Gamla Gewurztraminer

117,00 zł
Brutto
900 Przedmioty

Opis

Kolor
Białe
Smak
Półsłodkie
Ilość

 

Największy wybór wina z 7000 gatunków

 

Tylko produkty w dobrych cenach

  Zdjęcie przedstawia wino w wybranym roczniku.

Dostarczona butelka może odbiegać od przedstawionej na zdjęciu.

Wino Izraelskie Gamla Gewurztraminer

 

Alkohol/objętość: 14,00%

Kraj: Izrael

Marka: Gamla

Region: Wzgórza Golan

Nadzór: Rabin Abraham D. Oyerbach

Styl: Białe, półsłodki

Pojemność : 750 ml C4

 

Charakteryzuje Się Smakiem Brzoskwini, Liczi, Banana I Mango. Posiada Pełne, Bogate I Złożone Wykończenie. Wino Jest Półwytrawne, Kwaśne, Wyrażające Niepowtarzalne Smaki I Aromaty Odmiany Gewurztraminer Z Północnych Wzgórz Golan. Aromatyczne Wino, Które Może Towarzyszyć Do Posiłku, Nadaje Się Również Jako Aperitif Lub Deser.

 

Notatki Sommelier Bachus Wina

Wszystkie winogrona zebrano na Wzgórzach Golan i Górnej Galilei. Chłodny klimat, kamienista wulkaniczna gleba i duża wysokość to idealne warunki do uprawy tych wyjątkowych odmian. Starzenie w beczkach z francuskiego dębu przez 12 miesięcy równoważy to bogate i złożone wino. Nuty kakao i dojrzałych śliwek wzmacniają ciemny kolor tej mieszanki, prowadząc do aromatów kwiatów, lekkich przypraw i niektórych tonów francuskiego dębu. Subtelna mieszanka odmian winogron połączonych mocnymi tonami, oferująca wyrazistą i żywą długość w ustach. To wino idealnie komponuje się z rostbefem, duszonymi golonkami jagnięcymi z rozmarynem, grillowanymi warzywami ogrodowymi w cieście, a nawet pizzy.

Galilea (lub Galil) jest najbardziej na północ wysuniętą, a ogólnie uznawana za najlepszą, apelacją w Izraelu. Wzgórza Golan (lub po prostu Golan) stanowią obszar o najwyższej jakości i są najzimniejszym regionem w kraju. Firma Golan Heights Winery została założona w 1983 roku. Jest ona położna w małym miasteczku Katzrin wysoko na wzgórzach Golan i prowadzi sprzedaż win pod czterema wiodącymi markami - YARDEN, GILGAL, MOUNT HERMON I GOLAN. Winnica jest uważana za wiodącą w Izraelu winiarnię, jeśli chodzi o jakość wina i rozwój nowych odmian. W połączeniu z najnowocześniejszymi technologiami uprawy winorośli i tradycyjnymi technikami produkcji win, Golan Heights Winery udało się wyprodukować wielokrotnie nagradzane wina, które zdecydowanie umieszczały Izrael na międzynarodowej mapie winiarskiej.

Gamla Gewurztraminer - Opinie klientów

Dodaj opinię

Gamla Gewurztraminer

Dodaj opinię

POZNAJ OPINIE O NSZYM SKLEPIE:
4.5
Na podstawie 141 opinii w serwisie Google
Dziękują za doskonałe wina, prawdą jest że w ostatnich czasach częściej do was przyjeżdżam i zapraszam moich przyjaciół. Wszystko zawdzięczacie swoje pracy uczciwości i odpowiedniej selekcji wina. Dużo jest sklepów z winami lecz zdecydowanie zaskakujecie mnie winami które porostu są... w moim goście. Zazwyczaj kupujemy wina z Francji, lekkość i równowaga smaku jest dla nas najważniejsza. Wina nabite owocnością typu primitivo omijamy. Cieszy mnie to że wasz team nie wciska pułkowników czyli win które zalegają. Dokładnie wiecie co lubię i podążamy tym odpowiednim kierunkiem zawsze sięgając nowe wina. Zdaję sobie sprawę że to duże poświęcenie otworzyć i spróbować tyle wina. Jeszcze raz dziękuję serdecznie i do zobaczenia.... ( więcej )
Filip Kurowicki
Polecam z całego serca. Świetna firma, świetne wino 🍷 Można liczyć na fachową poradę, obsługa klienta na najwyższym poziomie. Wybór praktycznie z całego świata. Ceny również przystępne. Jeszcze raz polecam
Marcel
Z 50 milionami użytkowników, Vivino jest największa na świecie aplikacją winiarską, dzięki której ludzie na całym świecie mogą wymieniać się informacjami o winie. Wszystko pięknie lecz dla mnie to nie działa. Oczywiście jest przystępna sugestią. Aby skosztować dobrego wina muszę przyjść... do was i wtedy wiem ze wieczorem wypełni będę mogła się rozkoszować dobrym winem. ( więcej )
Monika Januszkiewicz
Selekcja win dobrych win włoskich 5*. Ceny 4*. Oferty dla stałych klientów typu panie Boguszu kupił pan u Nas ponad 50 butelek, kolejne zamówienie ze zniżka 0*. Obsługa klienta 1* (wysłali nie tą butelkę - brak odp. Pytanie o dostępność - brak odp. Chęć domówienia 2 butelek wysłana 10min... po zamówieniu 10 - brak odp. Wykasowana historia zamówień z profilu - odpowiedź zajmiemy się tym i ponad tydzień nie załatwione). A zatem: spora szansa, ze znajdziesz tam dobrą butelkę, ale to wszystko. ( więcej )
Bogusz Niewiadomski