• Nowy

Petreny Silver Merlot

56,00 zł
Brutto
999 Przedmioty

Opis

Kolor
Czerwone
Smak
Półsłodkie
Ilość

 

Największy wybór wina z 7000 gatunków

 

Tylko produkty w dobrych cenach

  Zdjęcie przedstawia wino w wybranym roczniku.

Dostarczona butelka może odbiegać od przedstawionej na zdjęciu.

Petreny Silver Merlot

 

Kraj: Węgry

Region: Eger

Producent: Petreny

Szczepy: Merlot

Kolor: czerwone

Rodzaj: półsłodkie

Pojemność: 0,75l

Alkohol: 12 %   

 

Nota degustacyjna

Petreny Silver Merlot to czerwone półsłodkie wino z Egeru, w którym odnajdujemy nuty ciemnych owoców, jagód, jeżyn oraz porzeczek. Na podniebieniu delikatna słodycz doskonale zrównoważona kwasowością, której towarzyszą nuty dojrzałych owoców, śliwek oraz wiśni.

Sugestie kulinarne: sery pleśniowe, desery czekoladowe, ciasta.

 

Winnica - Petreny

Rodzina Petrény od pokoleń zajmuje się uprawą winorośli i produkcją wina na własny użytek. To zainspirowało nowoczesny, ale tradycyjny rozwój ich uprawy winorośli i produkcji wina, które rozpoczęli w 2002 roku. Obecnie uprawiają prawie 125 hektarów winorośli, z czego połowa to nowo posadzone, nisko plonujące, o doskonałej ekspozycji i glebie. Uważają, że podstawą dobrego wina są wysokiej jakości winogrona, które można uzyskać tylko dzięki starannej uprawie winorośli. Utrzymując plony na niskim poziomie, pomagają uodpornić winorośl na choroby, dzięki czemu ograniczają ochronę roślin do minimum, opryskując jak najmniej i tylko „zielonymi” substancjami. W ramach dążenia do produkcji biodynamicznej ich winnice są zarejestrowane i zgodne z przepisami UE. Region winiarski: Eger Winiarz: Attila Petrény

Petreny Silver Merlot - Opinie klientów

Dodaj opinię

Petreny Silver Merlot

Dodaj opinię

POZNAJ OPINIE O NSZYM SKLEPIE:
4.5
Na podstawie 142 opinii w serwisie Google
Polecam z całego serca. Świetna firma, świetne wino 🍷 Można liczyć na fachową poradę, obsługa klienta na najwyższym poziomie. Wybór praktycznie z całego świata. Ceny również przystępne. Jeszcze raz polecam
Marcel
Dziękują za doskonałe wina, prawdą jest że w ostatnich czasach częściej do was przyjeżdżam i zapraszam moich przyjaciół. Wszystko zawdzięczacie swoje pracy uczciwości i odpowiedniej selekcji wina. Dużo jest sklepów z winami lecz zdecydowanie zaskakujecie mnie winami które porostu są... w moim goście. Zazwyczaj kupujemy wina z Francji, lekkość i równowaga smaku jest dla nas najważniejsza. Wina nabite owocnością typu primitivo omijamy. Cieszy mnie to że wasz team nie wciska pułkowników czyli win które zalegają. Dokładnie wiecie co lubię i podążamy tym odpowiednim kierunkiem zawsze sięgając nowe wina. Zdaję sobie sprawę że to duże poświęcenie otworzyć i spróbować tyle wina. Jeszcze raz dziękuję serdecznie i do zobaczenia.... ( więcej )
Filip Kurowicki
Z 50 milionami użytkowników, Vivino jest największa na świecie aplikacją winiarską, dzięki której ludzie na całym świecie mogą wymieniać się informacjami o winie. Wszystko pięknie lecz dla mnie to nie działa. Oczywiście jest przystępna sugestią. Aby skosztować dobrego wina muszę przyjść... do was i wtedy wiem ze wieczorem wypełni będę mogła się rozkoszować dobrym winem. ( więcej )
Monika Januszkiewicz
Selekcja win dobrych win włoskich 5*. Ceny 4*. Oferty dla stałych klientów typu panie Boguszu kupił pan u Nas ponad 50 butelek, kolejne zamówienie ze zniżka 0*. Obsługa klienta 1* (wysłali nie tą butelkę - brak odp. Pytanie o dostępność - brak odp. Chęć domówienia 2 butelek wysłana 10min... po zamówieniu 10 - brak odp. Wykasowana historia zamówień z profilu - odpowiedź zajmiemy się tym i ponad tydzień nie załatwione). A zatem: spora szansa, ze znajdziesz tam dobrą butelkę, ale to wszystko. ( więcej )
Bogusz Niewiadomski