• Polecane!
  • -15,00 zł

Moroki Sauvignon Blanc

81,00 zł
66,00 zł Zniżka 15,00 zł
Brutto
16 Przedmioty

Opis

Kolor
Białe
Smak
Wytrawne
Ilość

 

Największy wybór wina z 7000 gatunków

 

Tylko produkty w dobrych cenach

 

Możliwy zwrot w ciągu 14 dni

Moroki Sauvignon Blanc

 

Kraj: Nowa Zelandia

Region: Marlborough

Producent: Misty Cove Wine Group

Rodzaj: Sauvignon Blanc

Zawartość alkoholu: 13%

SEN RPA

 

Moroki to słowo z języka Nowej Zelandii i oznacza "do chwili obecnej". To właśnie winiarze zrobili z tego Sauvignon Blanc i stworzyli nowoczesne, owocowe wino, które emanuje soczystymi, świeżymi aromatami marakui, melona i cytrusów.  Z winem Moroki Sauvignon Blanc to pierwszorzędne białe wino w kieliszku. Tutaj pokazuje cudownie jasny, bladożółty kolor. To szczepowe wino nowozelandzkie ujawnia w kieliszku cudownie mocne tony pomarańczy, cytryny, gwiaździstego owocu i pęcherzycy. Ponadto istnieją oznaki innego owocu mango i jeżyny.

 

 

Sauvignon Blanc Moroki jest jednym z oryginalnych modeli Marlborough Sauvignon Blanc, które dostarczają tego słynnego stylu wyścigowego i owocowego, w którym zakochał się niejeden kraj. Atrakcyjne smaki cytrusów i owoców tropikalnych zdominowanych przez wapno. Moroki Sauvignon Blanc jest produkowany przez zespół winiarski z siedzibą w Isabel Estate w sercu Marlborough. Jest to jedna z najstarszych winiarni w regionie i utrzymuje butikowe podejście do produkcji wina.

Moroki Sauvignon Blanc - Opinie klientów

Dodaj opinię

Moroki Sauvignon Blanc

Dodaj opinię

POZNAJ OPINIE O NSZYM SKLEPIE:
4.8
Na podstawie 297 opinii w serwisie Google
Najlepsze wina, łatwo was wyszpiegować po Facebook. Jesteście profesjonalnie wyróżnieni. Wspaniale zdjęcia z degustacji widać zamiłowanie do wina. Polecam!!! Ale jak już mam was na czacie proszę o podpowiedź jakie wino nowozelandzkie z szczepu sauvignon blanc warto spróbować. Ostatnio degustowaliśmy... Villa Maria Sauvignon Blanc było pyszne. ( więcej )
Magdalena Jankowski
Niezwykle profesjonalna ekipa sommelier, dzięki której czujesz się poważanym i zaprzyjaźnionym klientem już od pieszej wizyty. Swobodny styl rozmowy o winach z łatwością przychodzi sprzedawcy przy polecaniu win. Tak ja to kupuje i nie żałuje polecam.
Patrycja Kaczmarczyk
Duży wybór asortymentu, uczciwe ceny i bardzo miła obsługa. Polecam!
Anna Stryjeczek
Znają się na winach jak mało kto. To nie opowieści wyjęte z tekstu magazyn wino. Próbują dużo wina i to pozwala im dobrze polecać wina. Znam chłopaków nie od dziś. Zazdroszczę winiarze, restauratorzy i sportowcy. Tak to można żyć.
Ryszard Czajka