A.H. RIISE Black Barrel Navy Spiced Rum Wyspy Dziewicze (USA)

196,00 zł
Brutto
9999 Przedmioty

Opis

Smak
Wytrawne
Ilość

 

Zamówienia przyjmujemy 24h

 

Darmowy zwrot do 14 dni

A.H. RIISE BLACK BARREL NAVY SPICED (RUM-BASIS) 40% 0,7LRUM 40% 0,7L Wyspy Dziewicze (USA)

 

Rum Basis - Flavour / Spiced / Elixir

Rum z trzciny cukrowej

Firma A. H. Riise zaskoczyła i zachwyciła światem miłośników rumu. Aromat lukrecji, miodu, cytrusy, drzewo, przyprawy orientalne. W ustach można wyczuć i posmakować niektórych przypraw, takich jak cynamon, goździk i wanilia. Głęboki, potężny smak trwale utrzymuje się na podniebieniu.

 

Dobry Rum, w ocenach padają słowa Rum wyśmienity A.H. Riise Black Barrel Navy Spiced nazywa się po angielsku "czarną beczką" i przypomina dębowe beczki, które zostały spalone szczególnie mocne i mają ciemny kolor prawie czarny. Odpowiednio jest A.H. Kupuj Riise Black Barrel Navy Spiced również w butelce w beczce, co podkreśla jej ekstrawagancję i ekskluzywność. Niewątpliwe A.H. Riise Black Barrel Navy Spiced z Karaibów przyciągnął nie tylko wzrokową uwagę. Sprytny, przyprawiony karaibowy destylat na bazie rumu łączy w sobie ciemny, długo dojrzewający rum melasowy z wybranymi przyprawami i naturalnymi smakami. Następnie smakowa mieszanka dojrzewała przez jakiś czas w mocno spalonych dębowych beczkach.

 

FEINER A.H. RIISE RUM Z DANIA Z CARIBBEAN FLAIR ta odznaka jest jedną z uznanych klasyków segmentu premium. Data 1838, często czytana na etykiecie, nawiązuje do tytułowego Duńczyka Alberta Heinricha Riise. Znalazło się to w 1838 roku na przynależności do duńskiej wyspy West Indies, St. Thomas. Gdzie osiedlił się tam jako pierwszy farmaceuta. A. H. Riise był synem kupca i nawigatora i otworzył dziś własną aptekę na terenie Stanów Zjednoczonych. Wyspy Dziewicze (Wyspy Dziewicze Stanów Zjednoczonych) należące do Wyspy Świętego Tomasza. Z biegiem czasu nawiązał kontakt z uprawą trzciny cukrowej i produkcją rumu, a on zainspirował się do eksportu rumu z karaibskiej wyspy do rodzinnej Danii. Zainteresowanie botanikiem i podróżami na inne wyspy Antyli wpłynęły na produkcję rumu i pośrednio położyły podwaliny pod A.H. Riise rum z Karaibów.

 

Destylacja Rumu odbywa się lokalnie na destylarniach Wysp Dziewiczych, które są połączone z plantacjami trzciny cukrowej. Następnie transportujesz rum w dębowych beczkach do Europy, gdzie odbywa się mieszanie i butelkowanie. Często rum duński jest przechowywany w specjalny sposób lub jest wypełniony specjalnymi cechami. Pod koniec XIX wieku firma A.H. Riise Rum otrzymała pierwsze międzynarodowe nagrody (wtedy na Światowej Wystawie w Chicago), a nawet dzisiaj wiele butelek zostało nagrodzonych.

 

Firma A. H. Riise Rum prezentuje imponującą i zróżnicowaną ofertę dobrego Rumu obejmuje rzadki pojedynczy rum z beczki, a także Smaczny Rum mieszany i specjalne edycje, które zostały dopracowane przez specjalne wykończenie. A.H. Riise XO Reserve Rum należy do limitowanych pojedynczych butelek po beczkach. Pozwolono mu dojrzewać do 20 lat i świeciło uwodzicielsko złotem. Istnieje tylko bardzo ograniczona liczba ponumerowanych butelek tego piszczącego super-premium rumu. Podobnie popularny jest A.H. Riise Family Reserve Solera 1838 Rum ze średnim wiekiem 25 lat. Wysokiej jakości Rum solera jest wydawany rok po roku jako limitowana edycja z 3000 butelek. Moc i finezja idą w parze, co jest znakiem rozpoznawczym A.H. Riise Rum jest, jeśli chodzi o szlachetny duński rum o wysokiej sile picia, dobrym pomysłem jest Royal Danish Navy Rum. Dzięki luksusowi Non Plus Ultra Rum, XO Royal Reserve i XO Reserve Sauternes Cask Rum z wykończeniem subtelnych emocji po beczkowaniu, Rum może zafundować niepowtarzalne uczucie przyjemności przechodzące z ust do głowy. Dobre Rumy w Bachus Rum.

A.H. RIISE Black Barrel Navy Spiced Rum Wyspy Dziewicze (USA) - Opinie klientów

Dodaj opinię

A.H. RIISE Black Barrel Navy Spiced Rum Wyspy Dziewicze (USA)

Dodaj opinię