• Nowy

Fortius Fermentado En Barrica Chardonnay

52,50 zł
Brutto
999 Przedmioty

Opis

Kolor
Białe
Smak
Wytrawne
Ilość

 

Największy wybór wina z 7000 gatunków

 

Tylko produkty w dobrych cenach

  Zdjęcie przedstawia wino w wybranym roczniku.

Dostarczona butelka może odbiegać od przedstawionej na zdjęciu.

Fortius Fermentado En Barrica Chardonnay

 

Kraj: Hiszpania

Region: Navarra

Apelacja: DO Navarra

Producent: Bodegas Valcarlos

Szczepy: Chardonnay

Kolor: białe

Rodzaj: wytrawne    

Pojemność: 0,75l

Alkohol: 13,5 %

 

Nota degustacyjna:

Fortius Fermentado En Barrica Chardonnay to białe wytrawne wino o intensywnym żółto złocistym odcieniu. Bukiet ujawnia aromaty owoców pestkowych, gruszek, uzupełnionym o nuty tostów oraz prażonych orzechów pochodzących z dojrzewania w dębowych beczkach. Na podniebieniu miękkie, harmonijne o dobrej kwasowości. Dobra równowaga pomiędzy nutami drzewnymi i owocowymi.

Sugestie kulinarne: ryby, skorupiaki, smażone warzywa.

 

Winifikacja:

Po zebraniu winogrona przechodzą zimną macerację przez 48 godzin, po czym oddziela się sok z wolnego wybiegu. Fermentacja odbywa się następnie w zwęglonych beczkach z amerykańskiego dębu, a wino poddawane jest battoningowi dwa razy w tygodniu przez okres 6 tygodni. Zmniejsza się to do raz w tygodniu przez kolejne 6 tygodni, a następnie raz na 15 dni przez ostatnie 6 tygodni. Po starannym procesie starzenia w beczkach wino jest butelkowane i przechowywane w piwnicy winnicy, zanim będzie gotowe do wydania.

Fortius Fermentado En Barrica Chardonnay - Opinie klientów

Dodaj opinię

Fortius Fermentado En Barrica Chardonnay

Dodaj opinię

POZNAJ OPINIE O NSZYM SKLEPIE:
4.5
Na podstawie 141 opinii w serwisie Google
Dziękują za doskonałe wina, prawdą jest że w ostatnich czasach częściej do was przyjeżdżam i zapraszam moich przyjaciół. Wszystko zawdzięczacie swoje pracy uczciwości i odpowiedniej selekcji wina. Dużo jest sklepów z winami lecz zdecydowanie zaskakujecie mnie winami które porostu są... w moim goście. Zazwyczaj kupujemy wina z Francji, lekkość i równowaga smaku jest dla nas najważniejsza. Wina nabite owocnością typu primitivo omijamy. Cieszy mnie to że wasz team nie wciska pułkowników czyli win które zalegają. Dokładnie wiecie co lubię i podążamy tym odpowiednim kierunkiem zawsze sięgając nowe wina. Zdaję sobie sprawę że to duże poświęcenie otworzyć i spróbować tyle wina. Jeszcze raz dziękuję serdecznie i do zobaczenia.... ( więcej )
Filip Kurowicki
Polecam z całego serca. Świetna firma, świetne wino 🍷 Można liczyć na fachową poradę, obsługa klienta na najwyższym poziomie. Wybór praktycznie z całego świata. Ceny również przystępne. Jeszcze raz polecam
Marcel
Z 50 milionami użytkowników, Vivino jest największa na świecie aplikacją winiarską, dzięki której ludzie na całym świecie mogą wymieniać się informacjami o winie. Wszystko pięknie lecz dla mnie to nie działa. Oczywiście jest przystępna sugestią. Aby skosztować dobrego wina muszę przyjść... do was i wtedy wiem ze wieczorem wypełni będę mogła się rozkoszować dobrym winem. ( więcej )
Monika Januszkiewicz
Selekcja win dobrych win włoskich 5*. Ceny 4*. Oferty dla stałych klientów typu panie Boguszu kupił pan u Nas ponad 50 butelek, kolejne zamówienie ze zniżka 0*. Obsługa klienta 1* (wysłali nie tą butelkę - brak odp. Pytanie o dostępność - brak odp. Chęć domówienia 2 butelek wysłana 10min... po zamówieniu 10 - brak odp. Wykasowana historia zamówień z profilu - odpowiedź zajmiemy się tym i ponad tydzień nie załatwione). A zatem: spora szansa, ze znajdziesz tam dobrą butelkę, ale to wszystko. ( więcej )
Bogusz Niewiadomski