• Nowy

Paul Lato in Focus Chardonnay

300,00 zł
Brutto
6 Przedmioty

Opis

Kolor
Białe
Smak
Wytrawne
Ilość

 

Największy wybór wina z 7000 gatunków

 

Tylko produkty w dobrych cenach

 

Możliwy zwrot w ciągu 14 dni

Paul Lato in Focus Chardonnay

 

Apelacja: Santa Barbara County

Szczepy: Chardonnay

Styl: białe, wytrawne

Zawartość alkoholu: 13,5%

Pojemność: 0,75l VIP

 

Piękne chardonnay o złotej barwie, pełne, delikatnie maślane z nutami owoców, miodu, masła i oliwy. Dobra, doskonale zrównoważona kwasowość. W ustach lekko oleiste, z migdałowym posmakiem. Paul Lato Le Souvenir Chardonnay fermentowane we francuskich beczkach i dojrzewające w nich 16 miesięcy, na początku idzie co prawda przewidywalną drogą, ukazując przede wszystkim wanilię, tosty, masło i orzechy. Jednak, gdy wykażemy się cierpliwością w kieliszku to po kilku minutach pojawia się więcej nut owocowych: słodkie jabłka, gruszki, ananas.

 

Notatki Sommelier Bachus Wina

 

Przyjemne Chardonnay od Paula Lato, w ciekawej cenie. Początkowo dąb jest ewidentny, ale nie obraźliwy. Po godzinie lub dwóch na powietrzu zaczyna się nieco integrować i pojawiają się owoce z sadu o przyjemnej rześkiej kwasowości. Ciekawe, jak się starzeje, ale teraz pije się dobrze, ponieważ moje pozostałe butelki mogą nie przetrwać lata.

Paul Lato in Focus Chardonnay - Opinie klientów

Dodaj opinię

Paul Lato in Focus Chardonnay

Dodaj opinię

POZNAJ OPINIE O NSZYM SKLEPIE:
4.8
Na podstawie 297 opinii w serwisie Google
Najlepsze wina, łatwo was wyszpiegować po Facebook. Jesteście profesjonalnie wyróżnieni. Wspaniale zdjęcia z degustacji widać zamiłowanie do wina. Polecam!!! Ale jak już mam was na czacie proszę o podpowiedź jakie wino nowozelandzkie z szczepu sauvignon blanc warto spróbować. Ostatnio degustowaliśmy... Villa Maria Sauvignon Blanc było pyszne. ( więcej )
Magdalena Jankowski
Niezwykle profesjonalna ekipa sommelier, dzięki której czujesz się poważanym i zaprzyjaźnionym klientem już od pieszej wizyty. Swobodny styl rozmowy o winach z łatwością przychodzi sprzedawcy przy polecaniu win. Tak ja to kupuje i nie żałuje polecam.
Patrycja Kaczmarczyk
Duży wybór asortymentu, uczciwe ceny i bardzo miła obsługa. Polecam!
Anna Stryjeczek
Znają się na winach jak mało kto. To nie opowieści wyjęte z tekstu magazyn wino. Próbują dużo wina i to pozwala im dobrze polecać wina. Znam chłopaków nie od dziś. Zazdroszczę winiarze, restauratorzy i sportowcy. Tak to można żyć.
Ryszard Czajka