Bushmills Original Irish Whiskey

WINO NA TELEFON Zadzwoń i zapytaj +48 511 391 463

Opis

Smak
Wytrawne
Ilość

 

Największy wybór wina z 7000 gatunków

 

Tylko produkty w dobrych cenach

 

Możliwy zwrot w ciągu 14 dni

BUSHMILLS ORIGINAL 0,7l Alk. 40%

 

Blended Irish Whiskey

Whiskey blend najbardziej rozpoznawalna whiskey Irrandzka mieszana z destylatami Bushmills. Bushmills Original Irish Whiskey posiada pseudonim White Bush nawiązującą do białej etykiety na butelce. Blend Busmills Whisky jest trzykrotnie destylowana, z kupażowana z 6-7 letnich whiskey słodowych z Bushmills oraz z 4-5 letnich whiskey zbożowych wytwarzanych w destylarni Midleton z południa wyspy. Bushmills Original przekazuje podstawowe cechy regionu.

Barwa złota z żółtymi refleksami. Aromat intensywny z dominacją dojrzałych owoców, miodu, karmelu, ziół, cytrusów, moreli, gruszki i nuty kwiatowe. W ustach subtelna, delikatnie rozgrzewająca podniebienie. Smak gładki z akcentami wanilii, karmelu, miodu, wrzosu, herbatników, suszonej moreli i orientalnych przypraw. Dobra Whiskey uwielbiana przez wielu miłośników alkoholi Irlandkiej Whiskey.

 

Bushmills Original Irish Whiskey oznacza mieszankę potrójnie destylowanej irlandzkiej single malt whisky Bushmills kupażowaną dalej z irlandzką whisky zbożową. W przeciwieństwie do takich marek, jak JamesonWhiksey i Powers Whiskey, które łączą pojedynczą whisky typu gar-still z ich ziarnem, Bushmills używa single-malt. To Bushmills znacznie bardziej przełożył się do uzyskania dobrej Whiskey. W celu wydobycia najlżejszego możliwego spirytusu podczas destylacji słodowej, destylat krąży kilka razy w szeregu destylatów - niektóre z nich są więcej niż trzy razy - a nadmiar od bardzo wąskich cięć powraca do wciąż i wciąż. Słód jest następnie starzony głównie w beczkach z amerykańskiego dębu pierwszego tłoczenia ex-bourbon. Oczywiście, aby uzyskać masowe ilości rynkowe i mieszalne ceny, słód rozcieńcza się dość standardową destylowaną ziarnami whisky i butelkuje się przy 40% ABV. Podobnie jak w przypadku każdej niedrogiej mieszanki, oczekujesz, że lekkość i złożoność smaku. Jeśli interesuje Cię irlandzki single malt, spójrz na linię irlandzkiego single-malta z Bushmills, która z pewnością jest przeznaczona do picia prosto.

Bushmills Original Irish Whiskey - Opinie klientów

Dodaj opinię

Bushmills Original Irish Whiskey

Dodaj opinię

POZNAJ OPINIE O NSZYM SKLEPIE:
4.8
Na podstawie 297 opinii w serwisie Google
Najlepsze wina, łatwo was wyszpiegować po Facebook. Jesteście profesjonalnie wyróżnieni. Wspaniale zdjęcia z degustacji widać zamiłowanie do wina. Polecam!!! Ale jak już mam was na czacie proszę o podpowiedź jakie wino nowozelandzkie z szczepu sauvignon blanc warto spróbować. Ostatnio degustowaliśmy... Villa Maria Sauvignon Blanc było pyszne. ( więcej )
Magdalena Jankowski
Niezwykle profesjonalna ekipa sommelier, dzięki której czujesz się poważanym i zaprzyjaźnionym klientem już od pieszej wizyty. Swobodny styl rozmowy o winach z łatwością przychodzi sprzedawcy przy polecaniu win. Tak ja to kupuje i nie żałuje polecam.
Patrycja Kaczmarczyk
Duży wybór asortymentu, uczciwe ceny i bardzo miła obsługa. Polecam!
Anna Stryjeczek
Znają się na winach jak mało kto. To nie opowieści wyjęte z tekstu magazyn wino. Próbują dużo wina i to pozwala im dobrze polecać wina. Znam chłopaków nie od dziś. Zazdroszczę winiarze, restauratorzy i sportowcy. Tak to można żyć.
Ryszard Czajka