Diemersfontein Ovation Shiraz Cabernet Sauvignon

84,00 zł
Brutto
999 Przedmioty
Ilość

 

Największy wybór wina z 7000 gatunków

 

Tylko produkty w dobrych cenach

  Zdjęcie przedstawia wino w wybranym roczniku.

Dostarczona butelka może odbiegać od przedstawionej na zdjęciu.

Diemersfontein Ovation Shiraz Cabernet Sauvignon

 

Kraj: RPA

Region: Western Cape

Producent: Diemersfontein Wines

Szczepy: Shiraz, Cabernet Sauvignon

Dojrzewanie: 20% wina, dąb francuski,

                        używane beczki, 7 miesięcy

Rodzaj: czerwone, wytrawne

Temp. serwowania: 16–17°C

Pojemność: 0,75l

Alkohol: 14% c4

 

Nota degustacyjna:

Octavium to czerwone wytrawne wino powstałe z kupażu gron Shiraz oraz Cabernet Sauvignon  uprawianych w regionie Western Cape. Wino ujawnia cudowne aromaty czarnych i czerwonych owoców z nutą przypraw. Na podniebieniu miękkie i soczyste, z świetnie zrównoważoną kwasowością i przyjemnymi dojrzałymi taninami. Wykończenie długie i trwałe.

Sugestie kulinarne: Podawać do polędwicy wołowej, żeberek jagnięcych, dań na bazie makaronów, serów.

 

Producent: Diemersfontein

Od trzech pokoleń rodzina Sonnenbergów tworzy momenty Diemersfontein w tej kultowej posiadłości w Wellington.

To, co zaczęło się jako rodzinne rekolekcje, jest dziś domem światowej klasy gamy win Diemersfontein, wiejskiej gościnności, popartej historią podniesienia na duchu i wzmocnienia.

 

Notatki Sommelier:

Denise Stubbs wypiła swój pierwszy kieliszek wina w dojrzałym wieku 37 lat, a 10 lat później, jest dyrektorem ds. rozwoju biznesu w Ovation Wines, a wszystko dzięki firmie o nazwie Thokozani. Firma Thokozani została założona przez właściciela Diemersfontein Wines, Davida Sonnenberga w 2007 roku, który chciał dać więcej ludziom, którzy pracowali w posiadłości.

Diemersfontein Ovation Shiraz Cabernet Sauvignon - Opinie klientów

Dodaj opinię

Diemersfontein Ovation Shiraz Cabernet Sauvignon

Dodaj opinię

POZNAJ OPINIE O NASZYM SKLEPIE:
4.2
Na podstawie 108 opinii w serwisie Google
Po pierwszym łyku Uno 1 Primitivo di Manduria chwyciłem za telefon i zamówiłem kolejną partię. Sklep internetowy Bachus Wina, jest bardzo przyjazny dla klienta, łatwo i bez problemów finalizuje zamówienia. Dostawa kurierem do drzwi w ciągu 48 godzin, butelki bardzo dobrze zabezpieczone. Gorąco... polecam. ( więcej )
Robert Markiewicz
Jak ktoś chce kupić dobre wino to powinien tu zajrzeć. Świetna strona, wszystko zgodne z prawdą.
Daria Wiśniewska
Selekcja win dobrych win włoskich 5*. Ceny 4*. Oferty dla stałych klientów typu panie Boguszu kupił pan u Nas ponad 50 butelek, kolejne zamówienie ze zniżka 0*. Obsługa klienta 1* (wysłali nie tą butelkę - brak odp. Pytanie o dostępność - brak odp. Chęć domówienia 2 butelek wysłana 10min... po zamówieniu 10 - brak odp. Wykasowana historia zamówień z profilu - odpowiedź zajmiemy się tym i ponad tydzień nie załatwione). A zatem: spora szansa, ze znajdziesz tam dobrą butelkę, ale to wszystko. ( więcej )
Bogusz Niewiadomski
Świetne miejsce w dobrej lokalizacji, do tego profesjonalna obsługa i przyjemna muzyka chillout. Wina z najlepszych regionów Włoch, Francji. Ceny mocno rabatują pod warunkiem że kupujesz na kartony czy całe skrzynki wino. Warto poznać wina polecane z ręki. Znają się dobrze dużo degustuje.... Pozdro. ( więcej )
Robert Koson