Julian Reynolds Grande Reserva Tinto

159,00 zł
Brutto
999 Przedmioty

Opis

Kolor
Czerwone
Smak
Wytrawne
Ilość

 

Największy wybór wina z 7000 gatunków

 

Tylko produkty w dobrych cenach

  Zdjęcie przedstawia wino w wybranym roczniku.

Dostarczona butelka może odbiegać od przedstawionej na zdjęciu.

Julian Reynolds Grande Reserva Tinto 

Kraj: Portugalia

Region: Alentejo

Apelacja: Alentejo VR

Producent: Reynolds Wine Growers

Szczepy: Alicante Bouchet, Trincadeira, Syrah

Kolor: czerwone

Rodzaj: wytrawne

Pojemność: 0,75l

Alkohol: 14,5 %

Certyfikaty: wino wegańskie

 

Julian Reynolds Grande Reserva Tinto posiada intensywny ciemnorubinowy odcień z granatowymi refleksami. Nos czysty i złożony ujawniający bukiet owoców leśnych, jeżyn, dzikich jagód oraz przypraw z nutą niedojrzałych ziaren kawy. Na podniebieniu gładka, świeża i zaokrąglona struktura z przyjemnymi miękkimi taninami. Trwały przyjemny długi finisz. Wino dojrzewał w beczkach z dębu francuskiego przez okres 18 miesięcy.

Sugestie kulinarne: duszone mięsa, pieczone mięsa, dziczyzna, deska serów, wędliny dojrzewające.

Ze względu na wysoką jakość winogron, wina Reynolds są prawie wolne od siarczynów. Wina są produkowane z koncentracją owoców i zgodnie z najsurowszymi normami higienicznymi, aby wino trwało przez dziesięciolecia.

 

 

Posiadłość Reynolds Wine Growers znajduje się przy Parku Narodowym wzgórz S. Mamede, w pobliżu Portalegre, w regionie Północnego Alentejo, miejscu o ogromnej urodzie – pięćset akrów łąk poprzecinanych zielenią, złotem i intensywnym brązem. Tamtejsza sceneria jest wypełniona niebem i wzgórzami, dębami i korkami rozsianymi po całym krajobrazie jak owce. Gospodarstwo i winnica znajdują się pośród winnicy, co pozwala uniknąć długiego transportu winogron podczas zbiorów.

Główne uprawiane odmiany to tradycyjne w regionie: Trincadeira, Aragonez, Alfrocheiro, Arinto i Alicante Bouschet – ta ostatnia została sprowadzona do Portugalii przez Roberta i Jonha Reynoldsów, jego młodszego brata, ponad półtora wieku temu i nadal jest używana jako baza czerwonych win Reynolds.

Julian Reynolds Grande Reserva Tinto - Opinie klientów

Dodaj opinię

Julian Reynolds Grande Reserva Tinto

Dodaj opinię

POZNAJ OPINIE O NSZYM SKLEPIE:
4.7
Na podstawie 227 opinii w serwisie Google
Wina nowozelandzkie w najlepszej prezentacji, dosłownie ze sto rodzai. Urzekło nas szczególnie Saint Clair Block Sauvignon Blanc. boskie wino. Świetne miejsce na zakup dobrego wina. Kupujemy regularnie i zawsze mogę liczyć na fachową pomoc przy wyborze wina, jak również innych alkoholi. Zdecydowanie... polecamy!! ( więcej )
Katarzyna Sobczyk
Polecacie dobre wina, asortyment doskonały. Wina z Toskanii oszałamiający wybór, wina z Apulii to jeszcze nigdzie nie widziałem tak świetnego wyboru. OK
Adam Kowal
Duży wybór win w różnych cenach, rozpoczynających się już od 40 zł w górę. Sklep prowadzony przez osobę dobrze zorientowaną w temacie win, która umiejętnie doradzi w wyborze odpowiedniego wina.
Bohdan Michalak
Zamowinie zlozone w srode z nadzieja na dowstawe przed weekendem. W poniedzialek brak odpowiedzi, telefonu nikt nie odbiera i brak samej wysylki.
Krzysztof Grad