Nosecco Bianco Spumante da Angelo Taurini

43,99 zł
Brutto
999 Przedmioty

Opis

Kolor
Białe
Smak
Musujące/Szampany
Słodkie
Ilość

 

Największy wybór wina z 7000 gatunków

 

Tylko produkty w dobrych cenach

  Zdjęcie przedstawia wino w wybranym roczniku.

Dostarczona butelka może odbiegać od przedstawionej na zdjęciu.

Nosecco Bianco Spumante da Angelo Taurini

 

Kraj: Francja

Producent: Les Grands Chais De France

Rodzaj: białe, słodkie

Temp. serwowania: 8-10°C

Pojemność: 0,75l

Alkohol: 0% c3     

 

Nota degustacyjna:

Nosecco Spumante to bezalkoholowe francuskie wino. Charakteryzuje się jasnożółtym i eleganckim kolorem z miękkimi bąbelkami. W nosie wyczuwalny zapach intensywnych owoców, zdominowany przez białe kwiaty i winogrona. W smaku wino jest dobrze zrównoważone. Na podniebieniu wyczuwalna dobra struktura i harmonijna kwasowość. Polecamy podawać jako aperitif lub na stole, w towarzystwie makaronów, owoców morza i pikantnych dań. Butelkę należy przechowywać na leżąco, w temperaturze 10-15 °C.

 

Usuwanie alkoholu odbywa się w próżni i jest łagodniejsze niż jakakolwiek inna metoda ekstrakcji. Metoda pozwala na ekstrakcję temperaturą tak, aby nie doszło do uszkodzeń termicznych. Wino jest podgrzewane, aż alkohol osiągnie temperaturę wrzenia i zacznie odparowywać. Procedura odbywa się w ciągu kilku minut. Zastosowany system jest sterowany komputerowo i zapewnia optymalną ekstrakcję alkoholu.

Nosecco Bianco Spumante da Angelo Taurini - Opinie klientów

5.0
Oceń 
Quality


2023-05-31

wino na słoneczny dzień

wino w fajnej nowoczesnej butelce we włoskim stylu, posiada bardzo niską zawartość alkoholu bliską zeru poniżej 0,5%, fajna alternatywa dla trochę starszej młodzieży do celebrowania urodzin, wino świeże lekkie z delikatną słodyczą

Dodaj opinię

Nosecco Bianco Spumante da Angelo Taurini

Dodaj opinię

POZNAJ OPINIE O NASZYM SKLEPIE:
4.2
Na podstawie 108 opinii w serwisie Google
Po pierwszym łyku Uno 1 Primitivo di Manduria chwyciłem za telefon i zamówiłem kolejną partię. Sklep internetowy Bachus Wina, jest bardzo przyjazny dla klienta, łatwo i bez problemów finalizuje zamówienia. Dostawa kurierem do drzwi w ciągu 48 godzin, butelki bardzo dobrze zabezpieczone. Gorąco... polecam. ( więcej )
Robert Markiewicz
Jak ktoś chce kupić dobre wino to powinien tu zajrzeć. Świetna strona, wszystko zgodne z prawdą.
Daria Wiśniewska
Selekcja win dobrych win włoskich 5*. Ceny 4*. Oferty dla stałych klientów typu panie Boguszu kupił pan u Nas ponad 50 butelek, kolejne zamówienie ze zniżka 0*. Obsługa klienta 1* (wysłali nie tą butelkę - brak odp. Pytanie o dostępność - brak odp. Chęć domówienia 2 butelek wysłana 10min... po zamówieniu 10 - brak odp. Wykasowana historia zamówień z profilu - odpowiedź zajmiemy się tym i ponad tydzień nie załatwione). A zatem: spora szansa, ze znajdziesz tam dobrą butelkę, ale to wszystko. ( więcej )
Bogusz Niewiadomski
Świetne miejsce w dobrej lokalizacji, do tego profesjonalna obsługa i przyjemna muzyka chillout. Wina z najlepszych regionów Włoch, Francji. Ceny mocno rabatują pod warunkiem że kupujesz na kartony czy całe skrzynki wino. Warto poznać wina polecane z ręki. Znają się dobrze dużo degustuje.... Pozdro. ( więcej )
Robert Koson