Informacja o tym, że przebywasz na stronie jest przez nas przetwarzana i wykorzystywana jest w celach statystycznych.
Niektóre z danych podanych w trakcie korzystania z serwisu mogą być przetwarzane do sprzedaży naszych produktów. Zapoznaj się z naszą polityką prywatności, aby dowiedzieć się więcej.

Wina ChardonnayGiramonte Frescobaldi Wina Wina z Nowej ZelandiiGrand Durhene ChampagneWina AustraliiWino WinaBachus Wina o WinieKentucky Bourbon WhiskeyMoet ChandonWINA KOLEKCJONERSKIEWina Chardonnay 1Wina Chilijskie Bachus WinaWina Napa Valley Bachus WinaWina PenfoldsMoet Chandon Szampan w promocjiWino Bachus WinaFerrari Wina MusująceGosset ChampagneChampagne La Grande Dame SzampanWina PrimitivoWina Primitivo BachusWina Antinori Toskaniawina WarszawawinowinaVall Llach WinaWina AllegriniDom Perignon ChampagneChateau Lafite Rothschild WinaPotocki WódkaMichel ChapoutierProsecco WinaBodega Dehesa de los CanonigosBourbon WhiskeyWina BordeauxWhisky JapaneseDalmore WhiskyWhisky Wina w uczciwych cenachAlkohole MocneWhisky Whiskey Bourbon AlkoholeGlenfiddich WhiskyMarques de Riscal Gran ReservaBeringer WinaThe Balvenie WhiskyDom Perignon Champagne VintageLAGAVULIN WHISKY ISLAYBachus Whisky 30% OFFKim Crawford Sauvignon BlancJameson WhiskyPierre Ferrand CognacBowmore Whisky IslayAmrut Whisky IndiePlantation RumsKavalan Whisky BachusDobry RumChampage Demi Sec z Szampan FrancjiWhisky dla CiebieChampagne Vintages Szampan z FrancjiChampagne Rich Szampan z Francji VeuveChampagne Extra Brut Veuve Clicquot SzamChampagne Brut Szampan z Francji Veuve Champagne Rose Szampan Różowy z Francji Aberlour Whisky SpeysideDalmore WhiskyWina Napa ValleyWino na lato
  • West Cork Whiskey Irlandia
    West Cork Whiskey Irlandia

Sklep Bachus - West Cork Whiskey Irlandia

 

 

 

 

 

 

 

 

West Cork Whiskey Irlandia  została założona w 2003 roku przez trzech bliskich przyjaciół Denisa McCarthy'ego, Ger McCarthy'ego i Johna O'Connella w Union Hall w West Cork w Irlandii. Zainspirowani dumną historią West Cork w dziedzinie produkcji artykułów spożywczych i napojów, trzej trwający przez całe życie przyjaciele rozpoczęli tworzenie destylarni, która produkuje najwyższej jakości alkohole i zapewnia zrównoważone zatrudnienie w tej pięknej i odległej części Irlandii. Tim  West Cork Distillers West Cork Whiskey od samego początku stale się rozrastała, by objąć atmosferę znaną z "CAN DO". Destylarnia w West Cork Whisky jest wyjątkowa, ponieważ większość sprzętu do zacierania, fermentacji i destylacji została ręcznie wykonana przez zespół WCD. Żadna inna siła robocza destylarni nie może być tak kompetentna i ściśle związana z jej wyposażeniem. West Cork Whiskey ma kilka godnych uwagi sposobów pracy, które przyczyniają się do tworzenia najlepszych jakościowo alkoholi. West Cork Whiskey to najbardziej wysunięta na południe destylarnia na archipelagu Atlantyku, która zapewnia unikalny mikroklimat mezo-termiczny, z którego słynie West Cork Whisky i który idealnie nadaje się do dojrzewania irlandzkiej whisky. West Cork Whiskey potrójnie destyluje całą irlandzką whisky. West Cork Whiskey słoduje część własnego jęczmienia. West Cork Whiskey wykorzystuje irlandzkie ziarno do produkcji irlandzkiej whisky. West Cork Whiskey wykorzystuje tylko puli do produkcji irlandzkiej whisky. West Cork Whiskey wykorzystuje tylko wodę źródlaną do produkcji swojej irlandzkiej whisky (tzn. Nie stosuje się uzdatnionej wody miejskiej). West Cork Whiskey tylko w połowie wypełnia swoje destylatory spirytusowe, aby umożliwić maksymalną interakcję pary miedzi z duchem, która jest kluczem do produkcji wysokiej jakości irlandzkiej whisky. Nie spróbujesz, nie ocenisz, nie poznasz, nie docenisz.

 

 

Serwis przeznaczony dla osób pełnoletnich
Czy akceptujesz te warunki i masz ukończone 18 lat?

TAK NIE