Bushmills 10 Year Old Irish Whiskey

147,00 zł
Brutto
9998 Przedmioty

Opis

Smak
Wytrawne
Ilość

 

Największy wybór wina z 7000 gatunków

 

Tylko produkty w dobrych cenach

 

Możliwy zwrot w ciągu 14 dni

BUSHMILLS 10 YEAR OLD 0,7l Alk. 40%

 

Irish Single Malt Whiskey

10 Years in Oloroso Sherry Casks and 1st Fill Bourbon Casks

 

Barwa złota z żółtymi refleksami. Aromat intensywny z dominacją dojrzałych owoców, wanilii, miodu, rodzynek i przypraw orientalnych. W ustach łagodne Whiskey z ujawniającymi nutami wanilii, białej czekolady i jogurtu. Finisz trwały z miękkim akcentem suszonych owoców. Bushmills 10-letni Single Malt został trzykrotnie poddany destylacji ze 100% słodowanego jęczmienia, beczek Bourbon przez co najmniej 10 lat. Jest to destylat, który pochodzi ze Szkocji i Bushmills ze St Columbs Roth

Bardzo znana i doceniana Irlandzka Whiskey, z wielu powodów. Aromaty subtelne, ale zarazem wyczuwalne nawet dla początkujących degustatorów Whisky. Smak wyraźny, miły, trwały z ciepłym finiszem. Whiskey Bushmills 10 Year Old Irish tłumi w ocenie niejedną Whisky z szkockiej destylarni które nafalowane i pod naciskiem promowania marki są dalekie do zrównani się smakiem z Bushmills 10 Year Old Irish.

Bushmills 10 Year Old Irish Whiskey po obiedzie, z przyjaciółmi.

Bushmills 10 Year Old dobrze łączy się z orzechami, suszoną wołowiną, gorzką czekoladą.

グッドウイスキー

 

好威士忌

 

Buen whisky

 

Good Whiskey

 

अच्छा व्हिस्की

Bushmills 10 Year Old Irish Whiskey - Opinie klientów

Dodaj opinię

Bushmills 10 Year Old Irish Whiskey

Dodaj opinię

POZNAJ OPINIE O NSZYM SKLEPIE:
4.8
Na podstawie 297 opinii w serwisie Google
Najlepsze wina, łatwo was wyszpiegować po Facebook. Jesteście profesjonalnie wyróżnieni. Wspaniale zdjęcia z degustacji widać zamiłowanie do wina. Polecam!!! Ale jak już mam was na czacie proszę o podpowiedź jakie wino nowozelandzkie z szczepu sauvignon blanc warto spróbować. Ostatnio degustowaliśmy... Villa Maria Sauvignon Blanc było pyszne. ( więcej )
Magdalena Jankowski
Niezwykle profesjonalna ekipa sommelier, dzięki której czujesz się poważanym i zaprzyjaźnionym klientem już od pieszej wizyty. Swobodny styl rozmowy o winach z łatwością przychodzi sprzedawcy przy polecaniu win. Tak ja to kupuje i nie żałuje polecam.
Patrycja Kaczmarczyk
Duży wybór asortymentu, uczciwe ceny i bardzo miła obsługa. Polecam!
Anna Stryjeczek
Znają się na winach jak mało kto. To nie opowieści wyjęte z tekstu magazyn wino. Próbują dużo wina i to pozwala im dobrze polecać wina. Znam chłopaków nie od dziś. Zazdroszczę winiarze, restauratorzy i sportowcy. Tak to można żyć.
Ryszard Czajka