• Nowy

Wino Lake Wanaka Sauvignon Blanc Marlborough

80,00 zł
Brutto
1200 Przedmioty

Opis

Kolor
Białe
Smak
Wytrawne
Ilość

 

Największy wybór wina z 7000 gatunków

 

Tylko produkty w dobrych cenach

  Zdjęcie przedstawia wino w wybranym roczniku.

Dostarczona butelka może odbiegać od przedstawionej na zdjęciu.

Lake Wanaka Sauvignon Blanc Marlborough

Kraj: Nowa Zelandia

Region: Marlborough

Typ: Dry White - Sauvignon Blanc

Pojemność: 0,75 l

Alkohol: 12,5% AGR

                                          

Jezioro Wanaka Sauvignon Blanc – Marlborough

Wyrazisty i pełen życia z aromatami świeżego groszku, pikantnych limonek i świeżo zebranych ziół, takich jak tymianek i szałwia. W smaku soczysta kwasowość jest zrównoważona smakami melona, ​​marakui i rubinowego grejpfruta, oddając istotę Marlborough.

Notatki Sommelier Bachus Wina

Wino, od którego wszystko się zaczęło. Pierwsze Lake Wanaka Sauvignon Blanc. Jedno z najlepszych winaj Sauvignon Blanc na świecie. Jego genialna klarowność, niezwykłe aromatyczne smaki i orzeźwiająca pikantność są zarówno ekscytujące, jak i fascynujące.

Wszystko zaczyna się w naszych winnicach Marlborough, w regionie słynącym z wprowadzania na świat eleganckich, chłodnych nowozelandzkich win. Ciepłe dni i chłodne noce w Marlborough tworzą wydłużony sezon wegetacyjny, pozwalając winogronom rozwinąć silne, intensywne cechy odmianowe, zachowując jednocześnie zrównoważoną, świeżą naturalną kwasowość. Rezultatem jest wyjątkowe wino, które jest zawsze rześkie, eleganckie i orzeźwiające. Unikalnie Marlborough i niezaprzeczalnie Lake Wanaka Sauvignon Blanc

Lake Wanaka Sauvignon Blanc Marlborough - Opinie klientów

Dodaj opinię

Lake Wanaka Sauvignon Blanc Marlborough

Dodaj opinię

POZNAJ OPINIE O NASZYM SKLEPIE:
4.5
Na podstawie 165 opinii w serwisie Google
Polecam. Przesyłka dotarła w świetnym stanie, produkty były bardzo dobrze zabezpieczone w czasie transportu. Zamówienie zostało zrealizowane szybko, na bieżąco były przekazywane informacje o statusie paczki. Serdecznie polecam! W dniu dzisiejszym przejeżdżałam przez Warszawę i zawitałem... do sklepu z winami. Miło mnie powitali nawet dostałem wino do degustacji Uno 1 primitivo za 1zł. Super. zobaczcie Ci co mało wysyłają. ( więcej )
Damian Kowalski
Zamawiam wino od lat! Zamawiałam również na wesele syna. Doradzono mi bezbłędnie a więc goście byli bardzo zadowoleni Zawsze sprawna i szybka dostawa. Zdecydowanie polecam!
Betata Sobieraj
Selekcja win dobrych win włoskich 5*. Ceny 4*. Oferty dla stałych klientów typu panie Boguszu kupił pan u Nas ponad 50 butelek, kolejne zamówienie ze zniżka 0*. Obsługa klienta 1* (wysłali nie tą butelkę - brak odp. Pytanie o dostępność - brak odp. Chęć domówienia 2 butelek wysłana 10min... po zamówieniu 10 - brak odp. Wykasowana historia zamówień z profilu - odpowiedź zajmiemy się tym i ponad tydzień nie załatwione). A zatem: spora szansa, ze znajdziesz tam dobrą butelkę, ale to wszystko. ( więcej )
Bogusz Niewiadomski
Bardzo polecam ten sklep z winami! Duży wybór win, fachowe doradztwo i przemiły właściciel. Z pewnością każdy znajdzie tu odpowiednią buteleczkę dla siebie :-)
Monika Laszczka