Informacja o tym, że przebywasz na stronie jest przez nas przetwarzana i wykorzystywana jest w celach statystycznych.
Niektóre z danych podanych w trakcie korzystania z serwisu mogą być przetwarzane do sprzedaży naszych produktów. Zapoznaj się z naszą polityką prywatności, aby dowiedzieć się więcej.

Wina ChardonnayGiramonte Frescobaldi Wina Wina z Nowej ZelandiiGrand Durhene ChampagneWina AustraliiWino WinaBachus Wina o WinieKentucky Bourbon WhiskeyMoet ChandonWINA KOLEKCJONERSKIEWina Chardonnay 1Wina Chilijskie Bachus WinaWina Napa Valley Bachus WinaWina PenfoldsMoet Chandon Szampan w promocjiWino Bachus WinaFerrari Wina MusująceGosset ChampagneChampagne La Grande Dame SzampanWina PrimitivoWina Primitivo BachusWina Antinori Toskaniawina WarszawawinowinaVall Llach WinaWina AllegriniDom Perignon ChampagneChateau Lafite Rothschild WinaPotocki WódkaMichel ChapoutierProsecco WinaBodega Dehesa de los CanonigosBourbon WhiskeyWina BordeauxWhisky JapaneseDalmore WhiskyWhisky Wina w uczciwych cenachAlkohole MocneWhisky Whiskey Bourbon AlkoholeGlenfiddich WhiskyMarques de Riscal Gran ReservaBeringer WinaThe Balvenie WhiskyDom Perignon Champagne VintageLAGAVULIN WHISKY ISLAYBachus Whisky 30% OFFKim Crawford Sauvignon BlancJameson WhiskyPierre Ferrand CognacBowmore Whisky IslayAmrut Whisky IndiePlantation RumsKavalan Whisky BachusDobry RumChampage Demi Sec z Szampan FrancjiWhisky dla CiebieChampagne Vintages Szampan z FrancjiChampagne Rich Szampan z Francji VeuveChampagne Extra Brut Veuve Clicquot SzamChampagne Brut Szampan z Francji Veuve Champagne Rose Szampan Różowy z Francji Aberlour Whisky SpeysideDalmore WhiskyWina Napa ValleyWino na lato

Sklep Bachus - Yatri – Izrael

Yatri to należąca do Carmel winnica zlokalizowana w jednym z najgorętszych miejsc Izraela – na wzgórzach Judzkich. Kilkadziesiąt lat temu nic tu nie rosło. Krajobraz regionu przylegającego do pustyni Nebev był suchy i skalisty. Wtedy eksperymentalni posadzono tu las, który jest jednym z cudów świata i zarazem wielkim osiągnięciem ludzkiej woli, myśli i techniki. Jednym z wielkich promotorów tego przedsięwzięcia był premier Ben Gurion. Leżący pomiędzy pustynią Negev, a Wzgórzami Golan las Yatri zmienia klimat i wzbogaca środowisko. W środku lasu, na wysokości około 900 m.n.p.m.nasadzono w roku 1996 winnicę Yatri. To swego rodzaju wyzwanie, projekt, którego celem jest przywrócenie w tym regionie życia, w tym winnic, które istniały tu przed tysiącem lat. Sztandarowe wino Yatri Forest to bordoski blend cabernet sauvignon, petit verdot i merlot. Tom Stevenson wybrał je do setki najbardziej ekscytujących win świata.

 

Serwis przeznaczony dla osób pełnoletnich
Czy akceptujesz te warunki i masz ukończone 18 lat?

TAK NIE