Giramonte Frescobaldi Wina Grand Durhene ChampagneWina ChardonnayWina z Nowej ZelandiiWino WinaBachus Wina o WinieMoet ChandonWINA KOLEKCJONERSKIEWina Chardonnay 1Wina Chilijskie Bachus WinaWina Napa Valley Bachus WinaWina PenfoldsMoet Chandon Szampan w promocjiWino Bachus WinaWina PrimitivoWina Primitivo BachusWina Antinori Toskaniawina WarszawawinowinaVall Llach WinaWina AllegriniDom Perignon ChampagneChateau Lafite Rothschild WinaPotocki WódkaMichel ChapoutierProsecco WinaBodega Dehesa de los CanonigosBourbon WhiskeyWina BordeauxWhisky JapaneseDalmore WhiskyWhisky Wina w uczciwych cenachAlkohole MocneWhisky Whiskey Bourbon AlkoholeGlenfiddich WhiskyMarques de Riscal Gran ReservaBeringer WinaThe Balvenie WhiskyAberlour Whisky SpeysideDalmore WhiskyWino na lato

Sklep Bachus - Zenato

 

Nowoczesna technologia nie zniszczyła tu dawnej, winiarskiej kultury, tak pieczołowicie pielęgnowanej przez zamieszkujących niegdyś te tereny benedyktyńskich mnichów. Dlatego nikogo nie dziwi przywiązanie do tradycji oraz wyjątkowa dbałość o jakość produktów i wizerunek firmy. Do rodziny Zenato należy również Azienda Agricola Santa Cristina i 40 hektarów winnic w samym sercu San Benedetto di Lugana. Na gliniastych glebach i w specyficznym mikroklimacie, krzewy winorośli dają wyśmienite owoce, a pasja, połączona z doświadczeniem i nowoczesną technologią, przynosi znakomite rezultaty. W latach 70-tych firma zaczęła eksportować swoje produkty do innych krajów Europy, a w latach 80-tych również do USA. W chwili obecnej te doskonałe wina obecne są w prestiżowych restauracjach na całym świecie, od Japonii po Brazylię. Pomimo stosunkowo krótkiej obecności na światowych rynkach, wina z Zenato uznawane są za jedne z najlepszych nie tylko w regionie Veneto ale również we Włoszech, o czym świadczyć mogą liczne nagrody zdobywane na najbardziej prestiżowych konkursach winiarskich.

 

 

Serwis przeznaczony dla osób pełnoletnich
Czy akceptujesz te warunki i masz ukończone 18 lat?

TAK NIE

Informacja o tym, że przebywasz na stronie jest przez nas przetwarzana i wykorzystywana jest w celach statystycznych.
Niektóre z danych podanych w trakcie korzystania z serwisu mogą być przetwarzane do sprzedaży naszych produktów. Zapoznaj się z naszą polityką prywatności, aby dowiedzieć się więcej.