut Mayer am Pfarrplatz Wina Austriackie

 

 

 

 

 

 

Weingut Mayer am Pfarrplatz - Tradycyjna wytwórnia win "Mayer am Pfarrplatz", uosobienie wiedeńskiej kultury Heurigen, produkuje wino od 1683 r. W Heiligenstadt- Najlepsze wiedeńskie wino Nussdorf. Ludwig von Beethoven mieszkał w romantycznym, wymienionym podmiejskim domu na Pfarrplatz w 1817 roku. Podczas swojej pracy w Heiligenstadt pracował nad swoim największym dziełem, IX Symfonią. Winiarnia od 1811 roku należy do rodziny Mayer, a tajemnica tworzenia najwyższej klasy win przekazywana jest z pokolenia na pokolenie. Wina wychodziły zawsze spod ręki rodzinnego sommeliera, aż do 2008 roku kiedy to Gerhard J. Lobner przejął ten obowiązek i piastuje go do dzisiaj. Wina z winnicy Mayer am Pfarrplatz i Red House pochodzą z najlepszych lokalizacji w Wiedniu - Nußberg i Ried Alsegg. Wina odzwierciedlają charakter tych najlepszych miejsc ze względu na elegancki owocowy aromat, równowagę i mineralność. Wiedeński zestaw mieszany to klasyk w różnorodnym asortymencie. Wspólne sadzenie różnych winorośli, takich jak Grüner Veltliner, Riesling, Zierfandler i Rotgipfler, w winnicy, to jednoczesne zbiory i winifikacja Wiedeńskich Mieszanych Gatunków. W tym winie postacie kilku wyrazistych odmian i sprawiają, że jest wyjątkowy w swoim Aromatik. Riesling, Grüner Veltliner, Sauvignon Blanc, Gelber Muskateller i Burgundy Pinot Blanc i Chardonnay uzupełniają program białego wina. Jako czerwone wino oferuje winiarnię Mayer am Pfarrplatz owocowy Blue Burgundy i Zweigelt. Winiarnia Weingut Mayer am Pfarrplatz Wina Austriackie należy do czołówki wiedeńskich producentów, a wina Mayer rozpoznawalne są na całym świecie.

 

Serwis przeznaczony dla osób pełnoletnich
Czy akceptujesz te warunki i masz ukończone 18 lat?

TAK NIE