Dr. Lo Riesling Alkohol Free 0%

56,00 zł
Brutto
999 Przedmioty

Opis

Kolor
Białe
Smak
Półwytrawne
Ilość

 

Największy wybór wina z 7000 gatunków

 

Tylko produkty w dobrych cenach

  Zdjęcie przedstawia wino w wybranym roczniku.

Dostarczona butelka może odbiegać od przedstawionej na zdjęciu.

Dr. Lo Riesling Alkohol Free 0%

 

Kraj: Niemcy

Region: Mozela

Producent: Dr. Loosen

Szczepy: Riesling

Kolor: Białe

Rodzaj: Bezalkoholowe półwytrawne

Pojemność: 0,75 l

Alkohol: 0 %

Certyfikaty: Wino Wegańskie

 

Wino powstało w całości z odmiany Riesling, nie zawiera alkoholu. Prezentuje jasno złotawą barwę z aromatami cytrusów, białych owoców oraz zielonych jabłek. Na podniebieniu dobrze zbudowane , świeże z delikatną nuta słodyczy.

Sugestie kulinarne: ryby, owoce morza, przystawki, aperitif.

 

W Dolinie Mozeli i od ponad 200 lat rodzina Loosen stoi na czele Weingut Dr Loosen , jednej z największych winnic produkujących białe wino w Niemczech .

Po studiach archeologicznych Ernst Loosen przejął zarządzanie rodzinnym majątkiem w 1988 roku, po wielu doświadczeniach w winnicach w Austrii, Burgundii, Alzacji i Kalifornii.

Jeden z 200 producentów należących do VDP , prestiżowego niemieckiego stowarzyszenia Prädikatswein Classified Quality Domains , Weingut Dr. Loosen produkuje ze swojej 20-hektarowej winnicy wspaniałe wina, które z autentycznością wyrażają typowość ich pochodzenia.

 

Dr. Lo Riesling Alkohol Free 0% - Opinie klientów

Dodaj opinię

Dr. Lo Riesling Alkohol Free 0%

Dodaj opinię

POZNAJ OPINIE O NSZYM SKLEPIE:
4.7
Na podstawie 227 opinii w serwisie Google
Wina nowozelandzkie w najlepszej prezentacji, dosłownie ze sto rodzai. Urzekło nas szczególnie Saint Clair Block Sauvignon Blanc. boskie wino. Świetne miejsce na zakup dobrego wina. Kupujemy regularnie i zawsze mogę liczyć na fachową pomoc przy wyborze wina, jak również innych alkoholi. Zdecydowanie... polecamy!! ( więcej )
Katarzyna Sobczyk
Polecacie dobre wina, asortyment doskonały. Wina z Toskanii oszałamiający wybór, wina z Apulii to jeszcze nigdzie nie widziałem tak świetnego wyboru. OK
Adam Kowal
Duży wybór win w różnych cenach, rozpoczynających się już od 40 zł w górę. Sklep prowadzony przez osobę dobrze zorientowaną w temacie win, która umiejętnie doradzi w wyborze odpowiedniego wina.
Bohdan Michalak
Zamowinie zlozone w srode z nadzieja na dowstawe przed weekendem. W poniedzialek brak odpowiedzi, telefonu nikt nie odbiera i brak samej wysylki.
Krzysztof Grad