Alheit Huilkrans

359,00 zł
Brutto
99 Przedmioty

Opis

Kolor
Białe
Smak
Wytrawne
Ilość

 

Największy wybór wina z 7000 gatunków

 

Tylko produkty w dobrych cenach

  Zdjęcie przedstawia wino w wybranym roczniku.

Dostarczona butelka może odbiegać od przedstawionej na zdjęciu.

Alheit Huilkrans

 

Kraj: RPA

Region: Western Cape

Producent: Alheit Vineyards

Szczepy: Chenin Blanc

Kolor:  białe

Rodzaj: wytrawne

Pojemność: 0,75l

Alkohol: 13,8 %

Certyfikaty: Wino wegańskie

                      Wino naturalne

 

To wino jest poszukiwane na całym świecie. Lokalizacja znajduje się na farmie o nazwie „Oudam”, nad stromym klifem, na wysokim Skurfbergu. Alheits współpracują z Vissers od 2011 roku. Klasyczne nuty cytrusów, siana, dojrzałego jabłka i ziół, tak typowe dla tego terenu, można znaleźć w kieliszku. Szczególnie imponująca jest intensywność, równowaga i gęstość aromatów. Wybuchowy fajerwerk i zdecydowany, zrównoważony smak. W nosie prezentuje się z niuansami skórki pomarańczy, jabłka, odrobiny przypraw i rooibos. Pełne, z delikatną mineralnością i kwasowością, która działa jak żyrafa liżąca ogrodzenie energetyczne. Nawet ekskluzywny Weinwappler słabnie przy takim winie.

Sugestie kulinarne: Przegrzebki, langustynki, homar, wytrawne tarty i dania jajeczne.

 

Od producenta

„Huilkrans to wino Chenin Blanc jednego pochodzenia. Zyskał bardzo silną popularność wśród miłośników Chenin i jest uważany przez krytyków za w przybliżeniu równy jakości Magnetic North. Jeśli Magnetic North jest głosem tenorowym Skurfberga, to Huilkrans musi być głębszym barytonem. Działa na niższej, bogatszej częstotliwości, ale nadal bez wątpienia z tej wspaniałej nazwy.”

 

Nagrody i wyróżnienia:

Wine Spectator 93/100 pkt.,

Tim Atkin 97/100 pkt!,

Robert Parker 94+

Alheit Huilkrans - Opinie klientów

Dodaj opinię

Alheit Huilkrans

Dodaj opinię

POZNAJ OPINIE O NSZYM SKLEPIE:
4.5
Na podstawie 141 opinii w serwisie Google
Dziękują za doskonałe wina, prawdą jest że w ostatnich czasach częściej do was przyjeżdżam i zapraszam moich przyjaciół. Wszystko zawdzięczacie swoje pracy uczciwości i odpowiedniej selekcji wina. Dużo jest sklepów z winami lecz zdecydowanie zaskakujecie mnie winami które porostu są... w moim goście. Zazwyczaj kupujemy wina z Francji, lekkość i równowaga smaku jest dla nas najważniejsza. Wina nabite owocnością typu primitivo omijamy. Cieszy mnie to że wasz team nie wciska pułkowników czyli win które zalegają. Dokładnie wiecie co lubię i podążamy tym odpowiednim kierunkiem zawsze sięgając nowe wina. Zdaję sobie sprawę że to duże poświęcenie otworzyć i spróbować tyle wina. Jeszcze raz dziękuję serdecznie i do zobaczenia.... ( więcej )
Filip Kurowicki
Polecam z całego serca. Świetna firma, świetne wino 🍷 Można liczyć na fachową poradę, obsługa klienta na najwyższym poziomie. Wybór praktycznie z całego świata. Ceny również przystępne. Jeszcze raz polecam
Marcel
Z 50 milionami użytkowników, Vivino jest największa na świecie aplikacją winiarską, dzięki której ludzie na całym świecie mogą wymieniać się informacjami o winie. Wszystko pięknie lecz dla mnie to nie działa. Oczywiście jest przystępna sugestią. Aby skosztować dobrego wina muszę przyjść... do was i wtedy wiem ze wieczorem wypełni będę mogła się rozkoszować dobrym winem. ( więcej )
Monika Januszkiewicz
Selekcja win dobrych win włoskich 5*. Ceny 4*. Oferty dla stałych klientów typu panie Boguszu kupił pan u Nas ponad 50 butelek, kolejne zamówienie ze zniżka 0*. Obsługa klienta 1* (wysłali nie tą butelkę - brak odp. Pytanie o dostępność - brak odp. Chęć domówienia 2 butelek wysłana 10min... po zamówieniu 10 - brak odp. Wykasowana historia zamówień z profilu - odpowiedź zajmiemy się tym i ponad tydzień nie załatwione). A zatem: spora szansa, ze znajdziesz tam dobrą butelkę, ale to wszystko. ( więcej )
Bogusz Niewiadomski