Don Papa Baroko Rum Filipiny

279,00 zł
Brutto
3 Przedmioty

Opis

Smak
Delikatnie Wytrawne
Ilość

 

Największy wybór wina z 7000 gatunków

 

Tylko produkty w dobrych cenach

  Zdjęcie przedstawia wino w wybranym roczniku.

Dostarczona butelka może odbiegać od przedstawionej na zdjęciu.

Don Papa Baroko Rum Filipiny

 

Don Papa Rum pochodzi z Azji, a dokładniej z Filipin. Jest to ciemny mieszany rum z cukrowej wyspy Negros, który łączy wysoką jakość z wartością rozpoznawczą i jest produkowany w małej partii. Możesz pić przechowywany, słodki melasowy rum, czysty, dzięki czemu jest również zalecany do mieszania.

 

Don Papa Baroko to najnowsza kreacja z tym niezwykle udanym rumem od tego producenta, wydanie jest butelkowane jako edycja limitowana.  Baroko tworzony jest podobnie jak jego pyszne rodzeństwo na filipińskiej wyspie Negros, która ma doskonały klimat dla dojrzewania. Do tego Don Papa Rumu używa się najlepszej melasy z trzciny cukrowej, jaką można znaleźć na tej wyspie, a następnie leżakuje w beczkach z amerykańskiego dębu przez kilka lat. Przed butelkowaniem dodaje się trochę cukru trzcinowego, aby podkreślić obfity aromat. Don Papa Baroko jest następnie napełniany do klasycznych butelek 07l 40%.

 

Don Papy Baroko ujawnia delikatny zapach wanilii z dobrze proporcjonalnym tonem owocowym. Na podniebieniu miękki i pełny podszyty nutą owoców tropikalnych oraz wanilii. Łagodna słodycz wspiera owocowe smaki nadając mu jeszcze większą złożoność i delikatność. Wykończenie jest długie i delikatne o cudownej intensywności w smaku.

Świetny rum od jednego z najlepszych producentów rumu na Filipinach.

Don Papa Baroko Rum Filipiny - Opinie klientów

Dodaj opinię

Don Papa Baroko Rum Filipiny

Dodaj opinię

POZNAJ OPINIE O NSZYM SKLEPIE:
4.7
Na podstawie 227 opinii w serwisie Google
Wina nowozelandzkie w najlepszej prezentacji, dosłownie ze sto rodzai. Urzekło nas szczególnie Saint Clair Block Sauvignon Blanc. boskie wino. Świetne miejsce na zakup dobrego wina. Kupujemy regularnie i zawsze mogę liczyć na fachową pomoc przy wyborze wina, jak również innych alkoholi. Zdecydowanie... polecamy!! ( więcej )
Katarzyna Sobczyk
Polecacie dobre wina, asortyment doskonały. Wina z Toskanii oszałamiający wybór, wina z Apulii to jeszcze nigdzie nie widziałem tak świetnego wyboru. OK
Adam Kowal
Duży wybór win w różnych cenach, rozpoczynających się już od 40 zł w górę. Sklep prowadzony przez osobę dobrze zorientowaną w temacie win, która umiejętnie doradzi w wyborze odpowiedniego wina.
Bohdan Michalak
Zamowinie zlozone w srode z nadzieja na dowstawe przed weekendem. W poniedzialek brak odpowiedzi, telefonu nikt nie odbiera i brak samej wysylki.
Krzysztof Grad