Informacja o tym, że przebywasz na stronie jest przez nas przetwarzana i wykorzystywana jest w celach statystycznych.
Niektóre z danych podanych w trakcie korzystania z serwisu mogą być przetwarzane do sprzedaży naszych produktów. Zapoznaj się z naszą polityką prywatności, aby dowiedzieć się więcej.

Wina ChardonnayGiramonte Frescobaldi Wina Wina z Nowej ZelandiiGrand Durhene ChampagneWina AustraliiWino WinaBachus Wina o WinieKentucky Bourbon WhiskeyMoet ChandonWINA KOLEKCJONERSKIEWina Chardonnay 1Wina Chilijskie Bachus WinaWina Napa Valley Bachus WinaWina PenfoldsMoet Chandon Szampan w promocjiWino Bachus WinaFerrari Wina MusująceGosset ChampagneChampagne La Grande Dame SzampanWina PrimitivoWina Primitivo BachusWina Antinori Toskaniawina WarszawawinowinaVall Llach WinaWina AllegriniDom Perignon ChampagneChateau Lafite Rothschild WinaPotocki WódkaMichel ChapoutierProsecco WinaBodega Dehesa de los CanonigosBourbon WhiskeyWina BordeauxWhisky JapaneseDalmore WhiskyWhisky Wina w uczciwych cenachAlkohole MocneWhisky Whiskey Bourbon AlkoholeGlenfiddich WhiskyMarques de Riscal Gran ReservaBeringer WinaThe Balvenie WhiskyDom Perignon Champagne VintageLAGAVULIN WHISKY ISLAYBachus Whisky 30% OFFKim Crawford Sauvignon BlancJameson WhiskyPierre Ferrand CognacBowmore Whisky IslayAmrut Whisky IndiePlantation RumsKavalan Whisky BachusDobry RumChampage Demi Sec z Szampan FrancjiWhisky dla CiebieChampagne Vintages Szampan z FrancjiChampagne Rich Szampan z Francji VeuveChampagne Extra Brut Veuve Clicquot SzamChampagne Brut Szampan z Francji Veuve Champagne Rose Szampan Różowy z Francji Aberlour Whisky SpeysideDalmore WhiskyWina Napa ValleyWino na lato

Sklep Bachus - Zenato

 

Nowoczesna technologia nie zniszczyła tu dawnej, winiarskiej kultury, tak pieczołowicie pielęgnowanej przez zamieszkujących niegdyś te tereny benedyktyńskich mnichów. Dlatego nikogo nie dziwi przywiązanie do tradycji oraz wyjątkowa dbałość o jakość produktów i wizerunek firmy. Do rodziny Zenato należy również Azienda Agricola Santa Cristina i 40 hektarów winnic w samym sercu San Benedetto di Lugana. Na gliniastych glebach i w specyficznym mikroklimacie, krzewy winorośli dają wyśmienite owoce, a pasja, połączona z doświadczeniem i nowoczesną technologią, przynosi znakomite rezultaty. W latach 70-tych firma zaczęła eksportować swoje produkty do innych krajów Europy, a w latach 80-tych również do USA. W chwili obecnej te doskonałe wina obecne są w prestiżowych restauracjach na całym świecie, od Japonii po Brazylię. Pomimo stosunkowo krótkiej obecności na światowych rynkach, wina z Zenato uznawane są za jedne z najlepszych nie tylko w regionie Veneto ale również we Włoszech, o czym świadczyć mogą liczne nagrody zdobywane na najbardziej prestiżowych konkursach winiarskich.

 

 

Serwis przeznaczony dla osób pełnoletnich
Czy akceptujesz te warunki i masz ukończone 18 lat?

TAK NIE