Informacja o tym, że przebywasz na stronie jest przez nas przetwarzana i wykorzystywana jest w celach statystycznych.
Niektóre z danych podanych w trakcie korzystania z serwisu mogą być przetwarzane do sprzedaży naszych produktów. Zapoznaj się z naszą polityką prywatności, aby dowiedzieć się więcej.

Wina ChardonnayGiramonte Frescobaldi Wina Wina z Nowej ZelandiiGrand Durhene ChampagneWina AustraliiWino WinaBachus Wina o WinieKentucky Bourbon WhiskeyMoet ChandonWINA KOLEKCJONERSKIEWina Chardonnay 1Wina Chilijskie Bachus WinaWina Napa Valley Bachus WinaWina PenfoldsMoet Chandon Szampan w promocjiWino Bachus WinaFerrari Wina MusująceGosset ChampagneChampagne La Grande Dame SzampanWina PrimitivoWina Primitivo BachusWina Antinori Toskaniawina WarszawawinowinaVall Llach WinaWina AllegriniDom Perignon ChampagneChateau Lafite Rothschild WinaPotocki WódkaMichel ChapoutierProsecco WinaBodega Dehesa de los CanonigosBourbon WhiskeyWina BordeauxWhisky JapaneseDalmore WhiskyWhisky Wina w uczciwych cenachAlkohole MocneWhisky Whiskey Bourbon AlkoholeGlenfiddich WhiskyMarques de Riscal Gran ReservaBeringer WinaThe Balvenie WhiskyDom Perignon Champagne VintageLAGAVULIN WHISKY ISLAYBachus Whisky 30% OFFKim Crawford Sauvignon BlancJameson WhiskyPierre Ferrand CognacBowmore Whisky IslayAmrut Whisky IndiePlantation RumsKavalan Whisky BachusDobry RumChampage Demi Sec z Szampan FrancjiWhisky dla CiebieChampagne Vintages Szampan z FrancjiChampagne Rich Szampan z Francji VeuveChampagne Extra Brut Veuve Clicquot SzamChampagne Brut Szampan z Francji Veuve Champagne Rose Szampan Różowy z Francji Aberlour Whisky SpeysideDalmore WhiskyWina Napa ValleyWino na lato
  • Weingut Schwarz wina Austriackie
    Weingut Schwarz wina Austriackie

Sklep Bachus - Weingut Schwarz wina Austriackie

 

 

 

 

 

 

Winiarnia rodziny Schwarz znajduje się w Schrattenberg, jednej z najstarszych i najważniejszych wiosek winnych w Austrii. Weingut Schwarz Historia winiarni zaczyna się w 1992r. kiedy to Hans Schwarz hobbistycznie wyprodukował swoje pierwsze wino o nazwie Giovanni. Zachęcony radami przyjaciół, w 1999r. i założył firmę Weingut Schwarz. Jego pierwszy "Schwarz Rot" zmienił postrzeganie winogron Zweigelt, które nigdy nie wykazywało takiej głębi i złożoności. Było to możliwe dzięki szybkiemu schłodzeniu winogron w winnicy bezpośrednio po zebraniu.W 2004 roku Hans Schwarz zaprezentował swoje pierwsze białe i czerwone wina "A Lita" w formacie butelek o pojemności 1 litra. Jego zamiarem było ożywienie butelki na litr i zachęcanie do serwowania jego win w gastronomii. Pomysł stworzenia "Kumarod" 2006 ("towarzysze") pojawił się po obejrzeniu dzieła autorstwa Nikolausa Eberstallera i został stworzony, aby pokazać bliską przyjaźń między Aloisem Kracherem, Manfredem Kranklem i Hansem Schwarzem. W Weingut Schwarz winnicy tłoczone są czerwone wina o wyjątkowej jakości, ale także szlachetne białe wina i eleganckie słodkie wina. Sercem akcji jest opieka nad winnicami, które są zarządzane organicznie. Dla jakości zorientowanych przycinanie, uprawa lokalnie dostosowany sadzenia roślin, że stosowanie kompostu, stwardnienie zarządzania baldachim, przerzedzenie i podziału winogron, jak również instrukcji, selektywnego zbierania i delikatnego transportu winogron do domu prasowej w maksymalnie małych pudełek spędza w pracy. W przeciwieństwie do tego, wyrób wina jest ograniczona do najbardziej niezbędnych uchwytów, bo w piwnicy wina powinien zrobić „co chce”, tak aby zachować swoją wyjątkowość. W ten sposób rok po roku produkowane są wina bardzo niezależne we wszystkich kategoriach: czerwona, biała, różowa, słodka i świerzbiąca.

 

Serwis przeznaczony dla osób pełnoletnich
Czy akceptujesz te warunki i masz ukończone 18 lat?

TAK NIE