• Nowy

Nodus En La Parra Muscat Chardonnay Organic

42,00 zł
Brutto
999 Przedmioty

Opis

Kolor
Białe
Smak
Wytrawne
Ilość

 

Największy wybór wina z 7000 gatunków

 

Tylko produkty w dobrych cenach

  Zdjęcie przedstawia wino w wybranym roczniku.

Dostarczona butelka może odbiegać od przedstawionej na zdjęciu.

Nodus En La Parra Muscat Chardonnay Organic

 

Kraj: Hiszpania

Region: Valencia

Apelacja:  DO Valencia

Producent: Bodegas Nodus

Szczepy: Chardonnay, Moscatel

Kolor: białe

Rodzaj: wytrawne    

Pojemność: 0,75l

Alkohol: 12,5%   

Certyfikaty: Wino ekologiczne

                      Wino wegańskie

 

Nota degustacyjna:

Nodus En La Parra to białe wytrawne ekologiczne wino powstałe w wyniku kupażu gron 60% Chardonnay i 40% Moscatel uprawianych w Walencji. Nos uwydatnia aromaty kwiatów, jasnych owoców, nuty chrupiącego jabłka i trochę bardziej dojrzałych nut gruszki. Na podniebieniu wino jest owocowe i pełne charakteru. Całości dopełnia długie, eleganckie wykończenie.

 

Winifikacja:

Monitorowanie dojrzewania w celu określenia optymalnego terminu zbioru. Selekcja winogron i kontrolowana fermentacja w niskiej temperaturze.

 

Producent - Bodegas Nodus

Adolfo De Las Heras Marín nabył posiadłość El Renegado (renegat) w Walencji w 1985 roku. Na początku posiadłość składała się z 540 hektarów lasów i winorośli, z których 80% miało 40 lat i produkowało rodzime winogrona Bobal. Idąc z duchem czasu, Adolfo wprowadził również inne winogrona, takie jak Merlot i Cabernet. W tych wczesnych latach Don Adolfo zaczął sprzedawać młode wina, a także odkrywać nowe metody produkcji wina. Jego syn, Adolfo De Las Heras Polo, kontynuuje tę spuściznę. Od czasu przejęcia winnicy pod koniec lat dziewięćdziesiątych skrupulatnie ukształtował posiadłość Bodegas Nodus przy użyciu nowoczesnych technik.

Certyfikowane organiczne wina są świeże, zabawne i przyjemne.

Nodus En La Parra Muscat Chardonnay Organic - Opinie klientów

Dodaj opinię

Nodus En La Parra Muscat Chardonnay Organic

Dodaj opinię

POZNAJ OPINIE O NSZYM SKLEPIE:
4.5
Na podstawie 141 opinii w serwisie Google
Dziękują za doskonałe wina, prawdą jest że w ostatnich czasach częściej do was przyjeżdżam i zapraszam moich przyjaciół. Wszystko zawdzięczacie swoje pracy uczciwości i odpowiedniej selekcji wina. Dużo jest sklepów z winami lecz zdecydowanie zaskakujecie mnie winami które porostu są... w moim goście. Zazwyczaj kupujemy wina z Francji, lekkość i równowaga smaku jest dla nas najważniejsza. Wina nabite owocnością typu primitivo omijamy. Cieszy mnie to że wasz team nie wciska pułkowników czyli win które zalegają. Dokładnie wiecie co lubię i podążamy tym odpowiednim kierunkiem zawsze sięgając nowe wina. Zdaję sobie sprawę że to duże poświęcenie otworzyć i spróbować tyle wina. Jeszcze raz dziękuję serdecznie i do zobaczenia.... ( więcej )
Filip Kurowicki
Polecam z całego serca. Świetna firma, świetne wino 🍷 Można liczyć na fachową poradę, obsługa klienta na najwyższym poziomie. Wybór praktycznie z całego świata. Ceny również przystępne. Jeszcze raz polecam
Marcel
Z 50 milionami użytkowników, Vivino jest największa na świecie aplikacją winiarską, dzięki której ludzie na całym świecie mogą wymieniać się informacjami o winie. Wszystko pięknie lecz dla mnie to nie działa. Oczywiście jest przystępna sugestią. Aby skosztować dobrego wina muszę przyjść... do was i wtedy wiem ze wieczorem wypełni będę mogła się rozkoszować dobrym winem. ( więcej )
Monika Januszkiewicz
Selekcja win dobrych win włoskich 5*. Ceny 4*. Oferty dla stałych klientów typu panie Boguszu kupił pan u Nas ponad 50 butelek, kolejne zamówienie ze zniżka 0*. Obsługa klienta 1* (wysłali nie tą butelkę - brak odp. Pytanie o dostępność - brak odp. Chęć domówienia 2 butelek wysłana 10min... po zamówieniu 10 - brak odp. Wykasowana historia zamówień z profilu - odpowiedź zajmiemy się tym i ponad tydzień nie załatwione). A zatem: spora szansa, ze znajdziesz tam dobrą butelkę, ale to wszystko. ( więcej )
Bogusz Niewiadomski